Coordinadors de titulació i tutors

Coordinadors de titulació


Coordinador del Grau de Turisme i el Grau de Turisme en anglès



Albert Vancells
93 592 97 10 - ext 9010 
albert.vancells@uab.cat

Coordinadora del Grau de Direcció Hotelera

Beatriz Santolalla
93 592 97 10 - ext 9001
beatriz.santolalla@uab.cat

Responsable de recerca, màsters i postgraus



Francesc Romagosa
93 592 97 10
francesc.romagosa@uab.cat

Coordinadors del Màster Oficial en Gestió d'Empreses Hoteleres



Víctor Giménez
93 592 97 10 - ext 9030
victor.gimenez@uab.cat



Daniel Blabia
93 592 97 10 - ext 9030
daniel.blabia@uab.cat

Coordinadora del Màster Oficial en Direcció i Organització de Turisme d'Esdeveniments



Maria José Aguar
93 592 97 10 - ext 9011
mariajose.aguar@uab.cat

Coordinadora del Màster i Postgrau en Turisme i Humanitats



Maria Abril
93 592 97 10 
fcontinuada.eutdh@uab.cat

Coordinador del Postgrau en Ecoturisme i Guia de Natura



Francesc Romagosa
93 592 97 10
francesc.romagosa@uab.cat

Estudis de Formació Continuada

Responsable: Josep Manel López
93 592 97 10 - ext 7129 
josepmanel.lopez@uab.cat

Olga Celada
93 592 97 10 - ext 7177
olga.celada@uab.cat

Tutors Acadèmics

Francesc Romagosa (1er i 4rt curs de Turisme i Turisme en anglès)
francesc.romagosa@uab.cat

Albert Vancells (2on curs de Turisme i Turisme en anglès)
albert.vancells@uab.cat

María Noguera (3er curs de Turisme i Turisme en anglès)
maria.noguera@uab.cat

Roger Nicholson (1er i 3er curs de Direcció Hotelera)
roger.nicholson@uab.cat

Beatriz Santolalla (2on i 4rt curs de Direcció Hotelera) 
beatriz.santolalla@uab.cat