Horaris diaris

A la UAB arriben diàriament 13 línies d'autobús interurbà que connecten el campus amb gran part del territori de Catalunya. Concretament, amb 66 municipis. Possibilitant així, a molts membres de la comunitat universitària, accedir al campus amb transport públic col·lectiu.

A part d'aquestes 13 línies hi ha 5 línies més que donen servei a la UAB de forma setmanal i que permeten arribar a principis de setmana i retornar el cap de setmana.

Consulta les línies, el seu recorregut i el seus horaris:

Pots consultar els horaris de la línia e3 al web de l'operador fent clic aquí

 

MUNICIPI PARADA HORARI CORRESPONDÈNCIA
Montcada i Reixac C. de la Bifurcació/C. de la Mina 7:00 21:00  
Montcada i Reixac Pl. Lluís Companys 7:05 21:05  
Montcada i Reixac Rbla. Països Catalans-Pl. Espanya 7:10 21:10  
Montcada i Reixac Ctra. Ripollet-Pau Casals 7:15 21:15  
Ripollet C. de Sarrià de Ter/C. X (Rastro Reto) 7:18 21:18  
Ripollet C. de St. Andreu/C. de Pau Casals 7:20 21:20  
Ripollet C. de Federico García Lorca/Pl. de Palau Ausit 7:22 21:22  
Ripollet Av. de Maria Torras/Rbla. del Puigmal 7:25 21:25  
Ripollet C. del Molí d'en Rata/C. Magallanes (Parc de Moreres) 7:27 21:27  
Ripollet C. de Balmes/C. del Molí d'en Ginestar 7:30 21:30  
Cerdanyola V. Ctra. de Barcelona/C. de Bonavista 7:35 21:35  
Cerdanyola V. Ctra. de Barcelona/C. de Ramón i Cajal 7:40 21:40  
Cerdanyola V. Can Pallarès/P.I. Polizur 7:42 21:42  
Cerdanyola V. Av.Roma/Av.Europa (CEIP Saltells) 7:43 21:43  
Cerdanyola V. Serra de Galliners/Castella 7:45 21:45  
Cerdanyola V. Serragalliners/Londres 7:46 21:46  
Campus UAB Ciències i Biociències 7:47 21:47 Icone_UABIcone_BusUAB_Parada_L1Icone_BusUAB_Parada_L3
Campus UAB CC.Educació-FTI 7:50 21:50 Icone_UABIcone_BusUAB_Parada_L1Icone_BusUAB_Parada_L3
Bellaterra Turó de Sant Pau 7:55 21:55  
Bellaterra Ctra. BV-1414, Km. 4 (La Vall) 7:56 21:56  
Bellaterra Pl. del Pi/FGC 8:00 22:00  

Sortides cada hora. De 7.00h. a 21.00h. 
 

648. Bellaterra - UAB - Ripollet - Montcada i Reixac
 
MUNICIPI PARADA HORARI CORRESPONDÈNCIA
Bellaterra Pl. del Pi/FGC 6:00 20:00  
Bellaterra Ctra. BV-1414, Km. 4 (La Vall) 6:04 20:04  
Bellaterra Turó de Sant Pau 6:05 20:05  
Campus UAB CC.Educació-FTI 6:10 20:10 Icone_UABIcone_BusUAB_Parada_L3Icone_BusUAB_Parada_L4
Campus UAB Ciències i Biociències 6:11 20:11 Icone_UABIcone_BusUAB_Parada_L3Icone_BusUAB_Parada_L4
Cerdanyola V. Serragalliners/Tarradellas 6:12 20:12  
Cerdanyola V. Serra de Galliners/Castella 6:12 20:12  
Cerdanyola V. Av.Roma/Av.Europa 6:13 20:13  
Cerdanyola V. Can Pallarès-P.I. Polizur 6:15 20:15  
Cerdanyola V. Ctra. de Barcelona/C. de Santa Rosa 6:16 20:16  
Cerdanyola V. Ctra. de Barcelona/Av. Catalunya 6:20 20:20  
Cerdanyola V. C. de Tarragona (CAP III) 6:22 20:22  
Ripollet C. de Balmes/C. del Molí d'en Ginestar 6:25 20:25  
Ripollet C. Molí d'en Rata/C. Magallanes (Parc de Moreres) 6:27 20:27  
Ripollet Av. de Maria Torras/Rbla. del Puigmal 6:30 20:30  
Ripollet C. de Federico García Lorca/Pl. Palau Ausit 6:33 20:33  
Ripollet Rbla. St. Andreu/Pau Casals 6:35 20:35  
Ripollet C. Sarrià de Ter/C.X (Rastro Reto) 6:38 20:38  
Montcada i Reixac Pg. St. Jordi/Pau Casals 6:40 20:40  
Montcada i Reixac Rbla. Països Catalans/Pl. Espanya 6:45 20:45  
Montcada i Reixac Pl. Lluís Companys 6:50 20:50  
Montcada i Reixac C. de la Bifurcació/C. de la Mina 7:00 21:00  
Sortides cada hora. De 6.00h. a 20.00h. 

 
L690. Badalona-UAB
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES 
Badalona Pl. Assemblea de Catalunya (Termes Romanes) 7:30 13:45  
Badalona Anselm Clavé - Mistral 7:32 13:47
Badalona Baldomer Solà - Guixeraa 7:34 13:49  
Badalona Av. Alfons XIII - Pau Clarís 7:36 13:51  
Badalona Av. Alfons XIII - Manila 7:37 13:52  
Badalona Av. Alfons XIII - Aribau 7:39 13:54
Badalona Ctra. Santa Coloma - Av. Sant Salvador 7:40 13:55  
Sta. Coloma G. Av. Generalitat - Av. Banús 7:42 13:57
Sta. Coloma G. Av. Generalitat - Torras i Bages 7:43 13:58  
Sta. Coloma G. Av. Generalitat - Sant Silvestre 7:44 13:59  
Sta. Coloma G. Pl. Vila - Metro Santa Coloma 7:45 14:00
Sta. Coloma G Av. Francesc Macià - Safareig 7:46 14:01  
Sta. Coloma G. Av. Francesc Macià - Parc Europa   14:02  
Montcada i Reixac Av. Ribera (Mercat)   14:13  
Ripollet València - Rbla. Sant Jordi   14:16  
Ripollet Rbla. Sant Andreu - Pau Casals   14:18  
Ripollet Sant Josep - Pizarro   14:20  
Cerdanyola V. Estació de Rodalies "Cerdanyola-Universitat"   14:30  
Campus UAB Ciències i Biociències 8:22 14:35
Campus UAB Lletres i Psicologia 8:23 14:36
Campus UAB CC.Educació-FTI 8:24 14:37  
Campus UAB Eix Central 8:25 14:40   



 

L690. UAB-Badalona
 

MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Campus UAB Eix Central 14:45 16:30 19:30    
Campus UAB CC.Educació-FTI 14:46 16:31 19:31  
Campus UAB Lletres i Psicologia 14:46 16:31 19:31  
Campus UAB Ciències i Biociències 14:47 16:32 19:32  
Cerdanyola V. Estació de Rodalies "Cerdanyola-Universitat"   16:33 19:33   
Ripollet Sant Josep - Pizarro   16:50 19:50  
Ripollet Rbla. Sant Andreu - Pau Casals   16:52 19:52  
Ripollet València - Rbla. Sant Jordi   16:53 19:53  
Montcada i Reixac Av. Ribera (Mercat)   16:55 19:55  
Sta. Coloma G. Av. Francesc Macià - Parc Europa   17:05 20:05  
Sta. Coloma G. Av. Francesc Macià - Mare de Déu dels Àngels 15:00 17:06 20:06  
Sta. Coloma G. Av. Santa Coloma - Llorenç Serra 15:02 17:07 20:07
Sta. Coloma G. Av. Santa Coloma - Cultura 15:03 17:08 20:08  
Sta. Coloma G. Av. Santa Coloma - Sant Carles 15:04 17:09 20:09
Badalona Francesc Macià - Guixeras 15:13 17:18 20:18  
Badalona Creu - Martí i Pujol 15:16 17:21 20:21
Badalona Francesc Layret - Sant Pau 15:20 17:25 20:25  


 

