Coordinadors d'intercanvis

Coordinació de mobilitat

 

Coordinador General
Manuel Santirso (B9/0032, 935868076, intercanvis.lletres@uab.cat)

 

Coordinadors per Estudis

Estudis  Nom, Despatx, Telèfon, Correu electrònic
Antropologia Social i Cultural Jordi Grau Rebollo
B9/213, 935813485, Jordi.Grau@uab.cat
Arqueologia Roberto Risch (Prehistòria)
B9/115, 935811977, Robert.Risch@uab.cat
Ciències de l'Antiguitat Cándida Ferrero
B7/141, 935811822, Candida.Ferrero@uab.cat
Estudis Anglesos Sònia Oliver del Olmo
B11/180, 935811567, sonia.oliver@uab.cat
Estudis Francesos Eric Jean-Michel Martin
B11/166, 935811821, EricJeanMichel.Martin@uab.cat
Estudis Socioculturals de Gènere Ingrid Agud Morell
Ingrid.Agud@uab.cat
Filologia Catalana: Estudis de Literatura i Lingüística    Víctor Martínez-Gil
B9/0042, 935868072, Victor.Martinez@uab.cat
Filosofia Jessica Jaques
B7/112, 935813283, Jessica.Jaques@uab.cat
Geografia, Medi Ambient i Planificació Territorial Joaquin Recaño
CED, 935813060, joaquin.recano@uab.cat
Història Maria Antònia Martí Escayol
B7/1064B, 935868162, MariaAntonia.Marti@uab.cat
Història de l'Art Manuel Castiñeiras
B7b/145.1, 935811450, Manuel.Castineiras@uab.cat                   

Humanitats / Graus Combinats

Sebastià Giralt
B7/126, 935812604, Sebastia.Giralt@uab.cat
Llengua i Literatura Espanyoles José Ramón López García
B11/232, 935812341, JoseRamon.Lopez@uab.cat
Musicologia (Grau) Lidia Lopez Gomez
B7/175, 935868471, Lidia.Lopez@uab.cat