elCens per facultat

ElCens de delegats/des de grup acadèmic

Aquí trobaràs tots els delegats/des registrats a elCens. Si ets delegat/da i no hi apareixes, contacta amb elcens.participacio@uab.cat

Biologia 1r curs Eva González Márquez
Roc Comellas Juanmiquel
2n curs Daniel Brines Notario
Silvia Moltó Prats
3r curs Eduard Varela Esperalba
Khristian Gil Amate
4rt curs Marina Leiva Benítez
 
Biologia Ambiental 1r curs Alan Olmedo Martínez
Mar Cuartero i Labrador
2n curs Paula Alvarez Nieto
Ana Rodriguez Sevilla
3r curs Paula Catasus Bertran
4rt curs Pau Güell Barcons
Aina Pomerol Olaya
 
Bioquímica 1r curs Josep Oriol Solé Pozas
Pau Capdevila Fajas
2n curs Aida Gimeno Fernández
Luis Osorio Campos
3r curs Ana Contreras Pereda
Anna Sánchez Ciria
4rt curs Adria Roca Vidalmargo
 
Biotecnologia 1r curs Aroa Martínez Correa
Carlos Ruiz Ayala
2n curs Roger Plans Vilardell
Sara Andújar Palomino
3r curs Oriol Bárcenas López
Laura Torres Domínguez
4rt curs Raúl Sarasola Carrera
 
Ciències Biomèdiques 1r curs Jana Hua Monclús Traginé
Laura Perales Alonso
2n curs José Carlos Martín Alonso
3r curs César Díaz García
Alba de la Iglesia Cedeira [baixa 13/11/20]
Carlota Olmos Giménez
4rt curs Laura Lanzas Olsina
Victor Esquefa Fauro
 
Genètica 1r curs Albert García Ruíz
Carmen Moreno Aldomà
2n curs Mario Egea Rodríguez
Nerea Cortés Zardoya
3r curs Georgina Martí i Renau 
Nuria Jornet Calomarde
4rt curs Tòt Senar Serra
 
Microbilogia 1r curs Judit Pérez Mormeneu
Guillem Granados Sanchez
2n curs Anna Martínez Sánchez
Vineet Singh
3r curs Andrea Lorenzo Sabidó
4rt curs Edgar Sánchez Domènech
Raúl Ruiz Garcia

Ciències Ambientals 1r curs Carles Altés Delgado
2n curs Ruicheng Guo 
3r curs Pere Amer Sureda
Helen Conesa Bernat
4rt curs Yaiza Alvarez Cerrato
 
Geologia + Ciències Ambientals 1r curs Georgina Wallis Rowley
2n curs Mar Crous Valero
Roc Peiró i Puigjaner
3r curs Miguel Angel Álvarez Conejo
Mònica Allué Moreno
4rt curs Eloi Batalla Coca
Joep Martijn Lambertus van Noort
5è curs Iris-Caterina Schneider Perez
 
Estadística Aplicada 1r curs Aina Lluís Huelmo
Xavier Sagarra Vera
2n curs Laura Chocano Sevilla
Núria Fernández Soriano
3r curs Xavier Prieto Gisbert
4rt curs Paula Moreno Blazquez
Marta Noguera Cardona
 
Física 1r curs - matí Carlos Herrera Vazquez
Erika Lucia Dengra Blanco
1r curs - tarda Mario Martínez Angulo
2n curs - matí Daniel Lozano Jarque
Aleix López Simón
2n curs - tarda Omar Budesca de San Luis
3r curs Alexandra Giron Soto
Jaume Casanova Alberich
4rt curs Roger Uriach Socoró
 
Física + Matemàtiques 1r curs Eric Lizalde Panadés
2n curs Jordi Martínez Sant
3r curs Maria Marroco Ríos
4rt curs Carmina Prat Fuste
Francisco Pina Monzó
5è curs Gerard Castro Castillo
 
Física + Química 1r curs Domènec Huerta Estradé
Gerard Moreno Mas
2n curs Lara Yao Martorell Porter
Gabriel de Araujo Masanti
3r curs Aleix Fornieles Espinel
4rt curs Joel Perez Poncelas
5è curs Cristina Balsells Llort
Meritxell Toda i Casaban
 
Geologia 1r curs Aina Mas Garcia
Silvia Lupiáñez Carriqui
2n curs Nuria Chamorro Llaveria
Mar Bonet Cabistañ
3r curs Carla Keaveny Rubies
4rt curs Elisabet Buixadera Guitart
 
