Personal d'Administració i Serveis


COGNOMS, NOM TEL. DESP. EMAIL
Calejo Méndez, María José 2618 C1/023 mariajose.calejo@uab.cat
Camps Guarch, Cristina 1532 V1/109 cristina.camps@uab.cat
Gil Badules, Pilar 2049 C5/169 pilar.gil@uab.cat
Jerónimo Izcara, Javier 3786 C1/023 javier.jeronimo@uab.cat
Lurbe Gil, Pilar 3786 C1/023> pilar.lurbe@uab.cat
Martínez Cortés, Jéssica 2049 C5/127 jessica.martinez@uab.cat
Martínez Cuenca, Sandra 1532 V1/109 sandra.martinez.cuenca@uab.cat
Pacios Pujadó, Carme 4039 C5b-048 carme.pacios@uab.cat
Padilla Bravo, Rosa 1794 C2/432 rosa.padilla@uab.cat
Padrós Bover, Francesc 2817 V0/128 francesc.padros@uab.cat
Pérez Sánchez, Manuel 3786 C1/117 manuel.perez.sanchez@uab.cat
Pérez Segura, Carmen 2618 C1/023 carmen.perez@uab.cat
Sánchez Martín, Núria 2049 C5/169 nuria.sanchez.martin@uab.cat
Santasusagna Allué, Oscar 2618 C1/023 oscar.santasusagna@uab.cat
Tort Gràcia, Sònia 8387 C1/345.1 sonia.tort@uab.cat
Butlletí Oficial UAB Informació sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plànols i accessos Els plànols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Biologia Animal, de Biologia Vegetal i d'Ecologia
Edifici C Facultat de Biociències
08193 Bellaterra (Barcelona)
TEL +34 93 581 37 86
FAX +34 93 581 13 21

d.bavearrobauab.cat

 

 

 

 

2021 Universitat Autònoma de Barcelona