Coordinadors/res de pràctiques externes

Responsables de pràctiques externes

Consulta aquí el nom del coordinador/ra de pràctiques externes del teu grau:

Grau en Antropologia Social i Cultural
Pepi Soto Marata
Pepi.Soto@uab.cat

Grau en Arqueologia
Esther Rodrigo Requena
Esther.Rodrigo@uab.cat
 
Maria Saña Seguí
Maria.Sana@uab.cat

Grau en Estudis Anglesos
Mercè Coll
Merce.Coll@uab.cat
 
Grau en Ciències de l'Antigüitat
Gemma Puigvert
Gemma.Puigvert@uab.cat
 
Grau en Estudis Francesos
 Àngels Catena Rodulfo
 Angels.Catena@uab.cat
  
Grau en Filosofia
David Casacuberta
David.Casacuberta@uab.cat

Grau en Geografia i Ordenació del Territori
 Joan Carles Llurdés Coit
JoanCarles.Llurdes@uab.cat

Grau en Història
Manuel Santirso Rodríguez
Manuel.Santirso@uab.cat

Grau en Història de l’Art
Carles Sánchez Márquez
Carlos.Sanchez.Marquez@uab.cat

Grau en Humanitats
Ignasi Fernandez Terricabras
Ignasi.Fernandez@uab.cat
 
Grau en Llengua i Literatura Catalanes
Daniel Recasens
Daniel.Recasens@uab.cat

Grau en Llengua i Literatura Espanyoles
Sonia Boadas
Sonia.Boadas@uab.cat

Grau en Musicologia
Publio Pablo Delgado
Publiopablo.Delgado@uab.cat
 
Graus Combinats
Sebastià Giralt Soler
Sebastia.Giralt@uab.cat