Matemàtica Computacional i Analítica de Dades 1r curs Sofia Di Capua Martín Mas
2n curs Joel Guevara López
Marc Martín Ortega
3r curs Esteban Montoya Aranda
Cheyenne Romero Freijo
 
Matemàtiques 1r curs Sònia Blanes Molina
Ander Capel Mariscal
2n curs [vacant]
3r curs Bernat Tobella Tarrés
Jan Ot Piña Urgell
4rt curs Javier Esmoris Cerezuela
César Jose de Almenara de la Peña
 
Nanociències i Nanotecnologia 1r curs Lluis Sitges López
Mihaela Floruc Darie
2n curs Ramiro Pérez Becher
Roger Mora de la Serna
3r curs Manel Serrano Rodriguez
Cristina Lamas Jubinya
4rt curs Dean Ivanov Velikov
Ariadna Benimeli Borras 
 
Química 1r curs - matí Adrian Alcantara Carpio
1r curs - tarda Moussa el Hjiouej Bendaoud
2n curs - matí Alejandro López Amado
2n curs - tarda [vacant]
3r curs - matí Andrea Zamora Gilabert
3r curs - tarda Pol Gorrea Acin
4rt curs Amanda Morales Jiménez

Comunicació Audiovisual 1r curs Noam Joan Trejo Rojo
2n curs Javier Rollano Diaz
3r curs Anna Carbonell Lacárcel
4rt curs Pablo Sardi Wangüemert
 
Comunicació de les Organitzacions 1r curs Carla Pradas Rodriguez
2n curs Nil Serra Llobet
 
Comunicació Interactiva 1r curs Maria Yu Vilaseca Petit
2n curs Samuel Martínez Moya
 
Periodisme 1r curs - grup 1 Bernat Saiz Pascual
1r curs - grup 2 Marc López i Cañizares
2n curs - grup 1 Malena Crespo Sánchez
2n curs - grup 2 Laia Vives Bosch
3r curs - grup 1 Lara García Giménez
3r curs - grup 2 Laura Sánchez Vila
3r curs - grup 3  Carlos Argila Plaza
4rt curs - grup 1 [vacant]
4rt curs - grup 2 Joel Soto Morgade
4rt curs - grup 3 Anna Lleida Estradé
 
Publicitat i Relacions Públiques 1r curs Ana Company Vidal
2n curs [vacant]
3r curs Natàlia Prats Vila
Cristina Guirado Victoria
4rt curs Neils Mauricio Montenegro Barba
Laia Mata Torner

Educació Infantil 1r curs - grup 61 Carla del Pino Montilla
Aina-Jilan Arnau Torner
Denisse Mesa Pérez 
Josep Palmarola Capdevila 
1r curs - grup 62 Carmen Parellada Ortiz 
Roser Albet Feliu 
2n curs - grup 61 Alba Pascual González
2n curs - grup 62 Alexandra Rosell Torrent
Marta Carreras Barbany
Alba Marcial Ridao
Aina Obiols Pons 
3r curs - grup 61 Laura Escude Casanovas
Sara Pueyo Vilaltella 
3r curs - grup 62 Clara Antonin Muñoz
Alba Echeverría Net 
Mireia Mestre Martí
4t curs - grup 61 Mireia Martinez Bosch
Cristina Montoya Lopez
4t curs - grup 62 Marta Gonzalez Portero
Laia Espurz Navarro
4t curs - Menció en Educació Musical Laia Gimeno i Alegre
4t curs - Menció en educació performativa de les arts Soukayna Toutouhi
4t curs - Menció en Necessitats Educactives Específiques Núria Mazo Cardo 
 
Educació Primària 1r curs - grup 21 Aleth Font Fullera
Nil Mataix Sanjuan
1r curs - grup 31 Helena Palomares Grau
Irene López Brustenga
Pau Pérez Boyero
Arnau Jové Olivella
1r curs - grup 41 Jordi Poch Pes
Oriol Albert Bárány Ferrés
1r curs - grup 71 Nil Lopez Lopez
Eva Badia Ruz
Lidia Vargas Vargas
2n curs - grup 21 [vacant]
2n curs - grup 31 Ivan Polo Beltrán
2n curs - grup 41 Gabriel Barguilla Moreno
Sofía Alférez de la Vega
2n curs - grup 71 Angélica Delgado Ruiz
Dana Castells Martinez
Alba Simon Lopez
Clara Gallart Camacho
3r curs - grup 21 Rubén López Viana
3r curs - grup 31 Ana Perales Camposo
Paula Martínez Jurado
3r curs - grup 41 Lydia Chamarro López
3r curs - grup 71

