Participació estudiantil Més enllà de les aules, un món per descobrir

El Cens per Facultat

Persones delegades registrades a elCens

ElCens de delegats/des de grup acadèmic

Aquí trobaràs tots els delegats/des registrats a elCens. Si ets delegat/da i no hi apareixes, contacta amb elcens.participacio@uab.cat

Biologia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs David Nieto Gil
Celia Hierro Chacon 
3r curs Eva Gonzalez Maquez 
Roc Comellas Juanmiquel
4t curs Daniel Brines Notario

 

Biologia ambiental
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Leyre Labarga Kovarskaya
3r curs [pendent de renovació]
4t curs Paula Alvarez Nieto
Ana Rodriguez Sevilla

 

Bioquímica
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs [pendent de renovació]
3r curs Josep Oriol Sola Pozas
Pau Capdevila Fajas
4t curs Aida Gimeno Fernandez
Luis Osorio Campos

 

Biotecnologia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Eva Català
Maurici Trasserra
3r curs Aroa Martinez Correa
Carlos Ruiz Ayala
4t curs Sara Andujar Palomino
Roger Plans Vilardell

 

Ciències biomèdiques
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Pol Mendez Horcas
Roger Vera Camplillo
3r curs Jana Hua Monclus Tragine
4t curs [vacant]

 

Genètica
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs [vacant]
Nuria Garcia Segarra]
3r curs Carmen Moreno Aldoma
4t curs [vacant]

 

Microbiologia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Angel Molina Guilllen
Sara Moreno Esquer
3r curs Judit Perez Mormeneu
[pendent de renovació]
4t curs Ione Urizar Molina

 

Ciències ambientals
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Ramon Palet Benitez 
Tomas Barbero Gomez 
3r curs [vacant]
4t curs [pendent de renovació]

 

Geologia + Ciències ambientals
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs
[plaça pendent de convocar]
2n curs Naima Terrer Mateo
Nicolas Vadillo Gonzalez
3r curs Georgina Wallis Rowley
4t curs Mar Crous Valero
Sara Mestres Fernandez 
5è curs Clara de la Cruz Forcadell
Anna Toribio Bermudez 

 

Estadística aplicada
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Mireia Roca Loureiro
3r curs Aina Lluis Huelmo
[pendent de renovació]
4t curs Laura Chocano Sevilla
Nuria Fernandez Soriano 

 

Física
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - matí [plaça pendent de convocar]
1r curs - tarda [plaça pendent de convocar]
2n curs - matí [pendent de renovació]
2n curs - tarda Roc Reverter Gibert
3r curs Carlos Herrera Vazquez
Eika Lucia Dengra Blanco
Mario Martinez Angulo
4t curs Daniel Lozano Jarque
Aleiz Lopez Simon

 

Física + Matemàtiques
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Julia Canto Gatpandan
3r curs Eric Lizalde Panades
4t curs Jordi Martinez Sant 
5è curs Maria Marroco Rios

 

Física + Química
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Alexia Fabregas Niño
Soraya Amessnaou Mohamed
3r curs Domenech Huerta Estrade
Gerard Moreno Mas
4t curs Lara Yao Martorell Porter
Gabriel de Aruajo Masanti
5è curs [pendent de renovació]

 

Geologia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Eric Wzequiel Ordoñez Urban
3r curs [vacant]
4t curs Nuria Chamorro Llaveria
Mar Bonet Cabistañ

 

Matemàtica computacional i analítica de dades
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Joan Carles Montero Jimenez
Ariadna Sola Lara
3r curs Sofia Di Capua Martin Mas
4t curs [vacant]

 

Matemàtiques
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs [pendent de renovació]
3r curs Ander Capel Mariscal
4t curs [pendent de renovació]

 

Nanociència i nanotecnologia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Mireia Malagelada Rodriguez 
Marina Lopez Limon
3r curs Mihaela Floruc Darie
4t curs Ramiro Pérez Becher

 

