Consell del Departament


Personal Docent i Investigador (PDI)  
   
Alcañiz Baldellou, Josep M.  JoseMaria.Alcaniz@uab.cat
Allué Creus, Josep Josep.Allue@uab.cat
Aluja Paris, M. Pilar MariaPilar.Aluja@uab.cat
Alvarez Cobo,Yolanda Iolanda.Alvarez@uab.cat
Armengol Rosell, Gemma Gemma.Armengol@uab.cat
Barcelo Coll, Joan Juan.Barcelo@uab.cat
Barquinero Estruch, J. Francesc Francesc.Barquinero@uab.cat
Barrientos Alfageme, José Antonio JoseAntonio.Barrientos@uab.cat
Belmonte Soler, Jordina Jordina.Belmonte@uab.cat
Brugues Domenech, Montserrat Montserrat.Brugues@uab.cat
Caballín Fernández, M.Rosa MariaRosa.Caballin@uab.cat
Carrassón López de Letona, Maite Maite.Carrasson@uab.cat
Claramunt López, Bernat Bernat.Claramunt@uab.cat
Constenla Matalobos, Maria Maria.Constenla@uab.cat
Corrales Pinart, Isabel Isabel.Corrales@uab.cat
Crespo Gimenez, Silvia Silvia.Crespo@uab.cat
Domene Casadesús, Xavier x.domene@creaf.uab.cat
Encuentra Martínez, Alfred Alfred.Encuentra@uab.cat
Estebaranz Sánchez, Ferran Ferran.Estebaranz@uab.cat
Ferrandiz Rovira, Mariona Mariona.Ferrandiz@uab.cat
Font Rifà, Maria Font Rifà, Maria
Galbany Casals, Mercè Merce.Galbany@uab.cat
García del Pino, Fernando Fernando.Garcia@uab.cat
García Valdés, Raúl Raul.Garcia.Valdes@uab.cat
Guardia Valle, Laia Laia.Guardia@uab.cat
Guardiola Bufí, Moises Moises.Guardiola@uab.cat
Gunsé Forcadell, Benet Benet.Gunse@uab.cat
Jordana Comín, Xavier Xavier.Jordana@uab.cat
Köhler, Meike Meike.Kohler@uab.cat
Lloret Maya, Francisco Francisco.Lloret@uab.cat
Llugany Ollé, Mercé Merce.Llugany@uab.cat
López Alvarado, Javier Javier.Lopez.Alvarado@uab.cat
López Onaindia, Diego Diego.Lopez@uab.cat
Malgosa Morera, Assumpció Assumpcio.Malgosa@uab.cat
Martinez Vilalta, Jordi Jordi.Martinez.Vilalta@uab.cat
Martos Arias, Soledad Soledad.Martos@uab.cat
Morton Juaneda, Ana M. Ana.Morton@uab.cat
Moyà Solà, Salvador Salvador.Moya@uab.cat
Munill Bernardich,  Francesc Xavier xavier.munill@bufalvent.net
Muñoz Muñoz, Francesc Francesc.Munozm@uab.cat
Ninyerola Casals, Miquel Miquel.Ninyerola@uab.cat
Padros Bover, Francesc Francesc.Padros@uab.cat
Pereira dos Santos, Cristina M. Cristina.Santos@uab.cat
Pérez Obiol, Ramon Ramon.Perez@uab.cat
Pino Vilalta, Joan Joan.Pino@uab.cat
Piñol Pascual, Josep Josep.Pinol@uab.cat
Pla Rabés, Sergi Sergi.Pla@uab.cat
Poschenrieder Wiens, Charlotte Charlotte.Poschenrieder@uab.cat
Poyatos López, Rafael r.poyatos@creaf.uab.cat
Quesada Lara, Javier Javier.Quesada@uab.cat
Retana Alumbreros, Javier Javier.Retana@uab.cat
Riba Rovira, Miquel Miquel.Riba@uab.cat
Ribas Artola, Angela A.Ribas@creaf.uab.cat
Rodrigo Domínguez, Anselm Anselm.Rodrigo@uab.cat
Roquet Ruiz, Cristina Cristina.Roquet@uab.cat
Saez Goñalons, Llorenç Llorens.Saez@uab.cat
Salvat Saladrigas, Andreu Andreu.Salvat@uab.cat
Santamaria del Campo, Sergi Sergi.Santamaria@uab.cat
Saura Mas, Sandra s.sauramas@creaf.uab.cat
Soler Membrives, Anna Anna.Soler@uab.cat
Subirà de Galdàcano, M. Eulàlia Eulalia.Subira@uab.cat
Terradas Serra, Jaume Jaume.Terradas@uab.cat
Tolrà Pérez, Roser Roser.Tolra@uab.cat
Valbuena Ureña, Emilio EmilioJavier.Valbuena@uab.cat
Ventura Queija, Jacint Jacint.Ventura.Queija@uab.cat
Vidal Durà, Andrea Andrea.Vidal@uab.cat
Villero Pi, Daniel dani.villero@ctfc.cat
Ziveri, Patrizia Patrizia.Ziveri@uab.cat
   
Personal Investigador en Formació  
   
Alimira Casellas, Maria MariaJose.Almira@uab.cat
Carreras Colom, Ester Ester.Carreras.Colom@uab.cat
Garriga Oliveras, Anna Anna.Garriga.Oliveras@uab.cat
Lopes Durao, Ana Filipa Filipa.Durao.Ana@uab.cat
Onieva Salvador, Ana Ana.Onieva.Salvador@uab.cat
Pérez Amor, Miguel Angel Angel.Amor.Miguel@uab.cat
Pérez Martin, Laura Laura.Pérez.Martin@uab.cat
Rodriguez Romeu, Oriol Oriol.Rodriguez.Romeu@uab.cat
   
Personal d'Administració i Serveis (PAS)  
   
Jerónimo Izcara, Javier Javier.Jeronimo@uab.cat
Lurbe Gil, Pilar Pilar.Lurbe@uab.cat
Martínez Cortés, Jéssica Jessica.Martinez@uab.cat
Padilla Bravo, Rosa Rosa.Padilla@uab.cat
Pérez Sánchez, Manuel Manuel.Perez.Sanchez@uab.cat
Pérez Segura, Carmen Carmen.Perez@uab.cat
Santasusagna Allué, Oscar oscar.santasusagna@uab.cat
   
Estudiants adscrits al Departament  
   
Hernández Castellano, Carlos c.hernandez@creaf.uab.cat
Montes Salas, Núria nuriamontessalas@gmail.com
Sánchez Martínez, Pablo pablo.sanchez@e-campus.uab.cat
Vinueza Espinosa, Diana diana.vinueza@outlook.com
   

 

Butlletí Oficial UAB Informació sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plànols i accessos Els plànols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Biologia Animal, de Biologia Vegetal i d'Ecologia
Edifici C Facultat de Biociències
08193 Bellaterra (Barcelona)
TEL +34 93 581 37 86
FAX +34 93 581 13 21

d.bavearrobauab.cat

 

 

 

 

2021 Universitat Autònoma de Barcelona