Horaris dels Graus

Horaris Curs 2023 - 2024

GUIES DOCENTS: VETERINÀRIA Coordinador/a
1er curs Primer semestre  (actualitzat 05/12/23) Segon semestre  (actualitzat 18/04/24) Elena.Albanell@uab.cat
2n curs

Primer Semestre 

(actualitzat 08/01/24)

Segon semestre 

(actualitzat 04/04/24)

Marc.Navarro@uab.cat
3er curs Primer Semestre  (actualitzat 11/12/23) Segon Semestre  (actualitzat 11/04/24) Teresa.Mogas@uab.cat
4rt curs

Primer Semestre  (actualitzat 11/12/23)

Segon Semestre  (actualitzat 10/05/24) MariaMontserrat.Rivera@uab.cat
5è curs Primer Semestre  (actualitzat 11/12/23) Segon Semestre  (actualitzat 24/05/24) Sonia.Anor@uab.cat
Grups de Pràctiques VET
GUIES DOCENTS:
CIÈNCIA I TECNOLOGIA DELS ALIMENTS
Coordinador/a
1er curs Primer Semestre  (actualitzat 08/01/24)

Segon Semestre 

(actualitzat 16/04/24) 

Josefina.Plaixats@uab.cat
2n curs Primer Semestre  (actualitzat 12/12/23) Segon Semestre  (actualitzat 15/05/24) Victoria.Ferragut@uab.cat
3er curs Primer Semestre  (actualitzat 09/01/24) Segon Semestre  (actualitzat 22/05/24) Manuel.Castillo@uab.cat
4rt curs Primer Semestre  (actualitzat 04/12/23) Segon Semestre  (actualitzat 16/04/24) Bibiana.Juan@uab.cat
Grups de Pràctiques CTA