Alba López Folch
Victor Gonzalez Jimenez
Emma Torrento Asenjo

4rt curs - Formació generalista [vacant]
4rt curs - Educació Musical Clara Renom Vilardell
4rt curs - Llengües Estrangeres Eugenia Delgado Moga
4rt curs - Educació Física Ruben Palacios Alberto
Anna Carolina Marin Rodero
4rt curs - Necessitats Educatives Específiques Laia Bou Bordoy
 
Pedagogia 1r curs Allan Baez Contreras Benitez 
Denise Camero Sánchez
2n curs Candela López Oliva
3r curs Helena Mateu Segura
Guerau Vergara Espín
4rt curs Andrea Flores Herrera
 
Educació Social 1r curs Marina González Gázquez
Paula Sánchez Justicia 
2n curs Ariadna Soler Artés
Laia Brugat Segalés
3r curs Jordi Rosinés Ruiz
4rt curs Nagore Arilla Fortaleza
Ariadna Clape Ortega
 
Biblioteca Escolar i Promoció de la Lectura [vacant]
Direcció de centres per a la Innovació Educativa [vacant]
Formació de Professorat d'Educació Secundària Obligatòria i Batxillerat, Formació Professional i Ensenyament d'Idiomes [vacant]
Psicopedagogia [vacant]
Recerca en Educació [vacant]
Erasmus Mundus Literatura infantil, mitjans de comunicació i cultura Loreto Alejandra Espallargas Carvajal

Ciència Política i Gestió Pública 1r curs - matí Emma González Izquierdo
Kevin Fernández Ramallo
1r curs - tarda Ana Adan Muñoz
2n curs - matí Roc Grandia Mazcuñan
Gerard Soria Fernández
2n curs - tarda [vacant]
3r curs - matí Eduard Murgó Ballespí
Jordi Mercé Bergés
Victoria Escobar Moreno
3r curs - tarda Eduard Guerra Suñol
4rt curs Joan Brunet Verdaguer
 
Ciència Política i Gestió Pública + Dret 1r curs Lucas Estruch Peñalver
Iris Yun Mañes Porcel
2n curs Sofía Vázquez Zoyo
3r curs [vacant]
4rt curs Pau Hernández del Águila
Marc Plans Sala
5è curs Jordi Sorolla Garcia
Mireia Andrea Boix Labarca
 
Ciència Política i Gestió Pública + Sociologia 1r curs Andreu Arcas Martínez
Montserrat Valls Navarro
2n curs Laura Moreno González
3r curs  Gemma Buch Guinó
Artur Coy Pérez
 
Estadística Aplicada + Sociologia 1r curs Lua Casas Mendonça
2n curs [vacant]
3r curs Carmini Leonel Villarroel Alvarez
4rt curs Nil Garrell Candela
Laia Palomares Llevot
 
Relacions Internacionals 1r curs Ariadna Balamou Roca
Adrià Rubinat Torrelles
2n curs Denisa Madalina Pavel
Pol Álvarez Martínez
3r curs  Carme Martínez Blanc
Núria Gonzalez
Jordi Bernal Fabra
 
Sociologia 1r curs - matí Vincent David Altadill Parra
Max Coldwell Serra
1r curs - tarda Àlex Domingo Risco
Claudia Pérez Soriano
2n curs - matí Jana Albiñana Carreño
2n curs - tarda Carlota Bernadi Monroig
Philip Rodriguez Vasconcelos
3r curs [vacant]
4rt curs Adriana Garriga León

Criminologia 1r curs [vacant]
2n curs Daniela Rosalí Dos Passos Meza
Laura Sanchez Corretje
3r curs Carlos Giménez Villanueva
Andrea Román Berrocal
4rt curs Jonathan Xavier Maldonado Ayala
Joana Mampel Perarnau
 
Criminologia + Dret 1r curs [vacant]
2n curs [vacant]
3r curs María Alouat Daih
4rt curs Tània García Aliaga
5è curs Berta Pujol Reverter
6è curs [vacant]
 
