Troba el teu coordinador


OFICINA D'INTERCANVIS

E-mail: intercanvis.fti@uab.cat 
Tel: 93 581 2463
Fax: 93 581 1037


Coordinadors

PROGRAMA ERASMUS

Coordinador Institucional
Roland Pearson
Despatx K/1006
93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat

Irlanda i Regne Unit
Roland Pearson
Despatx K/1006
93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat

Alemanya, Àustria i Suïssa
Ramon Farres
Despatx K-1001
93 581 3414
Ramon.Farres@uab.cat
 
Islàndia, Finlàndia, Països Baixos, Polònia, Lituània, República Txeca, Romania, Turquia i Macedònia del Nord
Gabriel López
Despatx K/1005
93 581 3363
Gabriel.Lopez@uab.cat

Itàlia
Miquel Edo
Despatx K/1006
93 581 3364
Miquel.Edo@uab.cat

França i Bèlgica
Joaquim Sala
Despatx K/2007
93 581 2465
Joaquim.Sala@uab.cat

Portugal
Laura Berenguer
Despatx K/1018
93 581 3377
Laura.Berenguer@uab.cat

Coordinadors

UAB EXCHANGE PROGRAMME

Coordinador institucional
Roland Pearson
Despatx K/1006
93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat

Mèxic, Colòmbia, Xile i Equador
Lourdes Aguilar
Despatx K/2022
93 581 3399
Lourdes.Aguilar@uab.cat

Austràlia i Singapur
Gabriel López
Despatx K/1005
93 581 3363
Gabriel.Lopez@uab.cat

Canadà i Estats Units d'Amèrica
Roland Pearson
Despatx K/1006
93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat

Brasil
Laura Berenguer
Despatx K/1018
93 581 3377
Laura.Berenguer@uab.cat

Corea
Mihwa Jo
Despatx K/1013
93 581 3375
Mihwa.Jo@uab.cat

Japó
Makiko Fukuda
Despatx K/1013
93 581 3375
Makiko.Fukuda@uab.cat

Egipte, Líban i Tunísia
Anna Gil
Despatx K/1022
93 581 3372
Anna.Gil.Bardaji@uab.cat

Rússia
Liudmila Navtanovich
Despatx K-1007
93 581 3365
Liudmila.Navtanovich@uab.cat

Xina i Taiwan
Helena Casas
Despatx K/1022
93 581 3372
Helena.Casas@uab.cat

Coordinador

SICUE

Cooordinador institucional
Roland Pearson
Despatx K/1006
93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat