Àrea de Relacions Internacionals

Àrea de Relacions Internacionals

Nom complet de la institució Universitat Autònoma de Barcelona
Codi ERASMUS E BARCELO02
Adreça Universitat Autònoma de Barcelona
Àrea de Relacions Internacionals
Biblioteca de Comunicació i Hemeroteca General (Edifici N, Campus UAB)
08193 Bellaterra (Barcelona)
Spain
País Espanya
Correu electrònic internacional@uab.cat

 

Vicerectorat de Relacions Internacionals

Dr. Màrius Martínez +34 93 581 1439 Vicerector de Relacions Internacionals vr.rel.internacionals@uab.cat
Ana Garcia +34 93 581 1439 Secretària Vicerectorat vr.rel.internacionals@uab.cat

 

Àrea de Relacions Internacionals - Hemeroteca, Edifici N

Katja Schustakowitz +34 93 581 2753 Cap de l'Àrea internacional@uab.cat
Blanca Martínez +34 93 581 2753 Secretària de direcció internacional@uab.cat
Montserrat Alegre +34 93 581 4252 Relacions Institucionals Internacionals i Convenis internacional.pr@uab.cat
Manoli Domínguez +34 93 586 4403 Gestió Econòmica internacional.economia@uab.cat
Ana Botey +34 93 586 1103 Projectes i Sigma ana.botey@uab.cat

 

UNITAT  DE  SUPORT  A  LA  MOBILITAT

Programes d’intercanvi

Isabel Boncompte +34 93 581 3734 Coordinadora Programes d'Intercanvi erasmus@uab.cat
internacional.propi@uab.cat
Anna Carbonell +34 93 581 3780 Mobilitat Erasmus Staff
(PDI i PAS)
Programa Sicue
erasmus.staff@uab.cat

sicue@uab.cat
Margarita Espinosa +34 93 581 3736 Programa Propi Estudis OUT internacional.propi@uab.cat
Marta Ribas +34 93 581 2981 Erasmus Estudis OUT erasmus@uab.cat
Irene Villalta +34 93 586 8498 Erasmus Estudis IN
Programa Propi Estudis IN
erasmus@uab.cat
internacional.propi@uab.cat
Silvia Gómez +34 93 581 3779 Programa Propi Estudis OUT
Programa DRAC
Erasmus KA107
internacional.propi@uab.cat
programa.drac@uab.cat
erasmus.KA107@uab.cat
Glòria Valls +34 93 586 8256 Erasmus KA107 IN i OUT erasmus.KA107@uab.cat

 

Adreça: Edifici Biblioteca de Comunicació i Hemeroteca General, Plaça Cívica
Telèfon: +34 93 586 8499

Horari d'atenció al públic oficina Programes d'intercanvi:
Dilluns, dimarts, dimecres i divendres de 09:30 a 13:30
Dijous de 09:30 a 12:30 i de 15:30 a 16:30

 

International Support Service

Jorge Benítez +34 93 581 4955
Coordinador 
 
josejorge.benitez@uab.cat
Judit Guart +34 93 581 4215 Front-Office
Gestió Vinculació
Gestió Logística
judit.guart@uab.cat
Amelia Vázquez +34 93 581 4956 Front-Office
Gestió Beques Programes Internacionals
Permisos de treball
amelia.vazquez@uab.cat
Martí Lluís +34 93 581 4957 Front-Office
Gestió Visats
marti.lluis@uab.cat

 

Adreça: Edifici Biblioteca de Comunicació i Hemeroteca General, Plaça Cívica
Telèfon: +34 93 581 2210
Fax: +34 93 586 8025

Horari d'atenció al públic oficina International Support Service:
Juliol i agost: de dilluns a divendres de 9:30 a 15:00h. Agost: tancat del dia 6 al dia 15.
Setembre i octubre: de dilluns a dijous de 9:30 a 16:30h; divendres de 9:30 a 15:00h.
De novembre a juny: de 9:30 a 15:00h, dijous de 9:30 a 16:30h.


                           -------------------------------------------------------------------------------------------------

Study Abroad

Fundació UAB
UAB Casa Convalescència
Sant Antoni Mª Claret 171 - 08041 Barcelona
Tel. +34 93 433 50 29
Fax. +34 93 446 45 08
study.abroad@uab.cat

 

Richard Turner +34 93 433 5037 Director richard.turner@uab.cat
Cristina Garcia Serena +34 93 433 5009 Cap d'Administració i Admissions cristina.garcia.serena@uab.cat
Elaine Heyes +34 93 433 5038 Coordinadora acadèmica elaine.heyes@uab.ca
Angelines Núñez +34 93 433 4513 Administració angelines.nunez@uab.cat
Mercè Cuenca +34 93 433 4513 Tècnic Suport Acadèmic merce.cuenca@uab.cat
Marta Ferré +34 93 215 8737 Administració marta.ferre@uab.cat
Sonia Freire +34 93 433 5029 Administració sonia.freire@uab.cat
Paola Santoro +34 93 488 2182 Administració paola.santoro@uab.cat
Jordi Vidal +34 93 581 7110 Promoció jordi.vidal@uab.cat

 

Centre d'Estudis Universitat de Califòrnia

Universitat Autònoma de Barcelona
Facultat de Lletres, Edifici B
Despatx B9-0100, Campus UAB
Tel +34 93 581 40 65
Fax +34 93412 73 36
miriam.folch@uab.cat
Gemma de Blas Ocaña Coordinadora
Miriam Folch Bozzo Coordinadora