Dret 1r curs - seminari 11 Sarah el Rhari
1r curs - seminari 12 Andrea García Rodríguez
Joan Fullà Vives
1r curs - seminari 13 Víctor Pérez Barrios
1r curs - seminari 21 [vacant]
1r curs - seminari 22 Joan Gumà Gámez
1r curs - seminari 23 [vacant]
1r curs - seminari 51 Wladimir Alejandro Baró Ganín
Naira Esteban Vega
1r curs - seminari 52 Roger Hernandez Gorriz
Roger Henche Martí
1r curs - seminari 53 Angie Yui Miranda
Ishaa Nazia Rehman Khan
2n curs - grup 1 Gisela Alandí López
2n curs - grup 2 Cristian Barquero Garcia
2n curs - grup 3 Laura Granell Hernández
Arnau Bonell López
Nora Torrent Angrill [baixa 26/01/21]
2n curs - grup 51 Alex Cornel Deji
2n curs - grup 52 Kerry Ann Yenei Gordon Huerta
3r curs Laura Picon Serrano
4t curs Paula Cabello Otero
 
Dret + Relacions Laborals 1r curs Marta Casado Garcia
Kènia Delgado Úbeda
2n curs Paula Parejo Campoy
Sofia Caici Puga Lombardo
3r curs Anna Aceña Porcuna
Nisrin Daounani el Harrak
4rt curs [vacant]
5è curs Maria Ávila Pérez
Claudia Álvaro Garcia
 
Relacions Laborals 1r curs - grup 1 [vacant]
1r curs - grup 2 [vacant]
1r curs - grup 51 [vacant]
2n curs - grup 1 Andrea Mejias Maguillo
Alex Gomez Muñoz
Lucía María Domínguez Galvá
2n curs - grup 51 Gabriel Díaz Zurdo
3r curs - grup 1 [vacant]
3r curs - grup 51 [vacant]
4rt curs - grup 1 Ainoa Casado Buendia
4rt curs - grup 51 Maria Arribas Rico

Administració i Direcció d'Empreses 1r curs - grup 2 Irina Fuset Gavin
1r curs - grup 52 Cynthia Ramal Marín
Massiel Novas Montero
2n curs - grup 2 Nicoleta Roberta Mendeleac
2n curs - grup 52 [vacant]
3r curs - grup 2 [vacant]
3r curs - grup 52 [vacant]
3r curs - PUE 13 Dina Bouazen Skabou
Gerard Casanovas Barraso
Carlota Massagué Rodríguez
4rt curs - grup 2 [vacant]
4rt curs - grup 52  Sergio Cruz Franco
Anastasia Untila
4rt curs - PUE 13 Aleix Colete Ayas
Alexandra Domene Cano
 
Administració i Direcció d'Empreses - Anglès 1r curs - grup 4 Júlia Bel Busqueta
Carla Rodríguez Estrada
2n curs - grup 4 Pedro Concha Campusano
3r curs - grup 4 Laia López Vilalta
Kevin Ruiz Guerra
4rt curs - grup 4 Laura Alcázar Gómez
 
Administració i Direcció d'Empreses + Dret 1r curs - grup 60 i 70  Santiago Argemí Casellas
1r curs - grup 60 i 71 Adolfo Dalmau Cifre
2n curs - grup 60 i 70 Marta Godoy Conde
Berta Vila Hernández
3r curs - grup 60 i 70 Carla Cabanach Costa
Arnau Rusinés Torras
4rt curs - grup 60 i 70 Rita Martínez Sanchón
5è curs - grup 60 i 70 Maria Pruna Torres
Sheila Arnedillo Sesma
6è curs - grup 60  Blanca Solé Serrallach
 
Comptabilitat i Finances 1r curs - grup 10 Júlia Rubio Temprano
Alejandro Rodríguez Sánchez 
1r curs - grup 50 Ouidad el Haddadi
Carla Fernanda Hassan Cholima
Nicolás Sánchez Albendea
2n curs - grup 10 Antonia Emilia Pávez Field
Antonio Rodriguez Borrego
2n curs - grup 50 Aitor Vargas Martin
Pablo Oliva Toribio
3r curs - grup 10 Catarina Isabel Candeias Farinha
3r curs - grup 50 Raquel Espinosa León
4rt curs - grup 10 Nataliya Krashivska
Juan Viannel Mateo Vargas
4rt curs - grup 50  Habib Olalekan Kareem Maliki
Pol Morató Gómez
 
Economia 1r curs - grup 1 Sergi Ramos Jordan
Berta Aroca Chica
1r curs - grup 51 Yedani Ariadne Miravete Reyna
Jaume Hernández Fabrés
2n curs - grup 1 Salma Halhoul el Harrak
Heidy Melissa Mena Aguilar
2n curs - grup 51 Erik Gutiérrez Domínguez
Ruslan Sánchez Domínguez
3r curs - grup 1 Ismael Kadiri Bleda
Carles Ruiz Rovira
3r curs - grup 51 Muhammad Aleem Karim Saeed
3r curs - PUE 14 Pol Jurado Garrido
4rt curs - grup 1 Victor Manuel Riesco Mora
Laura Lora Ferrero
4rt curs - grup 51  Anna Beas Torres
4rt curs - PUE 14 Damia Vallespi Alcon
Marc Gallego Punzano
 