Química
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - matí [plaça pendent de convocar]
1r curs - tarda [plaça pendent de convocar]
2n curs - matí [vacant]
2n curs - tarda [vacant]
3r curs - matí [vacant]
3r curs - tarda Paula Tovar Martin
4t curs Alejandro Lopez Amado

Comunicació audiovisual
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs
[plaça pendent de convocar]
2n curs  [pendent de renovació]
3r curs [vacant]
4t curs Javier Rollano Diaz

 

Comunicació de les Organitzacions
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Naomi Josebeth Mejia Narvaez
3r curs
Carla Pradas Rodríguez
Marina Lopez Tugues
4t curs Nil Serra Llobet

 

Comunicació interactiva
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs [vacant]
3r curs Maria Yu Vilaseca  Petit
4t curs Samuel Martinez Moya

 

Periodisme
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 1 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 2 [plaça pendent de convocar]
2n curs - grup 1 Aleix Cabre Romero
2n curs - grup 2 [pendent de renovació]
3r curs - grup 1 Jordi Sunyer Duran
3r curs - grup 2 Marc Lopez Cañizares
4t curs - grup 1 [pendent de renovació]
4t curs - grup 2 Laia Vives Bosch

 

Publicitat i relacions públiques
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Iker Garcia Amaro
3r curs Albert Cruz Collet
4t curs [vacant]

 

Educació infantil
Grup acadèmic Nom i cognoms  
1r curs - grup 61 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 62 [plaça pendent de convocar]
2n curs - grup 61 Andrea Reyes Gual
Cristina Hidalgo Alcalá
2n curs - grup 62 Coral Magrassó Vidiella
Laura Estany Terrades
3r curs - grup 61 [pendent de renovació]
3r curs - grup 62 Adrian Puerta Lorca
Eloi Gonzalez Moreno
4rt curs - grup 61 Alba Pascual Gonzalez
Anna Gonzalo Malpartida
4rt curs - grup 62 Alexandra Rosell Torrent
4t curs  [vacant]
4t curs  [vacant]

 

 

Educació primària

Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 21 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 31 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 41 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 71 [plaça pendent de convocar]
2n curs - grup 21 [pendent de renovació]
2n curs - grup 31 Teresa Martin Rovira
Quim Punsola Vidal
Eva Cuello Duarte
2n curs - grup 41 Judith Gonzalez i Rosario
[vacant]
2n curs - grup 71 Nahuel Abreu Lluberas
Laura Diaz Ferrer
Claudia Rosa Lopez
3r curs - grup 21 Aleth Font Fullera
Carla Ruiz Castillo
3r curs - grup 31 Laia Filba Rubio
 
3r curs - grup 41 [vacant]
[vacant]
3r curs - grup 71 [pendent de renovació]
[pendent de renovació]
4t curs -  [vacant]
4t curs - Marta Garrigosa Cobos
[vacant]
4t curs -  [vacant]
Gabriel Barguilla Moreno
4t curs - Angelica delgado Ruiz
[pendent de renovació]

 

Pedagogia

Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Marta Solans Homedes
Manuela Alexand Arboleda 
Claudia Calafell Masafrets
3r curs Denise Camero Sanchez
[vacant]
4rt curs [pendent de renovació]

 

Educació social
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Anna Cazcarra Herrero
Nerea Rodriguez Marin
3r curs Agnes Anglada Yagüe
Paula Sanchez Justicia
4rt curs [vacant]

Ciència política i gestió pública
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - matí [plaça pendent de convocar]
1r curs - tarda [plaça pendent de convocar]
2n curs - matí [pendent de renovació]
2n curs - tarda [pendent de renovació]
[pendent de renovació]
3r curs - matí [vacant]
Raul Ballester Garcia
3r curs - tarda Alexandra Bengtsoon Barrio
Kevin Fernandez Ramallo
4t curs [vacant]
Roc Grandia Mazcuñan

 

Ciència Política i Gestió Pública + Dret
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs [vacant]
3r curs Lucas Estruch Peñalver
4rt curs Sofia Vazquez Zoyo
5è curs [vacant]
6è curs Pau Hernandez del Aguila

