La Fundació UAB

Vila Universitària


*La Cap de Manteniment de FUAB també actua com a Cap de Manteniment de VILA
 

Nom  Càrrec Telèfon Email
Jhonney Caicedo Informàtica 663 09 00 86 jhonney.caicedo@uab.cat
Esperanza Lleixà Seguretat/ Responsable d'operacions i Gestió Comercial 93 581 73 04 esperanza.lleixa@uab.cat
Josep Anton Arellano  Cap d'Administració 93 581 71 45 josepanton.arellano@uab.cat
Victòria Espallargas Administratives 663 09 02 38 victoria.espallargas@uab.cat
Roser Ruiz Administratives 66 309 00 37 roser.ruiz@uab.cat
Francesca Hernández Cap de Manteniment 93 581 73 36 francesca.hernandez@uab.cat
José Sánchez Responsable Manteniment 663 09 10 72 jose.sanchez.cabeza@uab.cat
Alberto Hinojosa Manteniment 93 581 70 04 alberto.hinojosa@uab.cat
Toni Polonio Manteniment 663 09 13 40 antonio.polonio@uab.cat
Carlos Ruiz Manteniment 663 09 05 29 miguelcarlos.ruiz@uab.cat

Allotjament i Atenció al Client

Nom Càrrec Telèfon Email
Nélida Falcó Cap d'Allotjament i Atenció al Client 93 581 70 24 nelida.falco@uab.cat
Carmela González Governanta 93 581 70 04 carmen.gonzalez@uab.cat
Òscar Jiménez Cap d'Atenció al Client 93 581 71 80 oscar.jimenez@uab.cat
Alexandra Fumanal Dinamització 93 581 70 08 alexandra.fumanal@uab.cat
Esther Cucala Allotjament fora campus 93 581 71 75 esther.cucala@uab.cat
Raquel Jiménez Allotjament internacional 93 581 70 50 raquel.jimenez@uab.cat
Raquel Muñoz Allotjament internacional 93 581 70 50 raquel.munoz.delgado@uab.cat
Ania Torrell Allotjament grups i puntuals 93 581 73 33 ania.torrell@uab.cat
Borja Ramos Recepcionista 93 581 70 04 borja.ramos@uab.cat
Albert Roca Recepcionista 93 581 70 04 albert.roca.enrich@uab.cat