Troba el teu coordinador


OFICINA D'INTERCANVIS

E-mail: intercanvis.fti@uab.cat 
Tel: 93 581 2463
Fax: 93 581 1037


PROGRAMA ERASMUS

Coordinador Institucional
Roland Pearson
Despatx K/1006
93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat

Alemanya, Àustria i Suïssa
Ramon Farrés
Despatx K/1001
93 581 3414
Ramon.Farres@uab.cat
 
Irlanda, Islàndia, Finlàndia, Països Baixos, Polònia, Lituània, República Txeca, Romania i Turquia
Geoffrey Belligoi
Despatx K/1005
93 581 3363
Geoff.Belligoi@uab.cat

Itàlia
Miquel Edo
Despatx K/1006
93 581 3364
Miquel.Edo@uab.cat

França i Bèlgica
Joaquim Sala
Despatx K/2007
93 581 2465
Joaquim.Sala@uab.cat

Regne Unit
Roland Pearson
Despatx K/1006
93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat

Portugal
Helena María Tanqueiro
Despatx K/2009
93 581 12 48
Helena.Tanqueiro@uab.cat

UAB EXCHANGE PROGRAMME

Cooordinador institucional
Roland Pearson
Despatx K/1006
93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat

Mèxic, Colòmbia i Xile
Lourdes Aguilar
Despatx K/2022
93 581 3399
Lourdes.Aguilar@uab.cat

Austràlia i Singapur
Geoff Belligoi
Despatx K/1005
93 581 3363
Geoff.Belligoi@uab.cat

Canadà i Estats Units d'Amèrica
Roland Pearson
Despatx K/1006
93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat

Brasil

Helena María Tanqueiro
Despatx K/2009
93 581 1248
Helena.Tanqueiro@uab.cat

Corea
Mihwa Jo
Despatx K/1013
93 581 3375
Mihwa.Jo@uab.cat

Japó
Makiko Fukuda
Despatx K/1013
93 581 3375
Makiko.Fukuda@uab.cat

Líban i Tunísia
Anna Gil
Despatx K/1022
93 581 3372
Anna.Gil.Bardaji@uab.cat

Rússia
Elena Estremera
Despatx K/1007
93 581 3365
Elena.Estremera@uab.cat

Xina i Taiwan
Minkang Zhou
Despatx K/1007
93 581 3365
Minkang.Zhou@uab.cat

SICUE

Cooordinador institucional
Roland Pearson
Despatx K/1006
93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat