La Fundació UAB

Fundació Salut i Envelliment UAB

Recerca i transferència


Nom  Càrrec Telèfon Email
Helena Garrigós Suport Administratiu 93 433 50 30 helena.garrigos@uab.cat
Elisabet Masip Suport Administratiu 93 433 50 20 elisabet.masip@uab.cat
Toni Rivero Responsable Línies de Recerca/ Projectes 93 433 5034  antonio.rivero@uab.cat
Laura Coll Responsable Línies de Recerca/ Projectes 93 446 45 06 laura.coll@uab.cat
Laura Fernández Responsable Línies de Recerca/ Projectes 93 433 50 77 laura.fernandezM@uab.cat
Sergi Blancafort Responsable de Formació per a Pacients 93 433 5076 sergi.blancafort
Sara Domènech Responsable de recerca en Àmbit Cognitiu 93 446 45 17 sara.domenech
Xavier Rojano Epidemiòleg 93 433 50 53 xavier.rojano@uab.cat
Marta Roqué Estadística 663 08 82 66 marta.roque@uab.cat
Àlex Domingo Documentalista 93 433 50 45 alexandre.domingo@uab.cat


Biblioteca Josep Laporte

Nom  Càrrec Telèfon Email
Isabel Colmenares Responsable Biblioteca 93 433 5044  isabel.colmenares@uab.cat
Maria Lluïsa Antón Bibliotecària  663 08 75 27 lluisa.anton@uab.cat
Marc Antoni Melé Bibliotecàri 663 09 26 95 marcantoni.mele@uab.cat