Economia - Anglès 1r curs - grup 8 Johan Eduardo Oliveros Ipus
2n curs - grup 8 Silvestre Bel Arasa
Eleonora Asia Motti
3r curs - grup 8 [vacant]
4rt curs - grup 8 Hugo Banderas Hernández
Mateo Alberto Bermann Albalat
 
Empresa i Tecnologia 1r curs - grup 20 Youssef Bendahmane
1r curs - grup 21 [vacant]
2n curs - grup 20 Aida García Rodríguez
David Domínguez Morales
David Camps Quiroga
3r curs - grup 20 Victòria Guirao Méndez
Ariela María Valencia Guadrón
4rt curs - grup 20 Leila Bensan Ruiz
Isabel Miralles Pomerol

Enginyeria de dades 1r curs [vacant]
2n curs Miquel Monge Dalmau
3r curs Carlos Vázquez Membrado
Pol Gràcia Espelt
 
Enginyeria de Sistemes/Electrònica de Telecomunicació 1r curs - grup 31 Dylan Elvis Salinas Palma
Saloua Ait Mbark Melkaoui
1r curs - grup 33 Alberto Ramírez Manzano
2n curs - grup 31 Carla Alomar Montagut
2n curs - grup 33 Alexis Valle Alfaro [baixa 30/11/20]
3r curs - grup 320 [vacant]
3r curs - grup 330 [vacant]
4rt curs - grup 320 Guilherme Augusto Iropi
4rt curs - grup 330 [vacant]
 
Enginyeria Informàtica 1r curs - grup 41 Adrian Hernandez Navarrete
Momna Ali
1r curs - grup 43 Ana Valero Giraldez
Judit López Jiménez
1r curs - grup 45 [vacant]
1r curs - grup 47 [vacant]
2n curs - grup 41 Luis Fernando Paz Galeano
Juan Aguilera Toro
2n curs - grup 43 Bartolomé Vargas Alarcón
Gerard Ribas Reyes
2n curs - grup 45 Sergi Bons Fuses
3r curs - Enginyeria del Software Sofia Sales Holod
3r curs - Computació [vacant]
3r curs - TIC Diana Mirila
3r curs - Computadors Maria Àngels Burrieza Ruiz
Oscar Pina Gracia
4rt curs Emanuel Adolfo Vallejo Canizales
Guim Carpi Zamora
Antoni Parramon Naranjo
 
Enginyeria Informàtica + Enginyeria de Sistemes/Electrònica de Telecomunicació 1r curs - grup 51 Ainhoa Castaño Martos
1r curs - grup 52 Carmen Calvo Cano
Haritz Gamarra Vallet
2n curs Alejandro González Puerta
Raúl Iglesias Paredes
Loan Panareda Lecomte
3r curs Jordi Pedrero Kitson
Adrián Castro Lara
4rt curs - grup 51 [vacant]
4rt curs - grup 52 [vacant]
5è curs - grup 51 [vacant]
5è curs - grup 52 [vacant]
 
Enginyeria Química 1r curs Hèctor Cazorla Orpí
2n curs Oriol Martínez Añó
3r curs Elisabet Cano López
Noelia Cabana González
4rt curs Adrià Folch Vernet
 
Gestió Aeronàutica 1r curs Daniel Vega Saladie
2n curs Martí García Dios
3r curs Johanna Fernández Lubary
4rt curs [vacant]
 
Gestió de Ciutats Intel·ligents i Sostenibles 1r curs Ruben Fernandez Esteves
Marco Alberto Jimenez Jaen
2n curs Pilar Serra Rotger
Eloy Miñano Alvarez
3r curs Bernat Ortega Madrid
David Santirso Garcia
4t curs [vacant]

Antropologia Social i Cultural 1r curs   Roger Gallofre Ocaña
Àngela Marín Puig
2n curs   Carla Navarro Bou
3r curs   Berta Górriz Espejo
Noé Gras Aura
4t curs   Alba García Ruiz
 
Arqueologia 1r curs   David Gálvez García
Ariadna Ortega Ruano
2n curs   [vacant]
3r curs   Adrià Comas Rodríguez
4t curs   [vacant]
 
