Delegats

Facultat de Filosofia i Lletres

Antropologia Social i Cultural 1r curs   Roger Gallofre Ocaña
Àngela Marín Puig
2n curs   Carla Navarro Bou
3r curs   Berta Górriz Espejo
Noé Gras Aura
4t curs   Alba García Ruiz
 
Arqueologia 1r curs   David Gálvez García
Ariadna Ortega Ruano
2n curs   [vacant]
3r curs   Adrià Comas Rodríguez
4t curs   [vacant]
 
Ciències de l'Antiguitat 1r curs   Eva Morales Rus
Esmeralda Sánchez Escobar
2n curs   Roger Torrell March
Marta García Lledó
3r curs   Clara Rodríguez Calleja
 
Estudis Anglesos 1r curs   Cristina-Stefania Radu
Jan Salvó Nogueras
2n curs   Aina Sallent Fortes
3r curs   Paula Marina Segura Voskamp
Alejandra Nuria Pumarola Arroyo
4t curs   Georgiana Tutunaru
 
Estudis Clàssics 4t curs   Mònica Carnicé Silvestre
 
Estudis Francesos - UAB/UB 1r curs   [vacant]
2n curs   Nayla Merkiche
3r curs   Judith Alcaraz Sánchez
4t curs   Marc Cabañas Gómez
 
Estudis Socioculturals de Gènere 1r curs   Candela Martinez-Sayanes de Saa
Sandra Arasanz Tarrés
2n curs   [vacant]
3r curs   [vacant]
 
Graus combinats 1r curs
    
  
Estudis d'Anglès i Català

Maria Castelló Jubert

Estudis d'Anglès i de Clàssiques   [vacant]
Estudis d'Anglès i Espanyol Pau Vilchez Nava
Estudis d'Anglès i Francès Valentina Abrigó Ciarrocca 
Estudis de Català i Espanyol Claudia Cazalla Pozo
2n curs Estudis d'Anglès i Català   Laia Sala Moix
Estudis d'Anglès i de Clàssiques  Gemma Reina Lara
Estudis d'Anglès i Espanyol  Coral Varela Aguilar
Estudis d'Anglès i Francès  [vacant]
Estudis de Català i Espanyol  Laia Colina Fortuny
3r curs  Estudis d'Anglès i Català [vacant]
Alba Ortiz González
Maria Meng Vilanova Beraza
  
Estudis d'Anglès i de Clàssiques 
Estudis d'Anglès i Espanyol  Marc Casas Riera
Estudis d'Anglès i Francès  [vacant]
Estudis de Català i Espanyol  Mariona Salvadó Batlle
Júlia López Navarro
4t curs   Estudis d'Anglès i Català  [vacant]
Estudis d'Anglès i de Clàssiques 
Estudis d'Anglès i Espanyol 
Estudis d'Anglès i Francès 
Estudis de Català i Espanyol 
 
Filosofia 1r curs   Jaume Francesc Martínez Pérez
2n curs   [vacant]
3r curs   Gennadi Linkov
4t curs   Marcel Reixach Griera
 
Geografia i Ordenació del Territori 4t curs   Guillem Briones Torrent
 
Geografia, Medi Ambient i Planificació Territorial 1r curs   Alexandre Cubells Fernández
2n curs   Guim Lleonart Mayor
3r curs   [vacant]
 
Història 1r curs   Lara Ledo de Oliveira
Marc Torrent Montoya
2n curs   Adrià Illesca Soriano
Maria Albàs Gómez
3r curs   Daniel Mena Albacete
4t curs   Lucía Aliagas Picazo
 
Història de l'Art 1r curs   Joel Terrades Iglesias
2n curs   Aitana Chaves Moreno
Laura Massa Antúnez
3r curs   Angela Lumière Antonio
4t curs   Marçal Ferret Sánchez
 
Humanitats 1r curs   [vacant]
2n curs   Mar Pardo Villanueva
Quirze Casablancas Pascual
3r curs   Monica Piferrer Gomez
Ainoha Mudarra Dil
4t curs   Jana Armstrong García
Raquel Yafari Herrera
 
Filologia Catalana: Estudis de Literatura i Lingüística 1r curs   Claudia Riba Capdevila
2n curs   Júlia Lucas Ruiz
Àngel Exojo Sánchez
3r curs   Mercè Feliu Cuberes
 
Llengua i Literatura Catalanes 4t curs   Joan Nin Gallifa Guasch
 
Llengua i Literatura Espanyoles 1r curs   Carla Trucharte Eslava
2n curs   Judit Postigo Aragonés
3r curs   María Eugenia Bersztein Celata
4t curs   Maria Rocabruna Funcasta
 
Musicologia 1r curs   Maria José Viana Martinez
2n curs   Pol Beringues Izquierdo
Anna Fusté Labaila
3r curs   Apol·lonia Isabel Barcelo Ballester
4t curs   Oriol Cervera Rodriguez