Facultat de Traducció i d'Interpretació

Traducció i Interpretació 1r curs - alemany Judit Martinez Giralt
    Maria Batle Cladera
  1r curs - àrab  Ayman Al Assbahi el Mahraoui
  1r curs - francès Eric Lopez Hernandez
    Nuria Pruna Lizandra
  1r curs - italià Dana Alessandra Basurco Mancisidor
    Berta Soler Prats
    Marta Gañán Baucells
  1r curs - japonès Giulia Detela
    José Perez Canal
  1r curs - portuguès Gemma Staffiero Masip
    Maria Jimena Cancela Trelles
  1r curs - rus Ainhoa García Iturrioz
    Sara Cordero Ahmed
  1r curs - xinès  Annabel Huijberts
  2n curs - alemany  Sílvia Ribes Jovell
  2n curs - àrab  Sokaina Bahouh Oqayl
  2n curs - francès Marc Miranda Neiva
    Neus Andrade López
  2n curs - italià  Irina Sanuy Suz
   2n curs - japonès  Judith Campoy Castilla
  2n curs - portuguès Mariona Queralt Sanglas
  2n curs - rus Dària Shushkova
    Usha Polo Llorens
  2n curs - xinès Sandra Serrano Castells
  3r curs - alemany [vacant]
  3r curs - àrab Samah Bednaoui Remmal
    Laura Marin Subias
  3r curs - francès [vacant]
  3r curs - italià [vacant]
  3r curs - japonès Carlos Martin Peral
    Julia Piza Martinez
  3r curs - portuguès Maria Victoria Espel Espel
  3r curs - rus Xenia-Elisa Gil Cortes
    Ruth Xaus Punzano [baixa 20/12/18]
  3r curs - xinès Marc Abuli Federico
  4rt curs - alemany [vacant]
  4rt curs - àrab Loubna Bounakhla
  4rt curs - francès [vacant]
  4rt curs - italià [vacant]
  4rt curs - japonès Edgar Cotes Argelic
  4rt curs - portuguès Marta Lopez Castillo
  4rt curs - rus Julia  Puig Garriga
  4rt curs - xinès Claudia Hernandez Jordana
     
Estudis d'Àsia Oriental 1r curs - japonès Adrià Sedó Sabater
    Nathan Percy
  1r curs - xinès Sergi García Climent
    Andrea Camp Campos
    Marina Vidal Luis
  2n curs - xinès [vacant]
  2n curs - japonès Didac Contreras Puig
    Noelia García Sánchez
  3r curs - xinès Miguel Amate Garcia
  3r curs - japonès Pau Lopez Coca
  4rt curs - Temes Avançats d'Art i Cultura Popular de l'Àsia Oriental  Miquel Haro Vilatersana
    Laura Montero Mate
  4rt curs - Migració i Diàspores de l'Àsia Oriental Joan Jacob Garcia Ochs
     
Traducció Audiovisual màster (presencial) Lidia Piñar Amezcua
  màster (presencial) Miguel Ángel Oliva Zamora
  màster (online) Miguel Llanos Guerrero
     
Traducció, Interpretació  màster Olaia Pérez Imirizaldu
i Estudis Interculturals   Jiyuan Li
     
Tradumàtica: Tecnologies de la Traducció màster Iciar Arques Guiral