Vés al contingut principal

Horari d'atenció als alumnes

A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - Ñ - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z

 

Abu-Sharar Abu-Sharar, Hesham
Despatx:
K/2010
Telèfon despatx:  935813391
Adreça electrònica: hesham.abu-sharar@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 11-13h, Dimarts de 13-14h, Dimecres de 11-14h
Hores convingudes:

 

Amaia, Gómez Goikoetxea
Despatx:
MRA
Telèfon despatx:  935868918
Adreça electrònica: amaya.gomez@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dijous de 11-12h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Ambrosini, María Vittoria
Despatx:
MRA/017
Telèfon despatx:  935868902
Adreça electrònica: mariavittoria.ambrosini@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Divendres de 9-10:30h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Amoros, Xènia
Despatx:
MRA/018
Telèfon despatx: 
Adreça electrònica: xeniaamoros@yahoo.es
Horaris d’atenció als alumnes: Divendres de 11.15h - 12.45h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Arbós Bo, Ada
Despatx:
MRA/017
Telèfon despatx:  935868902
Adreça electrònica: ada.arbos@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts i Dijous de 13-14h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Arumi Ribas, Marta
Despatx:
K/1010
Telèfon despatx:  935813368
Adreça electrònica: marta.arumi@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 10-11h i 13-14h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Aznar Alemany, Òscar
Despatx:
MRA/018
Telèfon despatx:  935868901
Adreça electrònica: oscar.aznar@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts i Dijous de 11-12:45 h i de 14:40-15h
Hores convingudes:

 

Bacardí Tomàs, Montserrat
Despatx:
K/1019
Telèfon despatx:  935813378
Adreça electrònica: montserrat.bacardi@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 11-2h i Dimecres de 11-2h
Hores convingudes:

 

Bartoll Teixidor, Eduard
Despatx:
K/1024
Telèfon despatx:  935812469
Adreça electrònica: eduard.bartoll@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dijous de 11-13 h.
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Belligoi, Geoff
Despatx:
K/1005
Telèfon despatx:  935813363
Adreça electrònica: geoff.belligoi@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dijous de 11.45h-12.45h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Beltrán Antolín, Joaquin
Despatx:
K/1018
Telèfon despatx:  935813377
Adreça electrònica: joaquin.beltran@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimecres de 10-13h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Berenguer Estellés, Laura
Despatx:
K-1018
Telèfon despatx:  935813377
Adreça electrònica: laura.berenguer@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 10-13h i Divendres de 9-11h
Hores convingudes:

 

Biosca Trias, Carles
Despatx:
K/1023
Telèfon despatx:  935813371
Adreça electrònica: carles.biosca@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dijous de 10-11h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Bonjoch Llaquet, Sara
Despatx:

Telèfon despatx: 
Adreça electrònica: sara.bonjoch@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Divendres de 17.30-18.30h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Caball Guerrero, Josefina
Despatx:
1020
Telèfon despatx:  935813379
Adreça electrònica: josefa.caball@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts i Dijous de 12-13h
Hores convingudes:

 

Cabeza Cáceres, Cristóbal
Despatx:
Docència/Tutories Virtuals
Telèfon despatx: 
Adreça electrònica: cristobal.cabeza@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns i Dimarts de 9-12h
Hores convingudes:

 

Can, Nazir Ahmed
Despatx:
K/2023
Telèfon despatx:  935813400
Adreça electrònica: nazir.ahmed.can@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimecres de 14-16h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Casas Tost, Helena
Despatx:
K/1022
Telèfon despatx:  935813372
Adreça electrònica: helena.casas@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns, Dimecres i Divendres de 13-14:30h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Castillo Iglesias, Just
Despatx:
MRA/018
Telèfon despatx:  616010936
Adreça electrònica: just.castillo@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns i Dijous de 10-11h; Dijous de 14-18h
Hores convingudes:

 

Cid Leal, Pilar
Despatx:
K/2029
Telèfon despatx:  935812784
Adreça electrònica: pilar.cid@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 13-14.30h + hores Convingudes
Hores convingudes:

 

Cortés Villarroya, Judith
Despatx:
MRA/018
Telèfon despatx:  935812761
Adreça electrònica: judith.cortes@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 11-13h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

d'Aguilar-Amat Castillo, Anna
Despatx:
K/2012
Telèfon despatx:  935811646
Adreça electrònica: anna.aguilar-amat@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 11:30-13:30h, Dimecres de 11:30-13:30h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

de Gibert Bonet, Ona
Despatx:

Telèfon despatx: 
Adreça electrònica: ona.degibert@upf.edu
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts de 9h-13h
Hores convingudes:

 

Farrés Puntí, Ramon
Despatx:
K/1001
Telèfon despatx:  935813414
Adreça electrònica: ramon.farres@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts i Dijous de 13-14h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Fernandez-Valdes Roig-Gironella, Joaquín
Despatx:
MRA/017
Telèfon despatx:  935868902
Adreça electrònica: joaquin.fernandezvaldes@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dijous de 14:30-16:30h
Hores convingudes:

 