 

Ciència Política i Gestió Pública + Sociologia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Abel Pascual Silva
3r curs [vacant]
4rt curs [vacant]
5e curs Gemma Buch Guino
Artur Coy Perez

 

Estadística Aplicada + Sociologia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [vacant]
2n curs [vacant]
3r curs [vacant]
4rt curs [vacant]

 

Relacions Internacionals
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Merce Jovall Gallart
Marc Samso Alzuria
3r curs [pendent de renovació]
4rt curs Denisa Madalina PaveL
Pol Alvarez Martinez

 

Sociologia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - matí [plaça pendent de convocar]
1r curs - tarda [plaça pendent de convocar]
2n curs - matí [vacant]
2n curs - tarda [vacant]
3r curs [pendent de renovació]
4t curs  Carlota Bernadi Monroig
[pendent de renovació]

Criminologia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Daniel Gonzalez Sequi
Sheila Fernandez Cartig
3r curs Pablo Alcaraz Lopez
Irene Vergara Martin
Marta Espinar Ortiz
4rt curs Daniel Lamarca Olivero
Daniela Rosali Dos Passos Meza

 

Criminologia + dret
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [[plaça pendent de convocar]
2n curs [vacant]
3r curs [vacant]
Miquel Ribes Altarriba
4rt curs [vacant]
5è curs [vacant]
Adrian Ruiz Borrego
6è curs Tania Garcia Aliaga

 

Dret
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 1 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 2 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 51 [plaça pendent de convocar]
2n curs - grup 1 Ivan Quer Taboada
Alba Moyano Castro
[vacant]
2n curs - grup 2 [plaça pendent de renovació]
[vacant]
2n curs - grup 51 Claudia Moreno Jubany
Judith Erika Rodriguez Maygua
3r curs - grup 1 Deborah Alexandra Li Pan
3r curs - grup 2 [pendet de renovació]
[vacant]
3r curs - grup 3 [pendent de renovació]
3r curs - grup 51 Kerry Ann Yenei Gordon Huerta
Gerard Mora Rodriguez 
4rt curs Gisela Alandi Lopez
Cristian Barquero Garcia
[pendent de renovació]

 

Dret + Relacions Laborals
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs [vacant]
3r curs Marta Casado Garcia
Eliana Alfonso Fabricio
4rt curs [vacant]
5è curs [vacant]

 

Relacions Laborals
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 1 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 2 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 51 [plaça pendent de convocar]
2n curs - grup 1 Joan Saez Valero
Marina Romero Hernandez
2n curs - grup 51 Maria Sanchez Salvador
Paula Vilaseca Nuñez
3r curs - grup 1 [plaça pendent de convocar]
3r curs - grup 51 Samdra Esteban Ferlay
Daniel Jimenez Prieto
4rt curs - grup 1 [pendent de renovació]
4rt curs - grup 51  Gabriel Diaz Zurdo

Administració i Direcció d'Empreses
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 2 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 52 [plaça pendent de convocar]
2n curs - grup 2 Ainhoa Alcantara Camarillo
[pendent de renovació]
2n curs - grup 52 [pendent de renovació]
3r curs - grup 2 [pendent de renovació]
Pol Mestre Casanovas
Meritxell Coll Carmona
3r curs - grup 52 Cynthia Ramal Marin
3r curs - PUE 13 [pendent de renovació]
4rt curs - grup 2 [pendent de renovació]
4rt curs - grup 52  [vacant]
4rt curs - PUE 13 Raul Castresana Pujol

 

Administració i Direcció d'Empreses - Anglès
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 4 [plaça pendent de convocar]
2n curs - grup 4 [pendent de renovació]
Dikra Ahbiti Hamoud
3r curs  - grup 4 Julia Bel Busqueta
Carla Rodriguez Estrada
4rt curs - grup 4 Laia Lopez Vilalta

 