Ciències de l'Antiguitat 1r curs   Eva Morales Rus
Esmeralda Sánchez Escobar
2n curs   Roger Torrell March
Marta García Lledó
3r curs   Clara Rodríguez Calleja
 
Estudis Anglesos 1r curs   Cristina-Stefania Radu
Jan Salvó Nogueras
2n curs   Aina Sallent Fortes
3r curs   Paula Marina Segura Voskamp
Alejandra Nuria Pumarola Arroyo
4t curs   Georgiana Tutunaru
 
Estudis Clàssics 4t curs   Mònica Carnicé Silvestre
 
Estudis Francesos - UAB/UB 1r curs   [vacant]
2n curs   Nayla Merkiche
3r curs   Judith Alcaraz Sánchez
4t curs   Marc Cabañas Gómez
 
Estudis Socioculturals de Gènere 1r curs   Candela Martinez-Sayanes de Saa
Sandra Arasanz Tarrés
2n curs   [vacant]
3r curs   [vacant]
 
Graus combinats 1r curs
    
  
Estudis d'Anglès i Català

Maria Castelló Jubert

Estudis d'Anglès i de Clàssiques   [vacant]
Estudis d'Anglès i Espanyol Pau Vilchez Nava
Estudis d'Anglès i Francès Valentina Abrigó Ciarrocca 
Estudis de Català i Espanyol Claudia Cazalla Pozo
2n curs Estudis d'Anglès i Català   Laia Sala Moix
Estudis d'Anglès i de Clàssiques  Gemma Reina Lara
Estudis d'Anglès i Espanyol  Coral Varela Aguilar
Estudis d'Anglès i Francès  [vacant]
Estudis de Català i Espanyol  Laia Colina Fortuny
3r curs  Estudis d'Anglès i Català [vacant]
Alba Ortiz González
Maria Meng Vilanova Beraza
  
Estudis d'Anglès i de Clàssiques 
Estudis d'Anglès i Espanyol  [vacant]
Estudis d'Anglès i Francès  [vacant]
Estudis de Català i Espanyol  Mariona Salvadó Batlle
Júlia López Navarro
4t curs   Estudis d'Anglès i Català  [vacant]
Estudis d'Anglès i de Clàssiques 
Estudis d'Anglès i Espanyol 
Estudis d'Anglès i Francès 
Estudis de Català i Espanyol 
 
Filosofia 1r curs   Jaume Francesc Martínez Pérez
2n curs   [vacant]
3r curs   Gennadi Linkov
4t curs   Marcel Reixach Griera
 
Geografia i Ordenació del Territori 4t curs   Guillem Briones Torrent
 
Geografia, Medi Ambient i Planificació Territorial 1r curs   Alexandre Cubells Fernández
2n curs   Guim Lleonart Mayor
3r curs   [vacant]
 
Història 1r curs   Lara Ledo de Oliveira
Marc Torrent Montoya
2n curs   Adrià Illesca Soriano
Maria Albàs Gómez
3r curs   Daniel Mena Albacete
4t curs   Lucía Aliagas Picazo
 
Història de l'Art 1r curs   Joel Terrades Iglesias
2n curs   Aitana Chaves Moreno
Laura Massa Antúnez
3r curs   Angela Lumière Antonio
4t curs   Marçal Ferret Sánchez
 
Humanitats 1r curs   [vacant]
2n curs   Mar Pardo Villanueva
Quirze Casablancas Pascual
3r curs   Monica Piferrer Gomez
Ainoha Mudarra Dil
4t curs   Jana Armstrong García
Raquel Yafari Herrera
 
Filologia Catalana: Estudis de Literatura i Lingüística 1r curs   Claudia Riba Capdevila
2n curs   Júlia Lucas Ruiz
Àngel Exojo Sánchez
3r curs   Mercè Feliu Cuberes
 
Llengua i Literatura Catalanes 4t curs   Joan Nin Gallifa Guasch
 
Llengua i Literatura Espanyoles 1r curs   Carla Trucharte Eslava
2n curs   Judit Postigo Aragonés
3r curs   María Eugenia Bersztein Celata
4t curs   Maria Rocabruna Funcasta
 
Musicologia 1r curs   Maria José Viana Martinez
2n curs   Pol Beringues Izquierdo
Anna Fusté Labaila
3r curs   Apol·lonia Isabel Barcelo Ballester
4t curs   Oriol Cervera Rodriguez

