Àrea de Relacions Internacionals

Nom complet de la institució Universitat Autònoma de Barcelona
Codi ERASMUS E BARCELO02
Adreça Àrea de Relacions Internacionals
Edifici A-Rectorat-Plaça Acadèmica
Campus Bellaterra
08193 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)
País Espanya
Correu electrònic internacional@uab.cat


Vicerectorat de Relacions Internacionals:

Dr. Màrius Martínez +34 93 581 1439 Vicerector de Relacions Internacionals vr.rel.internacionals@uab.cat
Ana Garcia +34 93 581 1439 Secretària Vicerectorat vr.rel.internacionals@uab.cat
       
Dra. Maite Paramio +34 93 581 6239 Adjunta del Vicerectorat de Relacions Internacionals  vr.rel.internacionals@uab.cat
 

Àrea de Relacions Internacionals - Hemeroteca, Edifici N:

Marta Vilalta +34 93 581 2753 Cap de l'Àrea internacional@uab.cat
Alejandra Bausà +34 93 581 2753 Secretària de direcció internacional@uab.cat
Montserrat Alegre +34 93 581 4252 Relacions Institucionals Internacionals i Convenis internacional.pr@uab.cat
- +34 93 586 8276 Gestió Econòmica internacional.economia@uab.cat
Ana Botey +34 93 586 8256 Projectes i Sigma ana.botey@uab.cat


UNITAT  DE  SUPORT  A  LA  MOBILITAT:  


Programes d’intercanvi:


Loida Ibars +34 93 581 3734 Coordinadora Programes d'Intercanvi erasmus@uab.cat
internacional.propi@uab.cat
Anna Carbonell +34 93 581 3780 Mobilitat Erasmus Staff
(PDI i PAS)
Programa Sicue
erasmus.staff@uab.cat

sicue@uab.cat
Margarita Espinosa +34 93 581 3736 Programa Propi Estudis OUT internacional.propi@uab.cat
Marta Ribas +34 93 581 2981 Erasmus Estudis OUT erasmus@uab.cat
Irene Villalta +34 93 586 8498 Erasmus Estudis IN
Programa Propi Estudis IN
erasmus@uab.cat
internacional.propi@uab.cat
Silvia Gómez +34 93 581 3779 Programa Propi Estudis OUT
Programa DRAC
Erasmus KA107
internacional.propi@uab.cat
programa.drac@uab.cat
erasmus.KA107@uab.cat


Adreça                       Edifici Biblioteca de Comunicació i Hemeroteca General, Plaça Cívica
Telèfon                      +34 93 586 8499      

Horari  d'atenció al Públic oficina Programes d'intercanvi:

Des setembre a juny:  de dilluns a dimecres i divendres 9:30-13:30h;  dijous de 9:30-12:00h  i  de 15:30-16:30h.
Juliol i agost: de dilluns a divendres 9:30-13:00h.  Agost: obert fins el dia 3 i a partir del dia 25.


International Support Service:


Jorge Benítez +34 93 581 4955
Coordinador 
 
josejorge.benitez@uab.cat
Marc Almagro +34 93 581 4215 Front-Office
Gestió Vinculació
Gestió Logística
marc.almagro@uab.cat
Glòria Farré +34 93 581 4956 Front-Office
Gestió Beques Programes Internacionals
gloriamaria.farre@uab.cat
Martí Lluís +34 93 581 4957 Front-Office
Gestió Visats
marti.lluis@uab.cat


Adreça                     Edifici Biblioteca de Comunicació i Hemeroteca General, Plaça Cívica
Telèfon                     +34 93 581 2210
Fax                          +34 93 586 8025

Horari  d'atenció al Públic oficina International Support Service:

Juliol i Agost: de dilluns a divendres de les 9:30 fins les 15:00h.  Agost: obert a partir del dia 25
Setembre i octubre:  de dilluns a dijous de  9:30-16:30h;  divendres de 9:30-15:00h.
De novembre a juny: de 9:30-15:30h, dijous de 9:30-16:30h.


                           -------------------------------------------------------------------------------------------------

Study Abroad

Fundació UAB-Àrea Internacional
UAB-Casa Convalescència
Sant Antoni Mª Claret 171 - 08041 Barcelona
Tel. +34 93 433 50 29
Fax. +34 93 446 45 08
study.abroad@uab.cat
 
Richard Turner +34 93 433 5037 Director richard.turner@uab.cat
Cristina Garcia +34 93 433 5009 Cap d'Administració i Admissions cristina.garcia.serena@uab.cat
Marta Ferré +34 93 215 8737 Administració marta.ferre@uab.cat
Sonia Freire +34 93 433 5029 Administració sonia.freire@uab.cat
Paola Santoro +34 93 488 2182 Administració paola.santoro@uab.cat
Jordi Vidal +34 93 581 7110 Programa Tailor Made jordi.vidal@uab.cat
Elaine Heyes +34 93 433 5038 Coordinadora acadèmica elaine.heyes@uab.cat
 
Centre d'Estudis Universitat de Califòrnia

Universitat Autònoma de Barcelona
Facultat de Lletres, Edifici B
Despatx B9-0100, Campus UAB
Tel +34 93 581 40 65
Fax +34 93412 73 36
miriam.folch@uab.cat
Gemma de Blas Ocaña Coordinadora
Miriam Folch Bozzo Coordinadora