Administració i Direcció d'Empreses + Dret
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 60 i 70 [plaça pendent de convocar]
2n curs - grup 60 i 70 Raquel Morera Cedano
Marc Pera Fuste
3r curs - grup 60 i 70 Santiago Argemi Casellas
Adolfo Dalmau Cifre
4rt curs - grup 60 i 70 Marta Godoy Conde
Berta Vila Hernandez
5è curs - grup 60 i 70 [vacant]
[vacant]
6è curs - grup 60  [pendent de renovació]

 

Comptabilitat i Finances
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 10 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 50 [plaça pendent de convocar]
2n curs - grup 10 [vacant]
2n curs - grup 50 Ikram Benali El Hajjioui
3r curs - grup 10 Julia Rubio Temprano
Alejandro Rodriguez Sanchez
3r curs - grup 50 Carla Fernanda Hassan Cholim
Ouidadd el Haddadi
4rt curs - grup 10 [pendent de renovació]
[vacant]
4rt curs - grup 50  Aitor Vargas Martin
[vacant]

 

Economia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 1 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 51 [plaça pendent de convocar]
2n curs - grup 1 [pendent de renovació]
Pau Pinosa Flix
2n curs - grup 51  Ashot Geghayman
Gala Peña Capeta
3r curs - grup 1 [pendent de renovació]
3r curs - grup 51  [pendent de renovació]
3r curs - PUE 14 Sergi Ramos Jordan 
4rt curs - grup 1 Heidy Melissa Mena Aguilar
4rt curs - grup 51 Erik Gutierrez Dominguez
4rt curs -  PUE 14 Salma Halhoul el Harrak

 

Economia - Anglès
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 8 [plaça pendent de convocar]
2n curs - grup 8 Leyre Macian Catalan
3r curs - grup 8 Johan Eduardo Oliveros Ipus
4rt curs - grup 8 [vacant]

 

Empresa i Tecnologia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 20 [plaça pendent de convocar]
2n curs  - grup 20 [pendent de renovació]
3r curs - grup 20 David Camps Quiroga
4rt curs - grup 20 Aida Garcia Rodriguez 
[pendent de renovació]

Enginyeria de dades

Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs Pau Vidal Martín
Lluc Fisas Bellés
2n curs [vacant]
3r curs [vacant]
4t curs  [vacant]

 

Enginyeria de Sistemes/Electrònica de Telecomunicació

Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 31 Andrés Castillo Díaz
Arnau Gimenez Duran
1r curs - grup 33 Arnau Gimenez Duran
Aimara Ventoso Tubio
2n curs - 31 [pendent de renovació]
2n curs - 33 Ariadna Garnica Sevilla
Miriam Torres Valera
3r curs - 320 [pendent de renovació]
4rt curs - 320 Carla Alomar Montagut
4rt curs - 330 [vacant]

 

Enginyeria Informàtica

 

Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 41 Marc García Martiín
Gerard Purtí Ramírez
1r curs - grup 43 Claudia Palacio Aguilera
Juan Gorro Torres
1r curs - grup 45 Miguel López Manzanares
Enric Ferrera González
1r curs - grup 47 Jan Lloret Cando
Berta Vigo Blazquez
2n curs - grup 41 Maria Jufre Bartolome
[pendent de renovació]
2n curs - grup 43 Yelennis Brissey Laura Rodriguez 
Jan Garcia i Girona
[pendent de renovació]
2n curs - grup 45 Sara Hammouch Benabdellah
[pendent de renovació]
3r curs  Adrian Hernandez Navarrete
3r curs  [vacant]
4t curs  Luis Fernandez Paz Galeano

 

Doble titulació: Enginyeria Informàtica + Enginyeria de Sistemes/Electrònica de Telecomunicació

Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 51 Marc Plaza Arenas
Maria Marta Vives Ortuño
1r curs - grup 52 Albert Cabezuelo Arévalo
Arianne Muñoz Padilla
2n curs Gerard Garcia Gros
[pendent de renovació]
3r curs Ainhoa Castaño Martos
Carmen Calvo Cano
4rt curs - grup 51 Alejandro Gonzalez Puerta
4rt curs - grup 52 Raul Iglesias Paredes
5è curs - grup 51 Adrian Castro Lara
5è curs - curs 52 [vacant]