C5. Mataró - Argentona - UAB

 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Mataró Plaça de les Tereses 6:45 7:00 7:45 9:00 12:15 14:00 14:15 16:45 20:15  
Mataró Plaça Espanya (Parc Central) 6:47 7:02 7:47 9:02 12:17 14:02 14:17 15:47 20:17  
Mataró Avda. Puig i Cadafalch/C. de Joan Maragall 6:48 7:03 7:48 9:03 12:18 14:03 14:18 16:48 20:18  
Argentona Avda. Puig i Cadafalch (Rtda. del Pi i Gros) 6:56 - 7:56 9:11 12:26 - 14:26 16:56 20:26  
Campus UAB Ciències i Biociències 7:45 7:50 8:35 9:50 13:15 14:45 15:30 18:00 21:15
Campus UAB Lletres i Psicologia 7:46 7:51 8:36 9:51 13:16 14:46 15:31 18:01 21:16
Campus UAB CC.Educació-FTI 7:47 7:52 8:37 9:52 13:17 14:47 15:32 18:02 21:17
Campus UAB FGC-Eix Central 7:48 7:53 8:38 9:53 13:18 14:48 15:33 18:03 21:18
Campus UAB Vila Nord 7:49 7:54 8:39 9:54 13:19 14:49 15:34 18:04 21:19
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 7:50 7:55 8:40 9:55 13:20 14:50 15:35 18:05 21:20





.

C5. UAB - Argentona - Mataró

 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Campus UAB Ciències i Biociències 8:00 10:15 11:30 13:30 15:45 18:15 20:15 21:15
Campus UAB Lletres i Psicologia 8:01 10:16 11:31 13:31 15:46 18:16 20:16 21:16
Campus UAB CC.Educació-FTI 8:02 10:17 11:32 13:32 15:47 18:17 20:17 21:17
Campus UAB FGC-Eix Central 8:03 10:18 11:33 13:33 15:48 18:18 20:18 21:18
Campus UAB Vila Nord 8:04 10:19 11:34 13:34 15:49 18:19 20:19 21:19
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 8:05 10:20 11:35 13:35 15:50 18:20 20:20 21:20
Argentona Avda. Puigs i Cadafalch (Rtda. del Pi i Gros) - - - - 16:35 19:05 20:55 21:55  
Mataró Rotonda O'Donnell / President Companys 8:58 11:13 12:13 14:13 16:43 19:13 21:03 22:03  
Mataró Plaça de les Tereses 9:00 11:15 12:15 14:15 16:45 19:15 21:05 22:05  


M1. Olesa de Montserrat-Viladecavalls-Terrassa-UAB
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Olesa de M. Rotonda dels Closos 6:55 7:55 13:30 18:00 20:00  
Olesa de M. Residència Santa Oliva 6:57 7:57 13:32 18:02 20:02  
Olesa de M. Anselm Clavé (La Passió) 7:00 8:00 13:35 18:05 20:05  
Olesa de M. Ctra. de Terrassa / C. Pintor Fortuny 7:02 8:08 13:37 18:07 20:07  
Olesa e M. Ctra. d'Olesa / C. Major 7:14 8:14 13:49 18:19 20:19  
Terrassa Estació d'autobusos 7:24 8:24 13:59 18:29 20:29  
Campus UAB FGC-Eix Central 7:54 8:54 14:29 18:59 20:59   
Campus UAB Eix Central 7:55 8:55 14:30 19:00 21:00
Campus UAB Enginyeria-SAF 7:55 8:55 14:30 19:00 21:00
Campus UAB Eureka 7:57 8:58 14:32 19:02 21:02
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 7:57 8:58 14:32 19:02 21:02
Campus UAB Vila Sud 7:58 8:58 14:33 19:03 21:03
Campus UAB Escola Postgrau-FGC 7:58 8:58 14:33 19:03 21:03   
Campus UAB FGC-Eix Central 7:59 8:59 14:34 19:04 21:04   
 


