Departament de Filosofia > Departament > Becaris

Personal Investigador en Formaciķ




Nom i cognoms

Telèfon

Correu electrònic

Andreu Ballús Santacana  

andreu.ballus@uab.cat

María Cabre Duran

  maria.cabre@uab.cat
Pablo Couto Souto

 

pablo.couto@uab.cat

Eudald Espluga Casademont

  eudald.espluga@uab.cat

Marina Hervas Muñoz

935811618 marina.hervas@uab.cat

Clara Laguillo Abbad

  clara.laguillo@uab.cat

Roger Mas Soler

935818466 roger.mas@uab.cat

Jezabel Rodríguez Pérez

  jezabel.rodriguez@uab.cat

Giuseppe Santangelo

  giuseppe.santangelo@uab.cat

Lara Scaglia

  lara.scaglia@uab.cat
Butlletí Oficial UAB Informaciķ sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plānols i accessos Plānols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Filosofia
Edifici B
Campus de la UAB
08193 Bellaterra
(Cerdanyola del Vallčs)
TEL +34 93 581 16 18
FAX +34 93 581 20 01

d.filosofiaarrobauab.cat

 

 

 

 

2017 Universitat Autōnoma de Barcelona