Cognoms, Nom UD
(*)
Correu electrònic
Areal Calama, Juan José GTiP jarealcalama@gmail.com
Arzoz Fàbregas, Montserrat GTiP montsearzoz@hotmail.com
Cecchini Rosell, Lluís PSM lcecchini@parcdesalutmar.cat
Francés Comalat, Albert PSM afrances@hospitaldelmar.cat
Fumadó Ciutat, Lluís PSM 98578@hospitaldelmar.cat
García Rojo, Darío PT dgarcia@tauli.cat
Gelabert Mas, Antoni PSM agelabert@parcdesalutmar.cat
Hannaoui Hadi, Naim PT nhannaoui@tauli.cat
Morote Robles, Juan VH jmorote@vhebron.net
Nohales Taurines, María Gloria PSM 90313@parcdesalutmar.cat
Palou Redorta, Joan SP jpalou@fundacio-puigvert.es
Prats López, Joan PT jprats@tauli.cat
Raventós Busquest, Carles Xavier VH cravento@vhebron.net
Rodríguez Rodríguez, Alfredo PSM 99882@parcdesalutmar.cat
Trilla Herrera, Enrique VH etrilla@vhebron.net

(*) Abreviatures UD (Unitats Docents):

GTiP = Germans Trias i Pujol
PSM = Parc Salut Mar
PT = Parc Taulí
SP = Sant Pau
VH = Vall d'Hebron

Documents i normatives Principals documents i normatives del Departament a la teva disposiciķ

 

Butlletí Oficial UAB Informaciķ sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plānols i accessos El mapa del Departament i els plānols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Cirurgia
Facultat de Medicina - Unitat Docent Vall d'Hebron
Tel. 93 428 25 19 - Fax 93 428 27 10
web

d.cirurgiaarrobauab.cat

 

 

 

 

2019 Universitat Autōnoma de Barcelona