A A A Contrast +/- Castellano   English
CERCA
Intranet Campus Virtual
 LA FACULTAT    ELS ESTUDIS    MOBILITAT I INTERCANVI    INFORMACIÓ ACADÈMICA  
 Facultat de Traducció i d'Interpretació  Mobilitat i intercanvi  Oficina d'intercanvis 

PROGRAMA ERASMUS

Coordinador Institucional
Roland Pearson
Despatx K/1006
93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat

Alemanya, Àustria i Suïssa
Ramon Farrés
Despatx K/1001
93 581 3414
Ramon.Farres@uab.cat
 
Irlanda, Islàndia, Finlàndia, Països Baixos, Polònia, Lituània, República Txeca, Romania i Turquia
Geoffrey Belligoi
Despatx K/1005
93 581 3363
Geoff.Belligoi@uab.cat

Itàlia
Miquel Edo
Despatx K/1006
93 581 3364
Miquel.Edo@uab.cat

França i Bèlgica
Joaquim Sala
Despatx K/2007
93 581 2465
Joaquim.Sala@uab.cat

Regne Unit
Roland Pearson
Despatx K/1006
93 581 3364
Roland.Pearson@uab.cat

Portugal
Helena María Tanqueiro
Despatx K/2009
93 581 12 48
Helena.Tanqueiro@uab.cat

Inici Mapa web
2017 Universitat Autònoma de Barcelona