Facultat de Filosofia i Lletres

 

Arqueologia 1r curs
2n curs
3r curs
4rt curs
Ana Zapatero Romero
[vacant]
Núria Escudero Soto
[vacant]
     
Estudis Anglesos 1r curs
1r curs
2n curs
2n curs
2n curs
3r curs
4rt curs
Sara Lozano Dorado
Adrian Ruiz Benitez
Taui Attwood Catracchia
Laura del Valle Gayà
Marçal Escartin Guerrero
Naiara López Alcázar
Marvin Sanchez Muñoz
     
Estudis Clàssics 1r curs
2n curs
3r curs
4rt curs
Sofia Solcire Lucia Serrato
Mònica Carnicé Silvestre
Joaquim Boadella i Coll
[vacant]
     
Estudis Francesos 1r curs
2n curs
3r curs
4rt curs
Judith Alcaraz Sánchez
Marc Cabañas Gómez
Laura Bort Sánchez
Cristina Santamaría Maicas
     
Geografia i Ordenació del Territori 1r curs
2n curs
3r curs
4rt curs
[vacant]
Guillem Briones Torrent
Mariona Kirchner Sala
Sergi Fontseca Riera
     
Història 1r curs - matí
1r curs - tarda
2n curs - matí
2n curs - tarda
3r curs - matí
3r curs - tarda
4rt curs - matí
4rt curs - tarda
[vacant]
[vacant]
[vacant]
[vacant]
[vacant]
[vacant]
[vacant]
Sonia Olmo Piedrafita
     
Història de l'Art 1r curs
2n curs
3r curs
4rt curs
4rt curs
Angela Lumière Antonio
Marçal Ferret Sánchez
Ekaterina Kochkina
Noa Font Agraz
Mireia Vila Ruiz
     
Humanitats 1r curs
2n curs
2n curs
3r curs
4rt curs
[vacant]
Jana Armstrong García
Raquel Yafari Herrera
Emma Coll i González
Laia Torres Pla
     
Llengua i Literatura Catalanes 1r curs
2n curs
3r curs
4rt curs
Miquel Aragonès Bofill 
Joan Nin Gallifa Guasch  
Núria Judith Bustos Morancho 
CarlotaCots Catafal 
     
Antropologia Social i Cultural 1r curs
1r curs
2n curs
3r curs
3r curs
4rt curs
Berta Górriz Espejo
Carlos Cortés Romero
Alba García Ruiz
Marta Rallo Arnau
Sharon Nicole Leones López
[vacant]
     
Graus Combinats 1r curs
1r curs
1r curs
1r curs
2n curs
2n curs
2n curs
3r curs
3r curs
4rt curs
Enara Sáez Romero
Arnau Ot Vidal Panyella
Mariona Salvadó Batlle
Júlia López Navarro
Albert Lorda i Cruz
Alicia Rodriguez Marin
Daniel González Caparrós
Gala Moreno Camacho
Chaymaa el Araby Aarab
[vacant]
     
Llengua i Literatura Espanyoles 1r curs
2n curs

3r curs
4rt curs
Maria Eugènia Bersztein Celata
Maria Magdalena Sánchez Luque [baixa 31/01/2019]
Maria Rocabruna Funcasta
Albert Rabell Hernández
[vacant]
     
Musicologia 1r curs
2n curs
3r curs
4rt curs
Eduard Morell Purdonés
Oriol Cervera Rodriguez
Marc Mariner Cortes
José Valderrama Cabañas
     
Filosofia 1r curs
1r curs
2n curs
2n curs
3r curs
4rt curs
Sergi  Soria Castro
Gennadi Linkov
Ana Calvo Martin
Axel Casas Marcet
Daniel Bolívar Gallardo
Melcior Llabrés Barceló
     
Ciències de l'antiguitat 1r curs [vacant]