Personal acadèmic


 Unitat Psicologia Mèdica 
UD Sant Pau
UD Vall d'Hebron
UD Parc taulí
UD Germans Trias i Pujol
UD Parc de Salut Mar

Escorihuela, Rosa M.
Rosamaria.Escorihuela@uab.cat

Fernández Teruel, Albert
Albert.Fernandez@uab.cat

Giménez Llort, Lydia
Lidia.Gimenez@uab.cat

Martínez Membrives, Esther
Esther.Martinez@uab.cat

Molinuevo Alonso, Beatriz
Beatriz.Molinuevo@uab.cat

Pardo Cladellas, Yolanda
Yolanda.Pardo@uab.cat

Serratosa Vilageliu, Jordi
Jordi.Serratosa@uab.cat

Taberner Viera, Juan
Joan.Taberner@uab.cat

Tobeña Pallarés, Adolf
Adolf.Tobena@uab.cat

Torrubia Beltri, Rafael
Rafael.Torrubia@uab.cat

Vega Moreno, Daniel
Daniel.Vega@uab.cat

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Psiquiatria
i de Medicina Legal


Facultat de Medicina UAB
Avinguda de Can Domènech.
08193 Bellaterra
(Cerdanyola del Vallès). Barcelona

Per realitzar tràmits presencialment, cal demanar cita prèvia
Tel.: 93 581 23 81 / 12 25

d.psiquiatriaarrobauab.cat

 

 

 

 

2021 Universitat Autònoma de Barcelona