Vés al contingut principal

Organització

EQUIP DIRECTIU

Directora
Ana Fernández Montraveta (Ana.Fernandez@uab.cat)
 
Secretària acadèmica
Sara Martín Alegre (Sara.Martin@uab.cat)
   
ALTRES CÀRRECS DEL DEPARTAMENT

Coordinadora de Grau en Estudis Anglesos
Elisabet Pladevall Ballester (Elisabet.Pladevall@uab.cat)

Coordinadora de Graus Combinats
Mercè Coll (Merce.Coll@uab.cat)

Coordinador de la Menció d'Estudis Alemanys
Bernd Springer (Bernd.Springer@uab.cat)

Coordinadora del Màster d'Estudis Anglesos Avançats
Eva Codó (Eva.Codo@uab.cat)

Coordinadora de Doctorat (Filologia Anglesa)
Melissa G.Moyer (Melissa.Moyer@uab.cat)

Coordinadora Erasmus
Maria Rosa Garrido (MariaRosa.Garrido@uab.cat)

 

EQUIP D'ADMINISTRACIÓ - UISAD

Cap de l'equip UISAD

Sandra Assens (Sandra.Assens@uab.cat)