Coordinadors d'intercanvis

Coordinació de mobilitat

 

Coordinador General
Nicola di Nino (93 581 1410)

 

Coordinadors per Estudis

Estudis  Nom, Despatx, Telèfon, Correu electrònic
Antropologia Social i Cultural Dan Rodríguez García
B9/239, 935811140, Dan.Rodriguez@uab.cat
Arqueologia Roberto Risch (Prehistòria)
B9/115, 935811977, Robert.Risch@uab.cat
Ciència, Tecnologia i Humanitats Xavier Roqué Rodríguez
935811618 xavier.roque@uab.cat
Ciències de l'Antiguitat  Sebastià Giralt
B7/126, 935812604, Sebastia.Giralt@uab.cat
Estudis Anglesos Maria Rosa Garrido Sarda
B11/144, 935811087, Mariarosa.garrido@uab.cat
Estudis Francesos Eric Jean-Michel Martin
B11/166, 935811821, EricJeanMichel.Martin@uab.cat                 
Estudis Socioculturals de Gènere Lucía Cotarelo Esteban
B11/218. 93 581 1216. Lucia.cotarelo@uab.cat
Filologia Catalana: Estudis de Literatura i Lingüística    Cristina Real Puigdollers
935811368, cristina.real.puigdollers@uab.cat
Filosofia Andrea Soto Calderón
935811618, andrea.soto@uab.cat
Geografia, Medi Ambient i Planificació Territorial Joaquin Recaño
CED, 935813060, joaquin.recano@uab.cat

Graus Combinats

Nicola di Nino
N/D 935811410, nicola.dinino@uab.cat
Història Maria Antònia Martí Escayol
B7/1064B, 935868162, MariaAntonia.Marti@uab.cat
Història de l'Art Jaume Vidal
B7/169, 935868469, Jaime.Vidal@uab.cat 
Història, Política i Economia Contemporànies Javier Rodrigo Sanchez
B7/1116 935813121, Javier.rodrigo@uab.cat
Humanitats Nicola di Nino
N/D 935811410, nicola.dinino@uab.cat
Llengua i Literatura Espanyoles Alba Saura Clares
N/D 935811216, alba.saura@uab.cat
Musicologia (Grau) Lídia López Gómez
B7/175, 935868471, lidia.lopez@uab.cat