Fisioteràpia 1r curs UD Bellaterra Bruno Martín Puertas
Marta Gómez Passos
2n curs UD Bellaterra Laura Nieto Antonio
David Navarro Rodriguez
3r curs UD Hospital del Mar Clàudia Schwager Garcia
Mar Mellado Salvat
4rt curs UD Hospital del Mar Joan Arderiu Campdelacreu
Cristina Segura Bayona
 
Infermeria 1r curs UD Bellaterra Marc Puig Tornero
Carlota Sànchez Piqueras
2n curs UD Bellaterra Queralt Blasco Solvas
Vanessa Perez Sanchez
3r curs UD Vall Hebrón Daina Parellada Moreno
Laura Navarrete Reyes
Clara Aramburu Sala
Raquel García Millán
4rt curs UD Vall Hebrón Júlia Casanova de Casacuberta
Cecilia Raij Johansen
Denise Matamoros Cid
Artur Cárdenas García
 
Medicina 1r curs UD Bellaterra Fernando Rodríguez Bustos
Cristina Bernabeu Molina
Sohee Park
Jose Javier Rubio Chacon
2n curs UD Bellaterra Carme Nogueras i Pérez
Aritz Jiménez Merchán
Inés Sabugueiro Céspedes
Andrés Fernández Real
3r curs UD Germans Trias i Pujol Eloi Caballero Gil
Mireia Artacho Coy
3r curs UD Parc Taulí Jerónimo Rojo
Carlota Pérez Tarragó
3r curs UD Sant Pau Sònia Serrabou Pradas
Iris Kucinic
3r curs UD Vall Hebrón Estela Becerra Granado
Arnau Ortiz Fargas
4rt curs UD Germans Trias i Pujol Mariona Merino Sigalés
Jordi Ara Bonet
4rt curs UD Parc Taulí Myriam Marco Soriano
Alvaro Bonilla Sanchez
4rt curs UD Sant Pau Ona Almirall Mirabent
Marc Noguera Martí
4rt curs UD Vall Hebrón Mario San Nicolás Tarancón
Elena de Ciria Espinosa
5è curs UD Germans Trias i Pujol Carles Agustí Moreno
5è curs UD Parc Taulí Daniel Ruiz Jimenez
Clàudia Sala Sardans
5è curs UD Sant Pau Enric Calvera Martínez
Aurora Dèlia Cadahía Medina
5è curs UD Vall Hebrón Cristina Fort Ber
Clara Edo Fernández
6è curs UD Germans Trias i Pujol Joan Martí Luque Bailén
Marta Guillamon Caixàs
6è curs UD Parc Taulí Gerard Roca Ronda
Anna Vila Massó
6è curs UD Sant Pau Júlia Barriga Marín
Marc Medina Julio
Clara Roig Arsequell
6è curs UD Vall Hebrón Margherita Moretti
Yousra el Kasmy el Kasmi

Psicologia 1r curs - grup 1 Pol Prats Soler
1r curs - grup 2 Ariadna Giol Gort
1r curs - grup 3 Mireia Mestres Ferrer
Laura Cánovas Evangelista
1r curs - grup 4 Nicole de Sousa Brito
1r curs - grup 5 David Marzá González
Emma López Bocache
2n curs - grup 1  Laura Gonzalo Cruz
Marlene Hamblot Marquez
2n curs - grup 2 Clara Irene Isla Bonson
Marina Broto Capuz
2n curs - grup 3 Helena Ordoñez Santafe
Irene Sarago Estévez
2n curs - grup 4 Eva Maria Fajas Peñalver
Miguel Porras Campos
2n curs - grup 5 Manel López Domínguez
Iacopo Galindo Giocoli
3r curs - grup 1 Alba Grau Torres
3r curs - grup 2 [vacant]
3r curs - grup 3 David Quevedo Barber
Anna del Retiro Ramos
3r curs - grup 5 José Consuegra Calvo
4t curs - Salut Abel Ayala Luque
4t curs - Treball-Organitzacions Marian Granados Gamito
Erika Borjas Soriano
4t curs - Clínica de l'edat adulta Paula Ponce López
Francisco Sanchis Deusa
4t curs - Clínica infantil Ana Ligero Belmonte
4t curs - Psicosocial Dunia Hanafi Alcolea
Alicia Martinez Perpiña
4t curs - Psicoeducativa Gemma Aris Moreno
 
Logopèdia 1r curs Aroa Montilla López
2n curs Alba Tapia Cabeza
Aurora Tudon Herrero
3r curs Marta Colomer Fortuny
Raquel Garcia Montoro
4rt curs Carlos Marin Martos

