Programes de Mobilitat i Intercanvi Internacional

Àrea de Relacions Internacionals

Àrea de Relacions Internacionals

Nom complet de la institució Universitat Autònoma de Barcelona
Codi ERASMUS E BARCELO02
Adreça Universitat Autònoma de Barcelona
Àrea de Relacions Internacionals
Biblioteca de Comunicació i Hemeroteca General (Edifici N, Campus UAB)
08193 Bellaterra (Barcelona)
Spain
País Espanya
Correu electrònic internacional@uab.cat

 

Vicerectorat de Relacions Internacionals

Dr. Màrius Martínez +34 93 581 1439 Vicerector de Relacions Internacionals vr.rel.internacionals@uab.cat
Ana Garcia +34 93 581 1439 Secretària Vicerectorat vr.rel.internacionals@uab.cat

 

Àrea de Relacions Internacionals - Hemeroteca, Edifici N

Katja Schustakowitz +34 93 581 2753 Cap de l'Àrea internacional@uab.cat
Enric López  +34 93 581 3735 Cap de la Unitat de Suport  la Mobilitat enrique.lopez@uab.cat 
Blanca Martínez +34 93 581 2753 Secretària de direcció internacional@uab.cat
Montserrat Alegre +34 93 581 4252 Relacions Institucionals Internacionals i Convenis internacional.pr@uab.cat
Manoli Domínguez +34 93 586 4403 Gestió Econòmica internacional.economia@uab.cat
Ana Botey +34 93 586 1103 Projectes i Sigma ana.botey@uab.cat

 

UNITAT  DE  SUPORT  A  LA  MOBILITAT

Programes d’intercanvi

Isabel Boncompte +34 93 581 3734 Coordinadora Programes d'Intercanvi erasmus@uab.cat
uab.exchange.programme@uab.cat
Anna Carbonell +34 93 581 3780 Mobilitat Erasmus Staff
(PDI i PAS)
Programa Sicue
Programa Erasmus BIP

erasmus.staff@uab.cat
sicue@uab.cat
erasmus.bip@uab.cat

Margarita Espinosa +34 93 581 3736 UAB Exchange Programme Estudis IN i OUT
Amèrica del Nord i Austràlia
uab.exchange.programme@uab.cat
Natalia Gimenez +34 93 581 3736 UAB Exchange Programme Estudis IN i OUT
Amèrica del Nord i Austràlia
uab.exchange.programme@uab.cat
Marta Ribas +34 93 581 2981 Erasmus Estudis OUT erasmus@uab.cat
Irene Villalta +34 93 586 8498 Erasmus Estudis IN
UAB Exchange Programme Estudis IN i OUT
Amèrica del Sud i Central
erasmus@uab.cat
uab.exchange.programme@uab.cat
Silvia Gómez +34 93 581 3779 UAB Exchange Programme Estudis IN i OUT Àsia
Programa DRAC
uab.exchange.programme@uab.cat
programa.drac@uab.cat
Glòria Valls +34 93 586 8256 Erasmus amb tercers països IN i OUT erasmus.KA107@uab.cat

 

Adreça: Edifici Biblioteca de Comunicació i Hemeroteca General, Plaça Cívica
Telèfon: +34 93 586 8499

Horari Programes d’intercanvi

Telèfon 93 586 8499

De DL a DJ - de 09:45 a 13:30 i de 15:00 a 16:00

DV de 09:45 a 14:00

Les vigílies de festiu, es tancarà l'atenció al públic a les 13:30

 

International Support Service

Jorge Benítez +34 93 581 4955
Coordinador 
 
josejorge.benitez@uab.cat
Queralt Coll +34 93 581 4956 Front-Office
Gestió Vinculació
Gestió Logística
queralt.coll@uab.cat
Amelia Vázquez +34 93 581 4215 Front-Office
Gestió Beques Programes Internacionals
Permisos de treball
amelia.vazquez@uab.cat
Martí Lluís +34 93 581 4957 Front-Office
Gestió Visats
marti.lluis@uab.cat

 

Adreça: Edifici Biblioteca de Comunicació i Hemeroteca General, Plaça Cívica
Telèfon: +34 93 581 2210
Direcció email: international.support@uab.cat

Horari International Support Service

Telèfon 93 581 2210

De DL a DJ - de 09:45 a 13:30 i de 15:00 a 16:30

DV de 09:45 a 14:00

Les vigílies de festiu, es tancarà l'atenció al públic a les 13:30


                           -------------------------------------------------------------------------------------------------

Study Abroad Programes Específics per a Estudiants Internacionals

Fundació UAB
UAB Casa Convalescència
Sant Antoni Mª Claret 171 - 08041 Barcelona
Tel. +34 93 433 50 29
Fax. +34 93 446 45 08
study.abroad@uab.cat

 

Rebecca Swanson +34 93 433 5037 Directora rebecca.swanson@uab.cat
Aina Cabra +34 93 433 5009 Cap d'Administració i Admissions aina.cabra@uab.cat
Elaine Heyes +34 93 433 5038 Coordinadora acadèmica elaine.heyes@uab.ca
Carolina Ortega +34 93 433 5063 Administració carolina.ortega@uab.cat
Sergi Ferrer +34 93 433 5029 Administració sergi.ferrer@uab.cat
Marta Ferré +34 93 215 8737 Administració marta.ferre@uab.cat
Sonia Freire +34 93 433 5029 Administració sonia.freire@uab.cat
Paola Santoro +34 93 488 2182 Administració paola.santoro@uab.cat
Jordi Vidal +34 663 08 99 11 Promoció jordi.vidal@uab.cat