 

Enginyeria Química

Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs Laura Navarro Caro
Alejandro Gonzalez Puerta
2n curs Anastasia Lindo Oleksenko
[pendent de renovació]
3r curs Hector Cazorla Orpí
4rt curs Oriol Martínez Año

 

Gestió Aeronàutica

Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Laura Viñado Espi
Alexia Ariana Serban
3r curs Daniel Vega Saladie
[pendent de renovació]
4rt curs [vacant]

 

Gestió de Ciutats Intel·ligents i Sostenibles

Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs Ariadna Moreno Naranjo
Alejandra Mejias Rondon
2n curs [vacant]
3r curs Ruben Fernandez Esteves
Marco Alberto Jimenez Jaen
4t curs  [vacant]

 

Intel·ligència Artificial

Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs Marino Oliveros Blanco
Judit Aguilera Molina
2n curs Pol Medina Arevalo
Eva Sarabia Lopez
Laia Vilardell Castañe

 

Antropologia Social i Cultural
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs [pendent de renovació]
3r curs Angela Marin Puig
4rt curs Carla Navarro Bou                      [pendent de renovació]

 

Arqueologia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs [vacant]
3r curs Ariadna Ortega Ruano
4rt curs [vacant]

 

Ciències de l'Antiguitat
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs [vacant]
3r curs Esmeralda Sanchez Escobar]
4t curs [pendent de renovació]

 

Estudis Anglesos
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Alejandro Pousada Dominguez  Maria Najera Alfonso
3r curs [pendent de renovació]
4rt curs Natalia Vila Tortojada                    Raul Varela Rivera

 

Estudis Francesos - UAB/UB
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Maryem Idrissi Idrissi
3r curs [vacant]
4rt curs [pendent de renovació]

 

Estudis Socioculturals de Gènere
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Xenia Pagan Alarcon 
3r curs Candela Martinez Sayanes de Saa
[pendent de renovació]
4rt curs [vacant]

 

Graus combinats
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs Estudis d'Anglès i Català [plaça pendent de convocar]
1r curs Estudis d'Anglès i de Clàssiques [plaça pendent de convocar]
1r curs Estudis d'Anglès i Espanyol [plaça pendent de convocar]
1r curs Estudis d'Anglès i Francès [plaça pendent de convocar]
1r curs Estudis de Català i Espanyol [plaça pendent de convocar]
2n curs Estudis d'Anglès i Català Laura Trias Barbero
2n curs Estudis d'Anglès i de Clàssiques Maria Perez Sanchez-Castro
2n curs Estudis d'Anglès i Espanyol [vacant]
2n curs Estudis d'Anglès i Francès Roberto Punzano Romera
2n curs Estudis de Català i Espanyol Laura Serarols Rossell
3r curs Estudis d'Anglès i Català [pendent de renovació]
3r curs Estudis d'Anglès i de Clàssiques [vacant]
3r curs Estudis d'Anglès i Espanyol Joana Escola Simo                       Pau Vilchez Nava
3r curs Estudis d'Anglès i Francès Valentina Abrigo Ciarroca
3r curs Estudis de Català i Espanyol Claudia Cazalla Pozo
4t curs Estudis d'Anglès i Català [vacant]
4t curs Estudis d'Anglès i de Clàssiques Natalia Navarrete Luque
4t curs Estudis d'Anglès i Espanyol Coral Varela Aguilar
4t curs Estudis d'Anglès i Francès [pendent de renovació]
4t curs Estudis de Català i Espanyol Laia Colina Fortuny

 

Filosofia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Blanca Perez Diaz
3r curs [pendent de renovació]
4rt curs [vacant]

 

Geografia, Medi Ambient i Planificació Territorial
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs [pendent de renovació]
3r curs Alexandre Cubells Fernandez      [pendent de renovació]
4t curs Berta Clota Vidal 
Guim Lleonart Mayor
En xarxa [vacant]