Estudis d'Àsia Oriental 1r curs - japonès Pau García Llorente
Sílvia Romero Espuch
1r curs - xinès Luisa Manuela Avila Cubillos
Natàlia Pradas Gallardo
2n curs - japonès Juno Marín Moya
Christine Romeu Chan
2n curs - xinès Apostolos Barmpopoulos
Carla Pons Wendenburg
3r curs - japonès Adria Sedo Sabater
3r curs - xinès Sergi Garcia Climent
Marina Vidal Luis
Andrea Camp Campos
4rt curs - Temes Avançats d'Art i Cultura Popular Noelia Garcia Sanchez
4rt curs - Migració i Diàspores Sara Abad Garcia
 
Estudis d'Espanyol i Xinès 1r curs Carlota Argemi Garriga
 
Traducció i Interpretació 1r curs - alemany Guillem París Mas
Ester Margaix Margaix
1r curs - àrab Laia Puig Rovira
Salma Merroun
1r curs - francès Carla Olmedo Subirà
Rosa Sirvent Vásquez
1r curs - italià Laia Morón Cabot
Irene Romero Olivan
1r curs - japonès Duna Rodríguez Galan
Estefania de la Muñoza Martos
1r curs - portuguès Sara Vilches Pons
Anna Sanchez Sivill
1r curs - rus Joan Llurba Gascó
1r curs - xinès Unai Muñoz Lahririah
Sara Gómez Pérez
2n curs - alemany Natalia López Arenas
2n curs - àrab Paula Salas Martín
2n curs - francès Veronica Díaz Ledesma
2n curs - italià Javier Ramírez Pairó
2n curs - japonès Diana Martin Vila
2n curs - portuguès [vacant]
2n curs - rus Marialexandra Velasco Villalba
2n curs - xinès Giorgia Fantozzi
3r curs - alemany Maria Batle Cladera
3r curs - àrab Nadia Chakkour Samaan
3r curs - francès Nuria Pruna Lizandra
3r curs - italià Roger Grifols Coma Cros
3r curs - japonès Victoria Garcia Alcubierre
3r curs - portuguès Iris Miron Mañas
3r curs - rus Ainhoa Garcia Iturrioz
3r curs - xinès Lucia Nerea Piñas Escajadillo
4rt curs - alemany Pedro Cabello Oterino
4rt curs - àrab Laia Salvador Anadon
4rt curs - francès Neus Andrade Lopez
4rt curs - italià [vacant]
4rt curs - japonès Marc Ruhi Parejo
4rt curs - portuguès Claudia Martínez de Alegría Madera
4rt curs - rus Maria Fatima Delgado Mallorquin
4rt curs - xinès Fernando Araneda Romero
 
Màster en Traducció Audiovisual Aida Gregorio Rodríguez
Claudia González Bailador
Julia Gonzalo Caparrós
 
Màster en Traducció i Estudis Interculturals Ángel Castelló Marín
Andrés Cortés Uribe
Yiming Wang
 
Màster en Tradumàtica: Tecnologies de la Traducció Sérgio Méndez Fernández
 
Màster Oficial - Unió Europea-Xina: Cultura i Economia [vacant]
 
Màster Oficial - Didàctica del Xinès per a Hispanoparlants [vacant]
 
Màster Oficial - Interpretació de conferències Meritxell Dominguez Sala
Ana-Isabel Perez Real

Ciència i Tecnologia dels Aliments 1r curs - grup A Anna Altisen Parera
Ingrid Buil Uzñate
1r curs - grup B Maria Sánchez-Lafuente Víctor
2n curs Alex Gomez Palma
3r curs  Clàudia Morte Vilches
Queralt García Vila
4t curs Lucas Vallejo Medina
 
Veterinària 1r curs - grup 1 Pablo Castello Oliva
Abril Bécares Claret
1r curs - grup 2 Gina Torrents Pineda
Pau Sabrià Liaño
2n curs Elena Leiva Muñoz
Pau Casado Olaya
Emma Padrós Albiol
3r curs Laia del Collado i Fornos
Laura Martorell Gomez
Genís-Josep Martínez Cuentra
Carlota Calvet Molina
4t curs Xantal Dufrasne Simon
Ferran Simón Comellas
Berta Escarré Molero
Eva Salido Llasat
5è curs Queralt Allueva Molina
Júlia Subirós Calm
Xavier Navarro Mañero
Sara Mendes Marín
 
Màster en Qualitat d’Aliments d’Origen Animal [vacant]
 
Màster en Zoonosi i Una Sola Salut (ONE HEALTH) [vacant]