Facultat de Ciències

Ciències Ambientals 1r curs Helen Conesa Bernat
    Albert Delgado Ruiz
  2n curs  Yaiza Alvarez Cerrato
  3r curs  Antonio Carrasco Amat
    Alicia Antolín Muñoz
  4rt curs  [vacant]
     
Estadística Aplicada 1r curs Anna Massa Brunet
    Xavier Pi Romeu
  2n curs Natalia Soto Las
    Paula Moreno Blazquez
  3r curs Mohamed el Iysaouy el Bounjoue
  4rt curs Núria Nogueras Segura
     
Física 1r curs - matí  Guillermo Velez Jimenez
    Arnau Villalobos Martin
  1r curs - tarda Jaume Casanova Alberich
    Alexandra Girón Soto
  2n curs Eric Amill Ferré
  3r curs Eva Otero Picón
  4rt curs Genís Láinez Moreno
     
Física + Matemàtiques 1r curs Maria Marroco Ríos
  2n curs Francisco Pina Monzó
  3r curs  Gerard Castro Castillo
  4rt curs  Nil Rodellas Gràcia
  5è curs  Pau Mir Garcia
     
Física + Química 1r curs  Pau Vinyals Vinyallonga [baixa 08/01/19]
  1r curs Aleix Fornieles Espinel
  2n curs  Neus Marina Pastor Cifre
  3r curs  Meritxell Toda i Casaban
  4rt curs  Cristina Balsells Llort
  5è curs  Aina Marquez Martí
     
Geologia 1r curs Arnau Guiteras Pérez
  2n curs  Elisabet Buixadera Guitart
  3r curs  Andrea Galvan repiso
  4rt curs  Marcel-Saïd Galofré Penacho
     
Geologia + Ciències Ambientals 1r curs Mònica Allué Moreno
  2n curs  Lucía Domínguez Galvá
  3r curs  Iris Caterina Schneider Pérez [baixa 09/01/19]
  4rt curs  Marc  Martínez Mendoza
    Miguel Ángel  Vicente Ginés
  5è curs  Marta Henrich Griñó
     
Matemàtiques 1r curs Àlex Jurado López [baixa 26/11/18]
    Bernat Tobella Tarrés
    Anna Merino Garcia
  2n curs  Javier Esmoris Cerezuela
  3r curs  Meritxell Osorio Gálvez
  4rt curs  [vacant]
     
Nanociències i Nanotecnologia 1r curs Cristina Lamas Jubinya
  2n curs  Anna Fortuño
    Dean  Ivanov Velikov
  3r curs Víctor García Domínguez
    Theo Erik Marcusson Muñoz
  4rt curs Mireia  Vilar Hernández
    Raúl de Armas Rodríguez
     
Química 1r curs - matí Jose Coca Gomez
  1r curs - tarda Ruth Meiriño Navarro
  2n curs Amanda Morales Jiménez
  3r curs - matí Sergi Colomina de Frias
  3r curs - tarda Chaimaa el Machrioy
  4rt curs  Arnau Serrano García
     
Matemàtica computacional i analítica de dades 1r curs Ferran Mirabent Rubinat
    Esteban Montoya Aranda