 

Història
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Pau Fernandez Barba
3r curs Marc Torrent Montoya
4rt curs Adria Illesca Soriano
Maria Albas Gomez

 

Història de l'Art
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Gemma Moya Cardona
3r curs [vacant]
4rt curs Julia Net Valiente                      [pendent de renovació]

 

Història, Política i Economia Contemporànies
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs [vacant]

 

Humanitats
Grup acadèmic           Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Genis Pages Esteve                                         Abel Vargas Rodriguez            
3r curs [pendent de renovació]
4rt curs Mar Pardo  Villanueva
[vacant]

 

Filologia Catalana: Estudis de Literatura i Lingüística
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Arnau Godayol Macarro
3r curs Claudia Riba Capdevila
4rt curs Julia Lucas Ruiz                        Nuria Baños Sanchez 

 

Llengua i Literatura Espanyoles
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Manel Maspoch Pacheco
3r curs Carla Trucharte Eslava
4rt curs [vacant]

 

Musicologia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs [vacant]
3r curs Maria Jose Viana Martinez      
Pau Rivero Rodriguez
4rt curs Pol Beringues Izquierdo            Anna Fuste Labiala

 

                                         Fisioteràpia

Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs UD Bellaterra [plaça pendent de convocar]
2n curs UD Hospital de Sant Pau Andrea Matalonga Gonzalez
3r curs UD Hospital de Sant Pau Joel Grau Lopez
Marta Gomez Passos
4rt curs UD Vall Hebron Laura Nieto Antonio
Sara Gumbau Pallares

 

                                          Infermeria

Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs UD Bellaterra [plaça pendent de convocar]
2n curs UD Bellaterra [vacant]
Lucia Real Rayo
3r curs UD Vall Hebrón Alba Plaza Saiz
Ariadna Torrejon Sola
4rt curs UD Vall Hebrón Queralt Blasco Solvas
Vanessa Perez Sanchez

 

                                                    Medicina

Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs UD Bellaterra [plaça pendent de convocar]
2n curs UD Bellaterra Fabrizio Ferrantelli
Lucia Real Rayo
[vacant]
Athos Philalithes Martinez
3r curs UD Parc Taulí Jose Jacvier Rubio Chacon
3r curs UD Germans Trias i Pujol [vacant]
3r curs UD Sant Pau [pendent de  renovació]
3r curs UD Vall Hebrón [pendent de renovació]
4rt curs UD Germans Trias i Pujol Laia Beltran de Heredia Obradors
Andrea Molina Martinez 
4rt curs UD Parc Taulí Cristina Garcia Carranza
Maria GIl Arrieta
4rt curs UD Sant Pau Laura Bargallo Gomez
Carmen Soto Alvarez
4rt curs UD Vall Hebrón Claudia Gonzalez Solano
Andres Fernandez Real
5è curs UD Germans Trias i Pujol Nicolas Lopez Casado
Mireia Artacho Coy
5è curs UD Parc Taulí [pendent de renovació]
Carlota Perez Tarrago
5è curs UD Sant Pau Sonia Serrabou Pradas
Iris Kucinic
5è curs UD Vall Hebrón Arnau Fargas Ortiz
Sara Mayda Barrios Mancilla
6è curs UD Germans Trias i Pujol Mariona Merino Sigales
Jordi Ara i Bonet
6è curs UD Parc Taulí Alvaro Bonilla Sanchez
[vacant]
6è curs UD Sant Pau Ona Almirall Mirabent
Marc Noguera Marti
6è curs UD Vall Hebrón [pendent de renovació]
[pendent de renovació]

