Els delegats

Facultat d'Economia i Empresa

Administració i Direcció d'Empreses 1r curs - grup 2 Irina Fuset Gavin
1r curs - grup 52 Cynthia Ramal Marín
Massiel Novas Montero
2n curs - grup 2 Nicoleta Roberta Mendeleac
2n curs - grup 52 [vacant]
3r curs - grup 2 [vacant]
3r curs - grup 52 [vacant]
3r curs - PUE 13 Dina Bouazen Skabou
Gerard Casanovas Barraso
Carlota Massagué Rodríguez
4rt curs - grup 2 [vacant]
4rt curs - grup 52  Sergio Cruz Franco
Anastasia Untila
4rt curs - PUE 13 Aleix Colete Ayas
Alexandra Domene Cano
 
Administració i Direcció d'Empreses - Anglès 1r curs - grup 4 Júlia Bel Busqueta
Carla Rodríguez Estrada
2n curs - grup 4 Pedro Concha Campusano
3r curs - grup 4 Laia López Vilalta
Kevin Ruiz Guerra
4rt curs - grup 4 Laura Alcázar Gómez
 
Administració i Direcció d'Empreses + Dret 1r curs - grup 60 i 70  Santiago Argemí Casellas
1r curs - grup 60 i 71 Adolfo Dalmau Cifre
2n curs - grup 60 i 70 Marta Godoy Conde
Berta Vila Hernández
3r curs - grup 60 i 70 Carla Cabanach Costa
Arnau Rusinés Torras
4rt curs - grup 60 i 70 Rita Martínez Sanchón
5è curs - grup 60 i 70 Maria Pruna Torres
Sheila Arnedillo Sesma
6è curs - grup 60  Blanca Solé Serrallach
 
Comptabilitat i Finances 1r curs - grup 10 Júlia Rubio Temprano
Alejandro Rodríguez Sánchez 
1r curs - grup 50 Ouidad el Haddadi
Carla Fernanda Hassan Cholima
Nicolás Sánchez Albendea
2n curs - grup 10 Antonia Emilia Pávez Field
Antonio Rodriguez Borrego
2n curs - grup 50 Aitor Vargas Martin
Pablo Oliva Toribio
3r curs - grup 10 Catarina Isabel Candeias Farinha
3r curs - grup 50 Raquel Espinosa León
4rt curs - grup 10 Nataliya Krashivska
Juan Viannel Mateo Vargas
4rt curs - grup 50  Habib Olalekan Kareem Maliki
Pol Morató Gómez
 
Economia 1r curs - grup 1 Sergi Ramos Jordan
Berta Aroca Chica
1r curs - grup 51 Yedani Ariadne Miravete Reyna
Jaume Hernández Fabrés
2n curs - grup 1 Salma Halhoul el Harrak
Heidy Melissa Mena Aguilar
2n curs - grup 51 Erik Gutiérrez Domínguez
Ruslan Sánchez Domínguez
3r curs - grup 1 Ismael Kadiri Bleda
Carles Ruiz Rovira
3r curs - grup 51 Muhammad Aleem Karim Saeed
3r curs - PUE 14 Pol Jurado Garrido
4rt curs - grup 1 Victor Manuel Riesco Mora
Laura Lora Ferrero
4rt curs - grup 51  Anna Beas Torres
4rt curs - PUE 14 Damia Vallespi Alcon
Marc Gallego Punzano
 
Economia - Anglès 1r curs - grup 8 Johan Eduardo Oliveros Ipus
2n curs - grup 8 Silvestre Bel Arasa
Eleonora Asia Motti
3r curs - grup 8 [vacant]
4rt curs - grup 8 Hugo Banderas Hernández
Mateo Alberto Bermann Albalat
 
Empresa i Tecnologia 1r curs - grup 20 Youssef Bendahmane
1r curs - grup 21 [vacant]
2n curs - grup 20 Aida García Rodríguez
David Domínguez Morales
David Camps Quiroga
3r curs - grup 20 Victòria Guirao Méndez
Ariela María Valencia Guadrón
4rt curs - grup 20 Leila Bensan Ruiz
Isabel Miralles Pomerol