Ferrarons i Llagostera, Joan
Despatx:
MRA/018
Telèfon despatx: 
Adreça electrònica: joan.ferrarons@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts de 13h-14:30h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Figliulo, Roberto
Despatx:
MRA/017
Telèfon despatx: 
Adreça electrònica: roberto.figliulo@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimecres de 12-13:00h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Fradera Barceló, Maria
Despatx:
K/1020
Telèfon despatx:  935813379
Adreça electrònica: maria.fradera@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts de 10.00-12.30h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Fukuda, Makiko
Despatx:
K/1013
Telèfon despatx:  935813375
Adreça electrònica: makiko.fukuda@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimecres de 10-12h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Galera Porta, Francesc
Despatx:
Càtedra Jordi Arbonès (planta baixa)
Telèfon despatx: 
Adreça electrònica: francesc.galera@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts i Dijous de 14.40-15.30h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

García Crecente, Pilar
Despatx:
K/1011
Telèfon despatx:  935813115
Adreça electrònica: pilar.garcia.crecente@aibcnet.com
Horaris d’atenció als alumnes: Divendres 12:00-13h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Gil Bardaji, Anna
Despatx:
K/1022
Telèfon despatx:  935813372
Adreça electrònica: anna.gil.bardaji@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dijous de 14:30-16h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Grauwinkel, Gabriele
Despatx:
K/1024
Telèfon despatx:  935812469
Adreça electrònica: gabriele.grauwinkel@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts 10-11h; Dijous 10-11h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Guarné Cabello, Blai
Despatx:
K/1025
Telèfon despatx:  935813381
Adreça electrònica: blai.guarne@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts de 13-15h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Hanawa, Takatoshi
Despatx:
K/1009
Telèfon despatx:  935812467
Adreça electrònica: takatoshi.hanawa@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns 11-13h, Dimarts 13-14h, Dimecres 11-13h, Divendres 11-13h
Hores convingudes:

 

Hernández de Fuenmayor, Pau Joan
Despatx:
K/1004
Telèfon despatx:  935813362
Adreça electrònica: paujoan.hernandez@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts i Dijous de 9-11h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Iturregui Gallardo, Gonzalo
Despatx:
K/2023
Telèfon despatx:  935813400
Adreça electrònica: gonzalo.iturregui@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts de 14-16h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Jin Wang, Xue Hang
Despatx:
Aula 110
Telèfon despatx:  652604791
Adreça electrònica: xuehang.jin@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimecres 11-13h, Divendres 11-15h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

JO JEONG, Mihwa
Despatx:
K/1013
Telèfon despatx:  935813375
Adreça electrònica: mihwa.jo@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts de 11-12:30h i Dijous de 13-14h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Kawauchi, Akiko
Despatx:
MRA/017
Telèfon despatx: 
Adreça electrònica: akiko.kawauchi@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts i Dimecres de 10-11h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Liao Pan, Shu-Ching
Despatx:
K/1003
Telèfon despatx:  935812470
Adreça electrònica: shuching.liao@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts 10-11h i Divendres 12-13h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Liao Pan, Shu-ching
Despatx:
K/1003
Telèfon despatx:  935812470
Adreça electrònica: shuching.liao@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts 10-11h i Divendres 12-13h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Lozano Méndez, Artur
Despatx:
K/1008
Telèfon despatx:  935813366
Adreça electrònica: artur.lozano@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Divendres de 9:40-11:40h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Mangiron Hevia, Carme
Despatx:
K/1002
Telèfon despatx:  935813360
Adreça electrònica: carme.mangiron@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Divendres de 11-13h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Marcet i Torrijos, Èrika
Despatx:
MRA/017
Telèfon despatx: 
Adreça electrònica: erika.marcet@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 11-13h
Hores convingudes:

 

Marín López, Dolors
Despatx:

Telèfon despatx:  935814351
Adreça electrònica: dolores.marin@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimecres de 15:30-17:30h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Martínez Bastidas, Aitor
Despatx:
K/1011
Telèfon despatx: 
Adreça electrònica: aitor.martinez@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 11-13h
Hores convingudes:

 

Mas López, Jordi
Despatx:
K/2001
Telèfon despatx:  935813382
Adreça electrònica: jordi.mas.lopez@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dijous de 11:00-13:00 h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Masdeu Torruella, Irene
Despatx:
MRA/017
Telèfon despatx:  935868902
Adreça electrònica: irene.masdeu@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dijous de 11-13h i de 15h-16h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

MORENO HERRERO, NOELIA
Despatx:
MRA/017
Telèfon despatx:  935868902
Adreça electrònica: noelia.moreno@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts de 13-14.30h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Navtanovich, Liudmila
Despatx:
K/1007
Telèfon despatx:  935813665
Adreça electrònica: liudmila.navtanovich@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts de 10-11h, Divendres de 11-13h + hores Convingudes
Hores convingudes:

 

