Qui som

Equip

Cap de l'Oficina 
   Núria Claver    +34 93 581 2940    nuria.claver@uab.cat

Assessorament de projectes 
   Xavier Biarnés    +34 93 581 2077    xavier.biarnes@uab.cat 
   Silvia Bronsoms    +34 93 581 3752    silvia.bronsoms@uab.cat 
   Alejandra Campos    +34 93 581 4964    alejandra.campos@uab.cat 
   Verónica Colombo    +34.93 586 8630    veronica.colombo@uab.cat 
   Elena Gabarra    +34 93 581 1363    elena.gabarra@uab.cat 
   Paqui Rabadán    +34.93 581 3752    francisca.rabadan@uab.cat 
   Dulce Tienda    + 34 93 581 4267    dulce.tienda@uab.cat 

Coordinadora del grup de gestors/es de projectes
   Montse Paredes    +34 93 581 3209    montserrat.paredes@uab.cat 

Gestió de projectes
   Susana Aragón    +34 93 581 4057    susana.aragon@uab.cat
   Mònica Cervera    +34 93 581 4061    monica.cervera@uab.cat 
   Vanessa del Pino    +34 93 581 4267    vanessa.delpino@uab.cat 
   Belén Gómez    +34 93 581 2854    mariabelen.gomez@uab.cat 
   Laura Jiménez   +34 93 583 8666   laura.jimenez@uab.cat 
   Encarna Poncela    +34.93 586 8827    encarna.poncela@uab.cat 
   Montse Ruiz    +34 93 581 4647    montse.ruiz@uab.cat 
   Óscar Ruiz    +34 93 581 4060    oscar.ruiz@uab.cat 
   Marta Viana    +34 93 586 8666    marta.viana@uab.cat 

Gestió Administrativa 
   Jesús Manuel Álvarez    +34 936 581 4647    jesusmanuel.alvarez@uab.cat 
   Miriam Folch Bozzo  +34 93 586 8034    miriam.folch@uab.cat


Recomanem demanar dia i hora per ser atès personalment.