Vés al contingut principal

Prestació de serveis de l'Àrea de Relacions Internacionals

04 abr. 2022
Compartir per Whatsapp Compartir per e-mail

A l’Àrea de Relacions Internacionals oferim atenció presencial, telefònica i telemàtica. Estem ubicats a la planta baixa de l'edifici N (Hemeroteca general) de la Plaça Cívica.

Us recordem que, com a conseqüència del cibertac patit per la UAB, pot ser que alguns dels continguts a la pàgina web no estiguin al dia. 

www.uab.cat

Oficina de l'Àrea de Relacions Internacionals
Fotografia de B. Martínez de Abril

A continuació us detallem la nostra informació de contacte:

Actualitzacions afectacions covid

International Support Service

Suport a estudiants, professorat i personal d'investigació internacional.

Telèfon 93 581 2210

DL de 09:45 a 16:30

DM-DX de 09:45 a 13:30

DJ de 09:45 a 16:30

DV de 09:45 a 13:30

Les vigílies de festiu, es tancarà l'atenció al públic a les 13:30

international.support@uab.cat

 

Programes d’intercanvi

Telèfon 93 586 8499

DL de 09:45 a 16:30

DM-DX de 09:45 a 13:30

DJ de 09:45 a 16:30

DV de 09:45 a 13:30

Les vigílies de festiu, es tancarà l'atenció al públic a les 13:30

Erasmus + (mobilitat de grau i màster amb països UE)

erasmus@uab.cat

 

Estades intensives mixtes de curta durada (Blended Intensive Programme)

erasmus.bip@uab.cat

UAB Exchange Programme (mobilitat de grau i màster amb països fora de la UE)

uab.exchange.programme@uab.cat

Erasmus KA107 (mobilitat per a estudiants i staff a països tercers)

erasmus.ka107@uab.cat

Erasmus Staff (mobilitat per al personal acadèmic i d’administració i serveis amb països de la UE)

erasmus.staff@uab.cat

Programa Sicue (mobilitat amb universitats de l’estat espanyol)

sicue@uab.cat

Programa Drac (mobilitat amb universitats de la Xarxa Lluís Vives dels Països catalans)

programa.drac@uab.cat

 

Direcció

internacional@uab.cat

Relacions institucionals de RRII

Internacional.pr@uab.cat

 

Per a actualitzacions sobre les afectacions per la Covid19:
www.uab.cat/coronavirus

Cliqueu aquí per al contacte de les oficines d’intercanvi del vostre centre

 

La UAB, amb els Objectius de Desenvolupament Sostenible

    Dins de