Qui som

Oficina de Projectes Internacionals

L'Oficina de Projectes Internacionals (OPI) de la UAB promou la participació dels grups de recerca en programes i convocatòries internacionals. La OPI ofereix assessorament integral en l’elaboració de projectes de recerca i educatius alhora que ofereix la possibilitat de gestionar projectes internacionals (ERC i H2020/HEU coordinats).

  1. Informació i promoció
  2. Valoració i planificació
  3. Suport a propostes
  4. Negociació i signatura
  5. Gestió de projectes
Oficina de Projectes Internacionals
Càrrec Nom Contacte
Oficina de Projectes Internacionals opi@uab.cat
Cap de l'Oficina Núria Claver +34935812940

nuria.claver@uab.cat

Pre-concessió

Xavier Biarnés +34935812077 xavier.biarnes@uab.cat
Silvia Bronsoms +34935813752 silvia.bronsoms@uab.cat
Alejandra Campos +34935814964 alejandra.campos@uab.cat
Verónica Colombo +34935868630 veronica.colombo@uab.cat
Elena Gabarra  +34935811363 elena.gabarra@uab.cat
Paqui Rabadán +34935813752 francisca.rabadan@uab.cat
Dulce Tienda +34935814267 dulce.tienda@uab.cat
Coordinadora equip post-concessió Montse Paredes +34935813209 montserrat.paredes@uab.cat
Post-concessió Susana Aragón +34935814057 susana.aragon@uab.cat
Mònica Cervera +34935814061 monica.cervera@uab.cat
Vanessa del Pino +34935814267 vanessa.delpino@uab.cat
Noelia Donado +34935814061 noelia.donado@uab.cat
Belén Gómez +34935812854 mariabelen.gomez@uab.cat
Laura Jiménez +34935868666 laura.jimenez@uab.cat
Encarna Poncela +34935868827 encarna.poncela@uab.cat
Montse Ruiz +34935814111 montse.ruiz@uab.cat
Óscar Ruiz +34935814060 oscar.ruiz@uab.cat 
Marta Viana +34935868666 marta.viana@uab.cat
Gestió Administrativa Jesús Manuel Álvarez +34935814647 jesusmanuel.alvarez@uab.cat
Míriam Folch +34935868034 miriam.folch@uab.cat
Gestió de la informació Eduard Sala +34935868062 eduard.sala@uab.cat

Recomanem demanar dia i hora per ser atès personalment.