Departaments amb docència a la facultat



Departament de Traducció i Interpretació i d'Estudis d'Àsia Oriental

+34 93 581 27 61
d.traduccio@uab.cat

Saber-ne més >

Departament d'Economia Aplicada


+34 93 581 16 80
d.econ.aplicada@uab.cat

Saber-ne més >

Departament d'Empresa



+34 93 581 1209
d.empresa@uab.cat

Saber-ne més >

Departament de Filologia Catalana

+34 93 581 1368
d.fil.catalana@uab.cat

Saber-ne més >

Departament de Filologia Espanyola

+34 93 581 1216
d.fil.espanyola@uab.cat

Saber-ne més >

Departament de Filologia Francesa i Romànica

+34 93 581 1410
d.fil.francesa@uab.cat

Saber-ne més >

Departament de Geografia


+34 93 581 1527
d.geografia@uab.cat

Saber-ne més >

Departament d'Història Moderna i Contemporània

+34 93 581 1186
d.h.moderna@uab.cat

Saber-ne més >