Preestrenes de cinema

Imatge Sala Cinema UAB

La Sala Cinema acull preestrenes de forma gratuïta i en versió original subtitulada per acostar títols que a l’endemà es projecten a algunes sales importants de Barcelona.

La UAB programa aquesta cartellera els dijous a les 13.00 h. Podeu recollir la vostra entrada a la taquilla de la Sala Cinema els dijous a partir de les 12.00 h.

PROPERA PREESTRENA

Dijous 6 de juny, a les 13.00 h
El vendedor de tabaco (Der trafikant, 2018), de Nikolaus Leytner


Imatge Preestrena El vendedor de tabaco

Dijous 30 de maig, a les 13.00 h
La corresponsal (A Private War, 2018), de Matthew Heineman


Cartell La corresponsal

Dijous 23 de maig, a les 13.00 h
Como pez fuera del agua (Come un gatto in Tangenziale, 2017), de Riccardo Milani

Imatge Como pez fuera del agua

Dijous 16 de maig, a les 13.00 h
Lejos de Praga (Po strnisti bos, 2017), de Jan Svérak

Preestrena Lejos de Praga


Dijous 4 d'abril, a les 13.00 h
Un pueblo y su rey (Un peuple et son roi, 2018), de Pierre Schoeller


Imatge Un pueblo y su rey

Dijous 28 de març, a les 13.00 h
Conociendo a Astrid (Unga Astrid, 2018), de Pernille Fischer Christensen


Conociendo a Astrid

Dijous 14 de març, a les 13.00 h
Beautiful Boy. Siempre serás mi hijo (2018), de Felix Van Groeningen


Preestrena Beautiful Boy. Siempre serás mi hijo

Dijous 7 de març, a les 13.00 h
Las herederas (2018), de Marcelo Martinessi


Las Herederas

Dijous 28 de febrer, a les 13.00 h
Van Gogh, a las puertas de la eternidad (At Eternity's Gate, 2018), de Julian Schnabel


Imatge Preestrena Van Gogh, a las puertas de la eternidad

Dijous 14 de febrer, a les 13.00 h
Cafarnaúm (Capharnaüm, 2018), de Nadine Labaki


Imatge Preestrena Cafarnaúm

Dijous 7 de febrer, a les 13.00 h
High Life (2018), de Claire Denis


Imatge Preestrena High Life

Dijous 31 de gener, a les 13.00 h
Mug (Twarz, 2018), de Malgorzata Szumowska


Imatge Preestrena Mug

Dijous 24 de gener, a les 13.00h
La casa de Jack (The House that Jack Built, 2018), de Lars Von Trier

Imatge Preestrena La casa de Jack

Dijous 17 de gener, a les 13.00h
Caso Murer: El carnicero de Vilnius (Murer: Anatomie eines Prozesses, 2018), de Christian Frosch

Imatge Preestrena Caso Murer

Dijous 13 de desembre, a les 13.00h
Sobre Ruedas (Toute le monde debout, 2018), de Franck Dubosc


Imatge Preestrena Sobre Ruedas

Dijous 29 de novembre, a les 13.00h
Entre dos aguas (2018), d’Isaki Lacuesta


Imatge Preestrena Entre dos aguas

Dijous 22 de novembre, a les 13.00h
The Guilty (Den skyldige, 2018), de Gustav Möller


Imatge Preestrena The Guilty

Dijous 15 de novembre, a les 13.00h
El silencio de otros (2018), d‘Almudena Carracedo i Robert Bahar


Imatge Preestrena El silencio de otros

Dijous 8 de novembre, a les 13.30h
Fahrenheit 11/9 (2018), de Michael Moore


Imatge Preestrena Fahrenheit 11/9

Dijous 25 d'octubre, a les 13.00h
Quién te cantará (2018), de Carlos Vermut


Imatge Preestrena Quién te cantará

Dijous 18 d'octubre, a les 13.00h
La buena esposa (The Wife, 2017), de Björn Runge


Imatge Preestrena La buena esposa

Dijous 4 d'octubre, a les 13.00h
Cold War (Zimna wojna, 2018), de Pawel Pawlikowski


Imatge Preestrena Cold War

Dijous 27 de setembre, a les 13.00h
Gauguin, viaje a Tahití (Gauguin: Voyage de Tahiti, 2017), d’Edouard Deluc


Imatge Preestrena Gauguin

Dijous 20 de setembre, a les 13.00h
El Capitán (Der Hauptmann, 2017), de Robert Schwentke

Imatge Preestrena El Capitán