M1. UAB-Terrassa-Viladecavalls-Olesa de Montserrat
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Campus UAB FGC-Eix Central 7:54 8:54 14:29 18:59 20:59   
Campus UAB Eix Central 7:55 8:55 14:30 19:00 21:00
Campus UAB Enginyeria-SAF 7:55 8:55 14:30 19:00 21:00
Campus UAB Eureka 7:57 8:57 14:32 19:02 21:02
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 7:57 8:57 14:32 19:02 21:02
Campus UAB Vila Sud 7:58 8:58 14:33 19:03 21:03
Campus UAB Escola Postgrau-FGC 7:58 8:58 14:33 19:03 21:03   
Campus UAB FGC-Eix Central 7:59 8:59 14:34 19:04 21:04   
Terrassa Estació d'autobusos 8:30 9:30 15:00 19:30 21:30  
Viladecavalls Ctra. d'Olesa/C.Major 8:40 9:40 15:10 19:40 21:40  
Olesa de M. Ctra. de Terrassa/C. Pintor Fortuny 8:52 9:52 15:22 19:52 21:52  
Olesa de M. Rotonda dels Closos 9:00 10:00 15:30 20:00 22:00  
Olesa de M. Residència Santa Oliva 9:02 10:02 15:32 20:02 22:02  
Olesa de M. Anselm Clavé (La Passió) 9:05 10:05 15:35 20:05 22:05  
 


B6. Sabadell - Barberà del V. - Badia del V. - UAB
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Sabadell Av. de Barberà/C. de Tetuàn 7:55 15:30  
Sabadell Av. de Barberà/Pl. de Barcelona 8:00 15:35  
Sabadell Ctra de Barcelona/C. del Guerriller Alzina (Creu de Barberà) 8:05 15:40  
Barberà del V Ctra. de Barcelona/C. de Nàpols 8:08 15:43  
Barberà del V. Ctra. de Barcelona/C. dels Marquesos de Barberà (benzinera) 8:12 15:46  
Barberà del V. Ctra. de Barcelona/C. de l'Escultor Llimona 8:16 15:50  
Barberà del V. Rda. de l'Est/Pg. del Dr. Moragas 8:19 15:53  
Barberà del V. C. d'Urgell/Rda. de Catalunya 8:21 15:55  
Badia del V. Av. de la Costa Brava, 7 8:23 15:57  
Badia del V. Av. de la Mediterrània, 30 8:25 15:59  
Badia del V. C. de Bètica (CAP) 8:29 16:03  
Badia del V. Av. de Burgos (Ajuntament) 8:31 16:05  
Badia del V. C. dels Infants/C. de Porto 8:33 16:07  
Campus UAB Ciències i Biociències 8:43 16:17
Campus UAB Lletres i Psicologia 8:45 16:19
Campus UAB CC.Educació-FTI 8:47 16:21
Campus UAB FGC-Eix Central 8:49 16:23     
Campus UAB Eix Central 8:51 16:25


 
B6. UAB - Badia del V. - Barberà del V. - Sabadell
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Campus UAB Ciències i Biociències 13:30 17:30 19:45
Campus UAB Lletres i Psicologia 13:31 17:31 19:46
Campus UAB CC.Educació-FTI 13:32 17:32 19:47
Campus UAB FGC-Eix Central 13:33 17:33 19:48     
Campus UAB Eix Central 13:35 17:35 19:50
Badia del V. C. de Bètica (CAP) 13:44 17:44 19:59  
Badia del V. Av. de Burgos (Ajuntament) 13:45 17:45 20:00  
Badia del V. C. dels Infants/C. de Porto 13:46 17:46 20:01  
Badia del V. Av. de Burgos/C. de Bètica 13:48 17:48 20:03  
Badia del V. Av. de la Costa Brava/Av. de la Costa Azul 13:50 17:50 20:05  
Barberà del V. C. d'Urgell/Rda. de Catalunya 13:52 17:52 20:07  
Barberà del V. Rda. de l'Est/Pg. del Dr. Moragas 13:54 17:54 20:09  
Barberà del V. Ctra. de Barcelona/C. de Sant Pere 13:56 17:56 20:11  
Barberà del V. Ctra.de Barcelona/C. de Juan de la Cierva 13:58 17:58 20:13  
Barberà del V. Ctra. de Barcelona/C. d'Ausiàs Marc 14:00 18:00 20:15  
Sabadell Ctra. de Barcelona/C. del Guerriller Alzina (Creu de Barberà) 14:02 18:02 20:17  
Sabadell Av. de Barberà/Pl. de Barcelona 14:04 18:04 20:19  
Sabadell Av. de Barberà/C. de Tetuàn 14:04 18:05 20:20  
 

