Facultat d'Economia i Empresa

Administració i direcció d'empreses 1r curs - grup 2 Alejandro  Carrasco Guillén
    Nil Sánchez Soro
  1r curs - grup 52  Dina Bouazen Skabou
    Gerard Casanovas Barraso
  2n curs - grup 2 Aleix Colete Ayas
  2n curs - grup 52 Sergio Cruz Franco
    Balla Drame Sylla
  3r curs - grup 2 Sergio Cortés Cid
    Oriol  Tort Alier
  3r curs - grup 52 [vacant]
  3r curs - PUE 13 Adrià Alier Ruiz
    Josep Avilés Belmonte
    Laia Carmen Lozano Giménez
  4rt curs - grup 2 [vacant]
  4rt curs - grup 52 [vacant]
  4rt curs - PUE 13 Aroa Martinez Solano
    Anna Viñals Benito
     
Administració i Direcció d'Empreses - Anglès 1r curs - grup 4 Laia López Vilalta
    Kevin Ruiz Guerra
    Eulàlia Masiá Simancas
  2n curs - grup 4 Eduard-Ion Tinea
    Marc Gonzalez Porqueras
  3r curs Miruna Andreea Popa
  4rt curs Núria Solana Basora
     
Administració i Direcció d'Empreses + Dret 1r curs - grup 60 i 70 Arnau Rusinés Torras
  1r curs - grup 60 i 71 Jordi Sillero Delgado
    Sira Montaner Catasús
  2n curs - grup 60 i 70 Rita Martínez Sanchón
    Dominik Andráš
  3r curs - grup 60 i 70 Sheila Arnedillo Sesma
    Maria  Pruna Torres
  4rt curs - grup 60 i 70 Marc Castilla Garcia
    Sílvia Sánchez Garcia
  5è curs - grup 60 Raquel Cubeles Ollé
    Yeray Padilla Moya
  6è curs - grup 60 Alexandrina Rusu
    Isabel Maria Rodriguez Coronado
     
Comptabilitat i Finances 1r curs - grup 10 Dídac Salvador Vicente [baixa 23/11/18]
  1r curs - grup 10 Alison Geovannela Cruz Sumba [baixa 23/11/18]
  1r curs - grup 50 Mincho Angelov Delchev
    Raquel Espinosa Leon
  2n curs - grup 10 Juan Viannel Mateo Vargas
    Natalia Krashivska
  2n curs - grup 50 Habib Olalekan Alao Kareem Sikiru
    Pol Morato Gómez
  3r curs - grup 10 Andrea Castillo Jimenez
  3r curs - grup 50 Victor Contreras Alonso
    Josep Antoni Castro Alie
  4rt curs - grup 10 Yassir Mounji Manji
  4rt curs - grup 50 Miriam Soledad Prior Arias
     
Economia 1r curs - grup 1 Guillermo Diaz Estrella
    Anna Ibarz Rodríguez
  1r curs - grup 51 Carla Alonso Antón
    Pol Jurado Garrido
  2n curs - grup 1 Joan Campins Melis
    Arnau Martínez Garzón
    Nicole Stephany Tirado Méndez
  2n curs - grup 51 Victor Lupión Hernández
  3r curs - grup 1 Dídac Bellón Giralte
  3r curs - grup 51 Gonzalo Pugach Leida
  3r curs - PUE 14 Edgar Grande Vila
    Antoni Moratalla Subirà
    Marc Martínez Alàs
  4rt curs - grup 1  Laura Ruiz Hernández
  4rt curs - grup 51 Alejandro Murillo Sayas
  4rt curs -  PUE 14 Mireya Queralt Galán
    David Tenes Montes
     
Economia - Anglès 1r curs - grup 8 Winnifred Appiah
    Antonio José Costa Serrano
  2n curs - grup 8 Danae Llobera Paris
  3r curs - grup 8  Sean Moore Campi
  4rt curs - grup 8 Oktawia Gardecka
    Sergi Quintana Garcia
     
Empresa i Tecnologia 1r curs Joel Carbonero Molero
    Estel Campuzano Miró
  2n curs Leila Bensan Ruiz
    Joan Vicent Oré Catalá
    Eric Navarro Crass
  3r curs Marc  Juan Mendoza
    Carlos Ferrer
  4rt curs Ivan Ruiz Palacio
    Gerard Insa Ferrándiz