Coordinadors d'intercanvis

Coordinació de mobilitat

 

Coordinadora General
Susagna Tubau (B11/120,935812329, intercanvis.lletres@uab.cat)

 

Coordinadors per Estudis

Estudis  Nom, Despatx, Telèfon, Correu electrònic
Antropologia Social i Cultural Dan Rodríguez García
B9/239, 935811140, Dan.Rodriguez@uab.cat
Arqueologia Roberto Risch (Prehistòria)
B9/115, 935811977, Robert.Risch@uab.cat
Ciències de l'Antiguitat  Sebastià Giralt
B7/126, 935812604, Sebastia.Giralt@uab.cat
Estudis Anglesos Maria Rosa Garrido Sarda
B11/144, 935811087, Mariarosa.garrido@uab.cat
Estudis Francesos Eric Jean-Michel Martin
B11/166, 935811821, EricJeanMichel.Martin@uab.cat
Estudis Socioculturals de Gènere Silvia Martínez García
B7/167, 935868468, silvia.martinez.garcia@uab.cat
Filologia Catalana: Estudis de Literatura i Lingüística    Francesc Josep Gómez Martín 
B9/003, 935868077, francescjosep.gomez@uab.cat
Filosofia Jessica Jaques
B7/112, 935813283, Jessica.Jaques@uab.cat
Geografia, Medi Ambient i Planificació Territorial Joaquin Recaño
CED, 935813060, joaquin.recano@uab.cat

Graus Combinats

Mercè Coll
B11/110, 935812785,
Merce.Coll@uab.cat 
Història Maria Antònia Martí Escayol
B7/1064B, 935868162, MariaAntonia.Marti@uab.cat
Història de l'Art Jaume Vidal
B7/169, 935868469, Jaime.Vidal@uab.cat                    
Humanitats Maria Garganté Llanes
B7b/139, 935813816, maria.gargante@uab.cat
Llengua i Literatura Espanyoles Francisca Montiel Rayo 
Despatx 228, 935811216, francisca.montiel@uab.cat 
Musicologia (Grau) Silvia Martínez García
B7/167, 935868468, silvia.martinez.garcia@uab.cat