753. Manresa-UAB
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Manresa Plaça Valldaura 6:50 7:10     13:30 13:30 14:00  
Manresa Estació d'autobusos 7:00 7:20 7:40 8:00 13:10 13:40 14:10  
Campus UAB FGC-Eix Central 7:45 8:05 8:30 8:50 13:55 14:25 14:55  
Campus UAB CC.Educació-FTI 7:50 8:10 8:40 9:00 14:00 14:30 15:00
   
MUNICIPIS PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Campus UAB FGC-Eix Central 8:10 9:00 14:00 14:30 15:00 19:00 19:30  
Campus UAB CC.Educació-FTI 8:15 9:05 14:05 14:35 15:05 19:05 19:35
Manresa Plaça del Pi 8:40 9:30            
Manresa Plaça Valldaura 8:55 9:45 14:50 15:20 15:50 19:50 20:20  
Manresa Estació d'autobusos 9:05 9:55 15:00 15:30 16:00 20:00 20:30  

 


 

 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Sta. Perpètua de M. St. Isidre - Av. Sabadell - CEIP Santiga 7:40 13:55    
Sta. Perpètua de M. Av. de Santiga - Martí Costa 7:42 13:57    
Sta. Perpètua de M. Mn. Jacint Verdaguer -Rambla 7:44 13:59    
Sta. Perpètua de M. Mn. Jacint Verdaguer - Berenguer Entença 7:46 14:01    
Sta. Perpètua de M. Av. Tres, 24 - Tres 7:49 14:04    
Sta. Perpètua de M. Av. Tres - Estació Renfe 7:51 14:06    
La Llagosta Rtda. Centre Comercial 7:53 14:08    
Mollet del V. Av. Burgos  Martí l'Humà 7:58 14:13 17:58  
Mollet del V. Av. Burgos - Parc de Can Mulà 8:00 14:15 18:00  
Mollet del V. Av. Jaume I - Sol 8:01 14:16 18:01  
Mollet del V. Av. Antoni Gaudí - Enric Morera 8:03 14:18 18:03  
Mollet del V. Av. Antoni Gaudí - CAP Can Pantiquet 8:05 14:20 18:05  
Campus UAB Ciències i Biociències 8:20 14:35 18:20
Campus UAB Lletres i Psicologia 8:21 14:36 18:21
Campus UAB CC.Educació-FTI 8:22 14:37 18:22
Campus UAB Rectorat-Veterinària 8:23 14:38 18:23 ​​​​​​​
Campus UAB FGC-Eix Central 8:24 14:39 18:24 ​​​​​​​​​​​​​​   
Campus UAB Eix Central 8:25 14:40 18:25 ​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Enginyeria-SAF 8:26 14:41 18:26 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Eureka 8:27 14:42 18:27 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 8:28 14:43 18:28 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Vila Sud 8:29 14:44 18:29 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Vila Nord 8:30 14:45 18:30 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​



365. UAB - Mollet del V. - La Llagosta - Santa Perpètua de M.
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Campus UAB FGC-Eix Central 8:24 14:39 18:24 ​​​​​​​​​​​​​​   
Campus UAB Eix Central 8:25 14:40 18:25 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Enginyeria-SAF 8:26 14:41 18:26 ​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Eureka 8:27 14:42 18:27 ​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 8:28 14:43 18:28 ​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Vila Sud 8:29 14:44 18:29 ​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Vila Nord 8:30 14:45 18:30 ​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Escola Postgrau-FGC 8:31 14:46 18:31 ​​​​​​​​​​​​​​   ​​​​​​​
Campus UAB FGC-Eix Central 8:32 14:47 18:32 ​​​​​​​​​​​​   
Campus UAB Rectorat-Veterinària 8:33 14:48 18:33 ​​​​​​​​​​​​
Campus UAB CC.Educació-FTI 8:34 14:49 18:34 ​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Lletres i Psicologia 8:35 14:50 18:35 ​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Ciències i Biociències 8:36 14:51 18:36 ​​​​​​​​​​​​
Mollet del V. Av. Antoni Gaudí - CAP Can Pantiquet 8:51 15:06 18:55  
Mollet del V. Av. Antoni Gaudí - Enric Morera 8:53 15:08 18:57  
Mollet del V. Av. Jaume I - Palaudàries 8:55 15:10 18:59  
Mollet del V. Av. Burgos - Parc de Can Mulà 8:56 15:11 19:00  
Mollet del V. Av. Burgos - Girona 8:58 15:13 19:02  
La Llagosta Rtda. Centre Comercial   15:18 19:07  
Sta. Perpètua de M. Av. Tres - Estació Renfe   15:20 19:09  
Sta. Perpètua de M. Av. Tres, 19 - Tres   15:22 19:11  
Sta. Perpètua de M. Mn. Jacint Verdaguer - Berenguer Entença   15;25 19:14  
Sta. Perpètua de M. Mn. Jacint Verdaguer - Rambla   15:27 19:16  
Sta. Perpètua de M. Av. Santiga - Amadeu Vives   15:29 19:18  
Sta. Perpètua de M. St. Isidre - Camí del Cementiri   15:31 19:20  

