Coneix el centre

El nostre equip

Direcció    
Pascal Shaw Director pascal.shaw@uab.cat
 
Administració    
Meritxell Hernández Responsable d'Administració meritxell.hernandez@uab.cat
Carmina Morejudo Administrativa carme.morejudo@uab.cat
Esther Montaner Administrativa esther.montaner@uab.cat
 
Comunicació i Promoció    
Susanna Pérez Responsable de Comunicació susanna.perez@uab.cat
Pascual López Especialista en Màrqueting online pascual.lopez@uab.cat
Marc Olivares Tècnic de Comunicació marc.olivares@uab.cat
 
Coordinació acadèmica    
Isabel Julivert Coordinadora cursos On Site isabel.julivert@uab.cat
Mark Aspinall Coordinador in Company mark.aspinall@uab.cat
Xavier Lloret Coordinador cursos d'español xavier.lloret@uab.cat
 
Professora en pràctiques    
Carolina Ortega   carolina.ortega@uab.cat