Comissions delegades

Comissions

 

Comissió amb competències sobre ordenació acadèmica i titulacions
Anna Matamala, vicedeganat responsable de l’àmbit d’ordenació acadèmica 
Sílvia Bau, gestora de qualitat 
Joaquín Beltrán, director del DTIEAO
Blai Guarné, coordinació GEAO
Pilar Cid, coordinació GTI
Mireia Vargas, coordinació GEEX
David Saurí, coordinació MUEGAO
Marta Arumí, coordinació MUIC
Olga Torres, coordinació MUTTT
Carme Mangiron, coordinació MUTAV 
Patricia Rodríguez, coordinació MUTEI 
Enric López, en representació de la Gestió Acadèmica 
Remei Perpinyà, en representació del professorat GTI permanent
Carles Biosca, en representació del professorat GTI no permanent 
Makiko Fukuda, en representació del professorat GEAO permanent 
Tomoko Umemoto, en representació del professorat GEAO no permanent
Antonio Ríos, en representació del professorat permanent dels màsters 
Judith Cortés, en representació del professorat no permanent dels màsters 
Mila Bosch, en representació de l'alumnat del GEAO 
Yuliya Melnyk, en representació de l'alumnat del GTI 
Bernat Aranda, en representació de l'alumnat dels màsters 
Alumnat GEEX, vacant 

 

Comissió amb competències sobre economia i serveis
Albert Branchadell, degà
Isabel Durbán, administradora
Ramon Lladó, en representació del professorat permanent
Pau Llorente, en representació de l’alumnat
Antonia Quintero, en representació del PAS 
Mireia Vargas, en representació del professorat no permanent

 

Comissió d'espais
Albert Branchadell, degà
Isabel Durbán, administradora
Ascensión Gómez, en representació del PAS
Guillem Martínez, en representació de l’alumnat del GTI
Júlia Mateos, en representació del PAS
Lucía Molin, en representació del professorat permanent
Ramon Piqué, en representació del professorat permanent
Gerard Polinario, en representació de l'alumnat del GTI
Miquel Àngel del Rio Morillas, en representació del professorat temporal
Pilar Sánchez, en representació del professorat permanent

 

Comissió d'igualtat
Amelia Sáiz, presidència
Xènia Amorós, en representació del professorat temporal
Verónica Díaz Ledesma, en representació de l’alumnat del GTI
Mari Carmen Espín, en representació del professorat temporal
Isabel Durban, en representació del PAS
Núria Gallego, en representació del PAS
Anna Gil, en representació del professorat permanent
Maria Antonia Martí Escayol, en representació del professorat permanent
Alexandra Maza, en representació de l’alumnat del GTI
Andrea Olivares Torres, en representació de l’alumnat del GEAO
Laia Paris Ferrer, en representació de l’alumnat del GTI

 

Comissió de reforma del Grau en Traducció i Interpretació
Albert Branchadell, degà
Hesham Abu-Sharar, en representació de Llengua i Traducció C
Marta Arumí, en representació d’Interpretació
Laura Berenguer, en representació de Llengua B
Àngels Catena, en representació de Llengua B
Pilar Cid, coord. de titulació del GTI
Anabel Galán, en representació de Traducció B-A
Amparo Hurtado, en representació de continguts teòrics 
Inna Kozlova, en representació de Llengua i Traducció C
Ramon Lladó, en representació de Traducció B-A
Laia Llinàs, en representació de l’alumnat
Marisa Presas, en representació de Traducció B-A
Antonio Ríos, en representació de Llengua A
Pilar Sánchez Gijón, en representació de Tecnologies de la traducció
Laura Santamaria, en representació de Traducció B-A
Xavier Villalba, en representació de Llengua A