Escola d'Enginyeria

Enginyeria Informàtica 1r curs - grup 41 Josep  Castellanos Sancho
    David Aguilera Luzón
  1r curs - grup 43  Raül Salinas Natal
    Yuri Quella Aracil
  1r curs - grup 45  Sofia Sales Holod
    Arnau Osorio i Cabrera
  1r curs - grup 47  Marc Calafell Collado
    Ricardo Heredia Roca
  2n curs - grup 41  Antoni Parramon Naranjo
    Albert Querol Egido
  2n curs - grup 43 Esther Ginfarré Blázquez
    Diana Mirila
  2n curs - grup 45  Omar Bajja Sánchez
  3r curs Menció en Enginyeria del Software [vacant]
  3r curs Menció en Computació Arnau Real Ramon
    Víctor Pérez Jiménez
  3r curs Menció en TIC Raul de Arriba Garcia
  3r curs Menció Computadors Alba Vendrell Moya
    Jesús Llusia Castella
  4rt curs  Daniel Herbón Méndez
     
Enginyeria Informàtica + Enginyeria  1r curs - grup 51 Adrián Castro Lara
de Sistemes/Electrònica de Telecomunicació   Achraf el Hawari el Ouahaj
  1r curs - grup 52  Jordi Pedrero Kitson
  2n curs - grup 51 Samer Ernesto Bujana Escalona
    Allen Alarcon Jimenez
  3r curs - grup 51  Salah Karim Abdelbaki
    Oscar Lostes Cazorla
  4rt curs - grup 51  Alan Fuste Rodriguez
    Dyhagho Pedro Briceño Pizarro
  4rt curs - grup 52 Ireneo Bartolomé Ntutumu Alene
  5è curs - grup 51 [vacant]
  5è curs - grup 52 [vacant]
     
Enginyeria de Sistemes/Electrònica 1r curs - grup 31 Daniel Guillén Pacheco
de Telecomunicació   Angel Castro Cañadillas
  1r curs - grup 33 Laia Montero i Gándara
    Jordi Torruella Flor
  2n curs - 31 Anna Lluís Noguero
    Marc Merchan Tortosa
  3r curs - 330 Anthony Ismael Mejia Narvaez
    Guilherme Augusto Iroli
  4rt curs - 320 [vacant]
  4rt curs - 330 [vacant]
     
Enginyeria Química 1r curs Alberto ;artínez Heredia
  2n curs Alfredo Hermann Haubold Faría
    Noelia Cabana González
  3r curs Jossel Daniel Almendárez Escobar
    Johan Díaz Cardoza
  4rt curs [vacant]
     
Gestió Aeronàutica 1r curs [vacant]
  2n curs  Sergio Hernández López
  3r curs Natàlia Sala Morell
  3r curs Pol Pérez Martínez
  4rt curs  [vacant]
     
Gestió de Ciutats Intel·ligents i Sostenibles 1r curs Steffy Madelein Lucin Landin
  2n curs  Carlos Llorà Fernández
     
Enginyeria de dades 1r curs Carlos Vázquez Membrado
    Pol Gràcia Espelt