Programes específics per a estudiants internacionals

Contacta amb l'equip d'Study Abroad Programmes

Direcció

Nom Càrrec Telèfon Email
Richard Turner Director d'Study Abroad 93 433 50 37 richard.turner@uab.cat

Coordinació acadèmica

Nom Càrrec Telèfon Email
Elaine Heyes Coordinadora acadèmica 93 433 50 38 elaine.heyes@uab.cat
Myriam Hikimura Coordinadora acadèmica
delegada
93 433 50 29 myriam.hikimura@uab.cat
Antoni Raja Coordinador acadèmic
delegat
93 433 50 29 antoni.raja@uab.cat

Administració 

Nom Telèfon Email
Sonia Freire 93 433 50 29 sonia.freire@uab.cat
Marta Ferré 93 215 87 37 marta.ferre@uab.cat
Paola Santoro 93 488 21 82 paola.santoro@uab.cat
Carolina Ortega 93 433 50 63 carolina.ortega@uab.cat
Aina Cabra 93 433 50 09 aina.cabra@uab.cat
Jordi Vidal 663 089 911 jordi.vidal@uab.cat
Sergi Ferrer 93 433 50 29 sergi.ferrer@uab.cat