 

412. Granollers - Lliçà de Vall - Parets del V. - UAB
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Granollers Estació d'autobusos 7:15 14:00 18:21  
Granollers Pg. Colom - Estació Renfe 7:18 14:03 18:28  
Granollers Prat de la Riba - Roger de Flor 7:20 14:05 18:30  
Lliçà de Vall Av. del Pla - Ajuntament 7:25 14:10 18:35  
Parets del V. Av. Catalunya - Pl. de la Vila 7:30 14:15 18:40  
Parets del V. Av. Catalunya - Pedra Diable 7:32 14:17 18:42  
Parets del V. Av. Catalunya - Dos de Maig 7:33 14:18 18:43  
Parets del V. Av. Catalunya - Av. Estació 7:35 14:20 18:45  
Campus UAB Ciències i Biociències 7:59 14:44 19:09
Campus UAB Lletres i Psicologia 8:00 14:45 19:10
Campus UAB CC.Educació-FTI 8:01 14:16 19:11
Campus UAB Rectorat-Veterinària 8:02 14:47 19:12
Campus UAB FGC-Eix Central 8:03 14:48 19:13    
Campus UAB Eix Central 8:04 14:49 19:14
Campus UAB Enginyeria-SAF 8:05 14:50 19:15
Campus UAB Eureka 8:06 14:51 19:16
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 8:07 14:52 19:17
Campus UAB Vila Sud 8:08 14:53 19:18



412. UAB - Parets del V. - Lliçà de Vall - Granollers
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Campus UAB Eix Central 8:04 14:49 19:14
Campus UAB Enginyeria-SAF 8:05 14:50 19:15
Campus UAB Eureka 8:06 14:51 19:16
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 8:07 14:52 19:17
Campus UAB Vila Sud 8:08 14:53 19_18
Campus UAB Escola Postgrau-FGC 8:09 14:54 19:19    
Campus UAB FGC-Eix Central 8:10 14:55 19:20    
Campus UAB Rectorat-Veterinària 8:11 14:56 19:21
Campus UAB CC.Educació-FTI 8:12 14:57 19:22
Campus UAB Lletres i Psicologia 8:13 14:58 19:23
Campus UAB Ciències i Biociències 8:14 14:59 19:24
Parets del V. Av. Catalunya - Av. Estació 8:38 15:23 19:48  
Parets del V. Av. Catalunya - Dos de Maig 8:39 15:24 19:49  
Parets del V. Av. Catalunya - Pedra Diable 8:40 15:25 19:50  
Parets del V. Av. Catalunya - Pl. de la Vila 8:41 15:26 19:51  
Lliçà de Vall Av. del Pla - Entrada P.I. Can Coll 8:45 15:30 19:55  
Granollers Estació d'autobusos 8:58 15:43 20:08  

650. Girona - Salt - UAB
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Girona Estació d'autobusos 7:30 8:40  
Salt Pg. Països Catalans - Estació Jove - Hospital 7:40 8:50   
Campus UAB Lletres i Psicologia 8:40 9:50
Campus UAB Rectorat-Veterinària 8:42 9:52
Campus UAB FGC-Eix Central 8:44 9:54     
Campus UAB Escola Postgrau-FGC 8:46 9:56    
Campus UAB Vila Sud 8:48 9:58
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 8:50 10:00
----  Només circula els dilluns o primer dia lectiu de la setmana.
 

