Facultat de Ciències de l'Educació

Educació Infantil 1r curs - grup 61 Luna Maria Galindo Fernandez
    Mireia Fermín Díaz
  1r curs - grup 62 Paula Romanos Jurado
  2n curs - grup 61 Cristina Chiva Cerdán
    Cristina Montoya Lopez
    Laia Gimeno i Alegre
    Anna Garriga Porqueras
  2n curs - grup 62 Marta González Portero
    Laia Espurz Navarro
  3r curs - grup 61  Sara Mulet Alia
    Carles Maisonave Huesa
  3r curs - grup 62 Yasmin Calvo Piñol
    Marta Palomo Martin
  4rt curs - grup 61 Vinyet Avellaneda Maldonado
    Laia Planell Ricart
    Ana  Ruiz Muñoz
  4rt curs - grup 62 Maria Madurell Muñoz
    Núria Prunera Olivé
    Judith Gustems Buzón
     
Educació Primària 1r curs - grup 21 Paula Muñoz Méndez
    Rubén López Viana
    Júlia Tarrés Prats
    Marta Samsó Martínez
    Ivet Garriga Ràfols
  1r curs - grup 31 Maria Aranda Barca
    Ainoa Serrano Campà
    Ana Perales Camposo
  1r curs - grup 41 Mireia Fermin Diaz
    Clara Bilski Moreno
    Júlia Vañó i Boira
    Joan Canet Pedemonte
  1r curs - grup 71 Haptamu Solsona Becerril
    Lluis Closa Hernández
    Laia Magariño Vila
  2n curs - grup 21  Andrea Moles Gallardo
  2n curs - grup 31 Clàudia Monrabà Padrós
  2n curs - grup 41 Berta Ramón Sàbat
    Olga Conill Domènech
  2n curs - grup 71  Eugènia Delgado Moga
    Marc Vives Cànaves
    Maria Garcia Fenoy
    Anna Carolina Marin Rodero
    Arnau Palacio Quintela
  3r curs - grup 21  Mireia Victori Flores
  3r curs - grup 31 Maria Hernàndez Berga
  3r curs - grup 41 Monica Bassas Otal
  3r curs - grup 71 Aina Parramon Verdú
    Anna Òrrit García
  4rt curs - Formació Generalista Andrea Lega Manzano
  4rt curs - Educació Musical Marcel Cuadrado Flores
    Andrea Cayuela Hernandez
  4rt curs - Llengües Estrangeres  [vacant]
  4rt curs - Educació Física [vacant]
  4rt curs - Necessitats Educatives Específiques Mar Garcia Garrit
    Andrea Nisa Sanchez
     
Pedagogia 1r curs Isabel Tanco Barrena
    Guerau Vergara Espín
  2n curs  Carlota Aran Garriga
  3r curs  Namar Alimbau Lopez
    Eliseo Junior Loye Loka
  4rt curs  Alejandro Caravaca Hernandez
     
Educació Social 1r curs Bàrbara Basallote Berenguera
    Júlia Bernabeu Austrich
  2n curs  Raimon Vallbona Sauri
    Alena Turu Calvet
  3r curs [vacant]
  4rt curs  Miguel Porras Campos
    Melanie Gil Prades