Psicologia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - grup 1 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 2 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 3 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 4 [plaça pendent de convocar]
1r curs - grup 5 [plaça pendent de convocar]
2n curs - grup 1 Nuria Mir Cuesta 
2n curs - grup 2 [vacant]
2n curs - grup 3 Naiara Oliver Marba
2n curs - grup 4 Alexia González García
Berta Blanco Herranz
2n curs - grup 5 Alfie Robert Aitken Crawshaw
Judit Planet Capell
3r curs - grup 1 Pol Prats Soler
3r curs - grup 2 [vacant]
3r curs - grup 3 Nerea Hernández Ruiz
Ariadna Giol Gort
3r curs - grup 4 Mar Martinez Salvat
Maria Antonia Montoro Serrano 
3r curs - grup 5 Sergi Mont Segura
Sandra Maldonado Garrido 
4t curs  [vacant]
4t curs Miguel Porras Campos 
4t curs  [vacant]
4t curs  [vacant]
4t curs  Carles Garces Escoda

 

Logopèdia
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Neus Sole Bernadet 
3r curs Aroa Montilla Lopez
Aida Fernandez Capella
4t curs Alba Tapia Cabeza
Aurora Tudon Herrero

Estudis d'Àsia Oriental
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - japonès [plaça pendent de convocar]
1r curs - xinès [plaça pendent de convocar]
2n curs - japonès Lydia Carrera Reyes 
[vacant]
2n curs - xinès Camila Belen Marin Centurion 
3r curs - japonès [vacant]
3r curs - xinès [vacant]
4t curs  [vacant]
4t curs  [vacant]
4t curs  [pendent de renovació]

 

Estudis d'Espanyol i Xinès
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Miriam Picon Lopez
Samia Khenien
3r curs  Abril Sanchez Reinaldo

 

Traducció i Interpretació
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs - alemany [plaça pendent de convocar]
1r curs - àrab [plaça pendent de convocar]
1r curs - francès [plaça pendent de convocar]
1r curs - italià [plaça pendent de convocar]
1r curs - japonès [plaça pendent de convocar]
1r curs - portuguès [plaça pendent de convocar]
1r curs - rus [plaça pendent de convocar]
1r curs - xinès [plaça pendent de convocar]
2n curs - alemany Maria Fernandez Martinez
2n curs - àrab [pendent de renovació]
2n curs - francès Raquel Ortega i Clopes
2n curs - italià Anna Gonzalez Mellado 
[vacant]
2n curs - japonès Maria Toro Carrero
2n curs - portuguès Yun Botella Garzon
2n curs - rus Alba Alvarez Galan
Phoenyx Castro Ruiz 
2n curs - xinès Laura Salguero Luque
Irene Rodrigues Borrego
3r curs - alemany [vacant]
3r curs - àrab Laia Puig Rovira
Salma Merroun
3r curs - francès [pendent de renovació]
3r curs - italià [vacant]
3r curs - japonès [vacant]
3r curs - portuguès Sara Vilchez Pons
[vacant]
3r curs - rus [vacant]
3r curs - xinès Sara Gomez Perez
4rt curs - alemany [vacant]
4rt curs - àrab [pendent de renovació]
4rt curs - francès [vacant]
4rt curs - italià [vacant]
4rt curs - japonès [pendent de renovació]
4rt curs - portuguès [vacant]
4rt curs - rus [vacant]
4rt curs - xinès Marc Pol Mateo i Lao
Giorgia Fantozzi

Ciència i Tecnologia dels Aliments
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs [plaça pendent de convocar]
2n curs Tasmin Khaled Noueir
[vacant]
3r curs Anna Altissen Parera
Ingrid Buil Uzñate
4rt curs Alex Gomez Palma

 

Veterinària
Grup acadèmic Nom i cognoms
1r curs grup 1 [plaça pendent de convocar]
1r curs grup 2 [plaça pendent de convocar]
2n curs - grup 1 Natalia Lopez Gomez
[vacant]
Abril Becares Claret 
2n curs - grup 2 Irati Montilla Caralps
Meritxell Risquez Marti
3r curs [pendent de renovació]
Gina Torrents Pineda
Pau Sabria Liaño
4rt curs Pau Casado Olaya
[vacant]
5è curs Laia del Collado i Fornos
Lidia Faig Rescalvo
Genis- Josep Martinez Cuentra