Nolla Cabellos, Albert
Despatx:
K/1013
Telèfon despatx:  935813375
Adreça electrònica: albert.nolla@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 12:30-14h, Dimecres de 12:30-14h, Divendres de 11-12h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Núñez Marsal, Clara
Despatx:
MRA-017
Telèfon despatx:  935868902
Adreça electrònica: clara.nunez@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns 16-17 h (Es prega demanar cita prèvia)
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Orozco Jutorán , Mariana
Despatx:
K/2014
Telèfon despatx:  935813395
Adreça electrònica: mariana.orozco@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts i Dijous 12.45-13.45h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Pearson, Roland
Despatx:
K/1006
Telèfon despatx:  935813364
Adreça electrònica: roland.pearson@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimecres 8:15-9:15h; Dijous 8:15-9:15h; *Divendres 10:45-12:45h (*només amb cita prèvia)
Hores convingudes:

 

Pons i Casanovas, Jofre
Despatx:
MRA/017
Telèfon despatx:  935818902
Adreça electrònica: jofre.pons@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dijous de 10:00-11:00 O Divendres de 12:00-13:00 (setmanes alternes)
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Qu Lu, Xianghong
Despatx:
MRA/018
Telèfon despatx:  935868891
Adreça electrònica: xianghong.qu@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns i Dimecres de 13-15h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Rhee, Hyun Joon
Despatx:
MRA/021
Telèfon despatx:  935868824
Adreça electrònica: hyunjoon.rhee@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts de 11-12h i Dijous de 11-12h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Ribeiro de Carvalho, Ana Beatriz
Despatx:
MRA/122
Telèfon despatx:  935868841
Adreça electrònica: anabeatriz.ribeiro@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts i Dijous de 13-15h
Hores convingudes:

 

Riera Irigoyen, Marc
Despatx:
MRA/018
Telèfon despatx:  935868902
Adreça electrònica: marc.riera@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimecres de 11-13h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Rovira Esteva, Sara
Despatx:
K/2008
Telèfon despatx:  935813389
Adreça electrònica: sara.rovira@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 9-11h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Rubio Carbonero, Gema
Despatx:
K/2026
Telèfon despatx:  935813377
Adreça electrònica: gema.rubio@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts i Dijous de 12:45-13:45h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Ruiz Morilla, Sandra
Despatx:
MRA/018
Telèfon despatx: 
Adreça electrònica: sandra.ruiz@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimecres de 13-14h (caldrà acordar la visita per correu electrònic)
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Sáiz López, Amelia
Despatx:
K-1008
Telèfon despatx:  935813366
Adreça electrònica: amelia.saiz@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimecres i Dijous
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Sáiz López, Amelia
Despatx:
K/1008
Telèfon despatx:  935813366
Adreça electrònica: amelia.saiz@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimecres de 11h i Dijous de 11,00-13,00
Hores convingudes:

 

Sala Sanahuja, Joaquim
Despatx:
K/2007
Telèfon despatx:  935812465
Adreça electrònica: joaquim.sala@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts de 13h-14:30h; Dimecres de 10h-14h; Dijous de 11h-13h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Santamaria Guinot, Laura
Despatx:
K/2015
Telèfon despatx:  935811246
Adreça electrònica: laura.santamaria@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts i Dijous de 13-14h; Dimecres 12-15h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Serra Vilella, Alba
Despatx:
MRA/018
Telèfon despatx:  935868901
Adreça electrònica: alba.serra@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 10-11h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Skrabec Skrabec, Simona
Despatx:
MRA/018
Telèfon despatx:  935868901
Adreça electrònica: simona.skrabec@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 11-12:30h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Suades Vall, Anna
Despatx:
K/1011
Telèfon despatx: 
Adreça electrònica: anna.suades@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts de 13:30-15:30h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Vargas Urpí, Mireia
Despatx:
K/1010
Telèfon despatx:  935813368
Adreça electrònica: mireia.vargas@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dilluns de 10-11h, Dimecres de 10-11h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Walker, Jonathan
Despatx:
K/1003
Telèfon despatx:  935812470
Adreça electrònica: jon.walker@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts i Dijous de 11-12h
Hores convingudes: Hores acordades.

 

West, Sarah
Despatx:
MRA/017
Telèfon despatx:  935818902
Adreça electrònica: sarahjulia.west@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Dimarts de 11-12h, Dijous de 9.30-10.30h i hores convingudes
Hores convingudes: Hores acordades.

 

Wimmer, Stefanie
Despatx:
K/1024
Telèfon despatx:  935812469
Adreça electrònica: stefanie.wimmer@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Només hores convingudes (Sense docència aquest semestre)
Hores convingudes:

 

Xiao, Hang
Despatx:
MRA/018
Telèfon despatx:  935868891
Adreça electrònica: hang.xiao@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Fins el 31 de març: Dilluns de 11-13h. A Partir de l'1 d'abril: Dimarts 11h-13h
Hores convingudes:

 

Xu, Yanjun
Despatx:
MRA/18
Telèfon despatx:  935818901
Adreça electrònica: yanjun.xu@uab.cat
Horaris d’atenció als alumnes: Divendres de 13-14:30h
Hores convingudes: Hores acordades.