Horaris diaris

Horaris diaris

A la UAB arriben diàriament 13 línies d'autobús interurbà que connecten el campus amb gran part del territori de Catalunya. Concretament, amb 41 municipis. Possibilitant així, a molts membres de la comunitat universitària, accedir al campus amb transport públic col·lectiu.

A part d'aquestes 13 línies hi ha 5 línies més que donen servei a la UAB de forma setmanal que connecten el Campus amb 36 municipis, permetent a la comunitat universitària arribar a principis de setmana i retornar el cap de setmana. 

Consulta les línies, el seu recorregut i el seus horaris:

Horaris E3 a partir del 15 de setembre. 

E3. Barcelona - Cerdanyola - UAB

Última actualització: 10 de setembre de 2020. 

QR_E3

Web operador Sarbus

Consultar aquí horaris a partir del 31 d'agost 2020 fins pròxim avís

 
QR_648
Web operadores: Sarbus i Autocares Font

 

Reactivació de la línia amb els horaris habituals: 14 de setembre de 2020. 

Última actualització de la informació: 10 de setembre de 2020. 

QR_690

Horaris a partir del 14 de setembre de 2020. 

C5. Mataró - Argentona - UAB

Última data d'actualització: 10 de setembre de 2020. 

QR_C5

Web operador: Casas

Horaris habituals a partir de l'1 de setembre de 2020. 

Reactivació de la línia amb els horaris habituals: 14 de setembre de 2020


B6. Sabadell - Barberà del V. - Badia del V. - UAB

QR_B6

Web operador: Sarbus

 

Reactivació del servei: 14 de setembre. 

Consultar horari

Última actualització de la informació: 10 de setembre de 2020. 

qr_753

Web operador: Sagalés
 

 

Reactivació de la línia amb horaris habituals: 14 de setembre de 2020. 

Última actualització de la informació: 10 de setembre de 2020. 

qr_365

Web operador: Sagalés

Reactivació de la línia amb horari habitual: 14 de setembre de 2020.

Última actualització de la informació: 10 de setembre de 2020. 

qr_412

Web operador: Sagalés

Reactivació de la línia amb horari habitual: a partir del 15 de setembre de 2020.

Última actualització de la informació: 14 de setembre de 2020. 

qr_650

Web operador: Sagalés

L0382. Igualada - UAB

QR_Bus_Igualada

MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Igualada Estació d'autobusos 6:35 13:50 18:15  
Castellolí Restaurant Urbisol 6:42 13:57 18:22  
El Bruc Monument al Timbaler 6:50 14:05 18:30  
Collbató La Font del Còdol - Les Illes 6:55 14:10 18:35  
Esparreguera Av. Francesc Macià (Ateneu) 7:00 14:15 18:40  
Abrera Pl. Rebató (c. Francesc Layret) 7:03 14:18 18:43  
Martorell Hospital Psiquiàtric 7:08 14:20 18:45  
Campus UAB Ciències i Biociències 7:40 14:50 19:15
Campus UAB Lletres i Psicologia 7:41 14:51 19:16
Campus UAB CC.Educació-FTI 7:43 14:53 19:17
Campus UAB FGC-Eix Central 7:45 14:55 19:19    
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 7:47 14:57 19:21
Campus UAB Eureka 7:48 14:58 19:22



L0382. UAB - Igualada

QR_Bus_Igualada

MUNICIPI PARADA HORARIS   CORRESPONDÈNCIES
Campus UAB Ciències i Biociències 14:50 19:15
Campus UAB Lletres i Psicologia 14:51 19:16
Campus UAB CC.Educació-FTI 14:53 19:17
Campus UAB FGC-Eix Central 14:55 19:19    
Campus UAB Medicina-CC.Comunicació 14:57 19:21
Campus UAB Eureka 14:58 19:22
Martorell Hospital Psiquiàtric 15:15 19:35  
Abrera Pl. Rebató 15:22 19:42  
Esparreguera Av. Francesc Macià (Ateneu) 15:25 19:45  
Collbató La Font del Còdol 15:30 19:50  
El Bruc Monument al Timbaler 15:35 20:00  
Castellolí Restaurant Urbisol 15:43 20:05  
Igualada Estació d'autobusos 15:50 20:15  

 

 A partir del 14 de setembre de 2020 torna el servei amb els horaris habituals. 

Consultar noticia oficial aquí


V6465. Berga-Gironella-Puig-Reig-Navàs-Balsareny-Sallent-UAB

qr_berga

MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Berga Pg. la Pau - Pl. Creu 6:00 12:45  
Gironella Av. Catalunya - Pl. Estació 6:12 12:57  
Puig-Reig7:45 C. Llobregat - Pg. Via (D) 6:23 13:08  
Navàs Estació d'autobusos 6:34 13:19  
Balsareny Ctra. Moià - Pl. Llobregat (D) 6:41 13:26  
Salleny C. Estació Pont Pere Otger (D) 6:48 13:33  
Campus UAB FGC-Eix Central 7:40 14:25   
Campus UAB CC.Educació-FTI 7:45 14:30
Barcelona Nord Estació d'autobusos 8:15    
 

V6465. UAB-Sallent-Balsareny-Navàs-Puig-Reig-Gironella-Berga

qr_berga

MUNICIPI PARADA HORARIS CORRESPONDÈNCIES
Barcelona Nord Estació d'autobusos   18:15  
Barcelona Rda. Universitat, 11 - C. Balmes      
Campus UAB CC.Educació-FTI 14:30 19:00
Campus UAB FGC-Eix Central 14:35 19:05    
Sallent C. Estació - Pont Pere Otger (D) 15:27 19:57  
Balsareny Ctra. Moià - Pl. Llobregat (D) 15:34 20:04  
Navàs Estació d'autobusos 15:41 20:11  
Puig-Reig C. Llobregat - Pg Via (A)  15:52 20:22  
Gironella Av. Catalunya - Pl. Estació 16:03 20:33  
Berga Pg. la Pau - Pl. Creu 16:15 20:45  
 

Reactivació de la línia amb els horaris habituals: 14 de setembre de 2020.

Última actualització de la informació: 10 de setembre de 2020. 

qr_245

 

Web operador: Sagalés

Horaris a partir del 15 de febrer de 2021. 

Última actualització: 15 de febrer de 2021. 

QR_Bus_Tenes

Web operador Sagalés

Horaris a partir del 15 de febrer de 2021. 

Última actualització: 15 de febrer de 2021. 

QR_Bus_VicDiari

Web operador Sagalés

Horaris a partir del 15 de febrer de 2021. 

Última actualització: 15 de febrer de 2021. 

QR_Bus_Moià

Web operador Sarbus