Departaments

Departaments

Departament de Bioquímica i de Biologia Molecular
 +34 93 581 19 10
 d.bioquimica@uab.cat


Departament de Biologia Cel·lular, Fisiologia i Immunologia
 +34 93 581 19 66
d.b.cel_lular@uab.cat


Departament de Genètica i Microbiologia
 +34 93 581 27 24
 d.genetica.microbiologia@uab.cat


Departament de Ciències Morfològiques
 +34 93 581 17 74
d.c.morfologiques@uab.cat


Departament de Cirurgia
 +34 93 581 25 19
d.cirurgia@uab.cat


Departament de Farmacologia de Terapèutica i de Toxicologia
 +34 93 581 19 52
d.farmacologia@uab.cat


Departament de Psiquiatria i de Medicina Legal
 +34 93 581 23 81
d.psiquiatria@uab.cat


Departament de Medicina
 +34 93 489 40 96
d.medicina@uab.cat


Departament de Pediatria, d'Obstetrícia i Ginecologia i de Medicina Preventiva
 +34 93 581 19 03
d.pediatria@uab.cat


Departament de Filosofia
Unitat d'Història de la Medicina

 +34 93 581 33 52
jorge.molero@uab.cat


Departament d'Infermeria
 +34 93 581 46 49
d.infermeria@uab.cat