650. UAB - Salt - Girona
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Campus UAB Escola Postgrau-FGC 14:40 -   
Campus UAB Rectorat-Veterinària - 19:10
Campus UAB Escola Postgrau-FGC - 19:12    
Campus UAB Vila Sud - 19:14
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació - 19:16
Salt Pg. Països Catalans - Estació Jove - Hospital 15:50 20:20  
Girona Estació d'autobusos 16:00 20:30  

L0382. Igualada - UAB
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Igualada Estació d'autobusos 6:35 13:50 18:15  
Castellolí Restaurant Urbisol 6:42 13:57 18:22  
El Bruc Monument al Timbaler 6:50 14:05 18:30  
Collbató La Font del Còdol - Les Illes 6:55 14:10 18:35  
Esparreguera Av. Francesc Macià (Ateneu) 7:00 14:15 18:40  
Abrera Pl. Rebató (c. Francesc Layret) 7:03 14:18 18:43  
Martorell Hospital Psiquiàtric 7:08 14:20 18:45  
Campus UAB Ciències i Biociències 7:40 14:50 19:15
Campus UAB Lletres i Psicologia 7:41 14:51 19:16
Campus UAB CC.Educació-FTI 7:43 14:53 19:17
Campus UAB FGC-Eix Central 7:45 14:55 19:19    
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 7:47 14:57 19:21
Campus UAB Eureka 7:48 14:58 19:22


L0382. UAB - Igualada
 
MUNICIPI PARADA HORARIS   CORRESPONDÈNCIES
Campus UAB Ciències i Biociències 14:50 19:15
Campus UAB Lletres i Psicologia 14:51 19:16
Campus UAB CC.Educació-FTI 14:53 19:17
Campus UAB FGC-Eix Central 14:55 19:19    
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 14:57 19:21
Campus UAB Eureka 14:58 19:22
Martorell Hospital Psiquiàtric 15:15 19:35  
Abrera Pl. Rebató 15:22 19:42  
Esparreguera Av. Francesc Macià (Ateneu) 15:25 19:45  
Collbató La Font del Còdol 15:30 19:50  
El Bruc Monument al Timbaler 15:35 20:00  
Castellolí Restaurant Urbisol 15:43 20:05  
Igualada Estació d'autobusos 15:50 20:15  

 


V6465. Berga-Gironella-Puig-Reig-Navàs-Balsareny-Sallent-UAB
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Berga Pg. la Pau - Pl. Creu 6:00 12:45  
Gironella Av. Catalunya - Pl. Estació 6:12 12:57  
Puig-Reig7:45 C. Llobregat - Pg. Via (D) 6:23 13:08  
Navàs Estació d'autobusos 6:34 13:19  
Balsareny Ctra. Moià - Pl. Llobregat (D) 6:41 13:26  
Salleny C. Estació Pont Pere Otger (D) 6:48 13:33  
Campus UAB FGC-Eix Central 7:40 14:25   
Campus UAB CC.Educació-FTI 7:45 14:30
Barcelona Nord Estació d'autobusos 8:15    
 
V6465. UAB-Sallent-Balsareny-Navàs-Puig-Reig-Gironella-Berga
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Barcelona Nord Estació d'autobusos   18:15  
Barcelona Rda. Universitat, 11 - C. Balmes      
Campus UAB CC.Educació-FTI 14:30 19:00
Campus UAB FGC-Eix Central 14:35 19:05    
Sallent C. Estació - Pont Pere Otger (D) 15:27 19:57  
Balsareny Ctra. Moià - Pl. Llobregat (D) 15:34 20:04  
Navàs Estació d'autobusos 15:41 20:11  
Puig-Reig C. Llobregat - Pg Via (A)  15:52 20:22  
Gironella Av. Catalunya - Pl. Estació 16:03 20:33  
Berga Pg. la Pau - Pl. Creu 16:15 20:45  
 

 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Sentmenat Ajuntament 7:20 13:40 17:25  
Sentmenat Ctra. Caldes - Pg. Torre Roja 7:21 13:41 17:26  
Caldes de Montbui Estació d'autobusos 7:30 13:50 17:35  
Caldes de Montbui Av. Pi i Margall - Zona comercial 7:32 13:52 17:37  
Caldes de Montbui C59 - Torre Marimon 7:34 13:54 17:39  
Palau-Solità i Plegamans Av. Catalunya - Dalt 7:44 13:59 17:44  
Palau-Solità i Plegamans Av. Catalunya - L'Alzina 7:46 14:01 17:46  
Palau-Solità i Plegamans Av. Catalunya - Can Cortès 7:48 14:03 17:48  
Palau-Solità i Plegamans Av. Catalunya - C. Can Llonc 7:50 14:05 17:50  
Palau-Solità i Plegamans Av. Catalunya - Can Maiol 7:52 14:07 17:52  
Palau-Solità i Plegamans Av. Països Catalans - P. I. Palau Industrial 7:54 14:09 17:54  
Polinyà Ctra. Sentmenat - Lluna 8:01 14:16 18:01  
Polinyà Ctra. Sentmenat - Alps 8:02 14:17 18:02  
Polinyà Plaça Vallès 8:04 14:19 18:04  
Polinyà Ctra. Sentmenat - Montserrat Roig 8:05 14:20 18:05  
Campus UAB Ciències i Biociències 8:20 14:35 18:20
Campus UAB Lletres i Psicologia 8:21 14:36 18:21
Campus UAB CC.Educació-FTI 8:22 14:37 18:22
Campus UAB Rectorat-Veterinària 8:23 14:38 18:23
Campus UAB FGC-Eix Central 8:24 14:39 18:24 ​​​​​​​   
Campus UAB Eix Central 8:25 14:40 18:25 ​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Enginyeria-SAF 8:26 14:41 18:26 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Eureka 8:27 14:42 18:27 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 8:28 14:43 18:28 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Vila Sud 8:29 14:44 18:29 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Vila Nord 8:30 14:45 18:30 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​



245. UAB - Polinyà - Palau-Solità i Plegamans - Caldes de Montbui - Sentmenat
 
MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Campus UAB FGC-Eix Central 8:24 14:39 18:24 ​​​​​​​​​​​​​​   
Campus UAB Eix Central 8:25 14:40 18:25 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Enginyeria-SAF 8:26 14:41 18:26 ​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Eureka 8:27 14:42 18:27 ​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 8:28 14:43 18:28 ​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Vila Sud 8:29 14:44 18:29 ​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Vila Nord 8:30 14:45 18:30 ​​​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Escola Postgrau-FGC 8:31 14:46 18:31 ​​​​​​​​​​​​​​   ​​​​​​​
Campus UAB FGC-Eix Central 8:32 14:47 18:32 ​​​​​​​​​​​​   
Campus UAB Rectorat-Veterinària 8:33 14:48 18:33 ​​​​​​​​​​​​
Campus UAB CC.Educació-FTI 8:34 14:49 18:34 ​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Lletres i Psicologia 8:35 14:50 18:35 ​​​​​​​​​​​​
Campus UAB Ciències i Biociències 8:36 14:51 18:36 ​​​​​​​​​​​​
Polinyà Plaça Vallès 8:51 15:06 18:51  
Polinyà Ctra. Sentmenat - Alps 8:52 15:07 18:52  
Polinyà Ctra. Sentmenat - Lluna 8:53 15:08 18:53  
Palau-Solità i Plegamans Av. Països Catalans - P.I. Palau Industrial 9:00 15:15 19:00  
Palau-Solità i Plegamans Av. Catalunya - Can Maiol 9:02 15:17 19:02  
Palau-Solità i Plegamans Av. Catalunya - C. Can Llonc 9:04 15:19 19:04  
Palau-Solità i Plegamans Av. Catalunya - Can Cortès 9:06 15:21 19:06  
Palau-Solità i Plegamans Av. Catalunya - L'Alzina 9:08 15:23 19:08  
Palau-Solità i Plegamans Av. Catalunya - Folch i Torres 9:10 15:25 19:10  
Caldes de Montbui C59 - Torre Marimon 9:14 15:29 19:14  
Caldes de Montbui Av. Pi i Margall - Zona comercial 9:16 15:31 19:16  
Caldes de Montbui Estació d'autobusos 9:18 15:33 19:18  
Sentmenat Ctra Caldes - Pg. Torre Roja 9:28 15:43 19:28  
Sentmenat Ajuntament 9:30 15:45 19:30