UD SANT PAU    
Cognoms, Nom Correu electrònic Especialitat
Artigas Raventós, Vicenç vartigas@santpau.cat Cirurgia General
Balagué Ponz, María Carmen cbalague@santpau.cat Cirurgia General
Buil Calvo, José Antonio 16080jbc@comb.es Oftalmologia
Caballero Mestres, Ferran ferrancaballero@ono.com Simulació
Campo Carrasco, Zoraida del zcampo@santpau.cat Oftalmologia
Caso Rodríguez, Julio de jcaso@santpau.cat Traumatologia
Català Puigbò, Elena ecatala@santpau.cat Anestèsia
Celaya Ibáñez, Fernando fcelaya@santpau.cat Traumatologia
Cerdán Riart, Gemma gcerdan@santpau.cat Cirurgia General
Crusi Sererols, Xavier xcrusi@santpau.cat Traumatologia
Díaz Cascajosa, Jesús jdc32182@hotmail.com Oftalmologia
Escudero Rodríguez, José Ramón jescuderor@santpau.cat Cirurgia Vascular
Fernández Ananín, Sonia sfernandeza@santpau.cat Cirurgia General
Gelber Ghertner, Pablo Eduardo pgelber@santpau.cat Traumatologia
Lamas Gómez, Claudia Mariana clamasg@santpau.cat Traumatologia
León Vintró, Xavier xleon@santpau.cat Otorinolaringologia
Martínez Sánchez, Mª del Carmen mmartinezsa@santpau.cat Cirurgia General
Martínez Téllez, Elisabeth emartinezt@santpau.cat Cirurgia Toràcica
Masià Ayala, Jaume jmasia@santpau.cat Cirurgia Plàstica
Molina Santos, Víctor vmolina@santpau.cat Cirurgia General
Moral Duarte, Antonio amoral@santpau.cat Cirurgia General
Orús Dotú, César José corus@santpau.cat Otorinolaringologia
Padró Fernández, Josep Maria jpadro@santpau.cat Cirurgia Cardíaca
Palou Redorta, Joan jpalou@fundacio-puigvert.es Urologia
Pulido García, Mari Carmen mpulido@santpau.cat Traumatologia
Quer Agustí, Miquel mquer@santpau.cat Otorinolaringologia
Rius Cornadó, Xavier xrius@santpau.cat Cirurgia General
Rodríguez Blanco, Manuel MRodriguezB@santpau.cat Cirurgia General
Sánchez Cabús, Santiago sanchez.cabus@gmail.com Cirurgia General
Targarona Soler, Eduard Maria etargarona@santpau.cat Cirurgia General
Unzueta Merino, Mª del Carmen munzueta@santpau.cat Anestèsia
Documents i normatives Principals documents i normatives del Departament a la teva disposiciķ

 

Butlletí Oficial UAB Informaciķ sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plānols i accessos El mapa del Departament i els plānols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Cirurgia
Facultat de Medicina - Unitat Docent Vall d'Hebron
Tel. 93 428 25 19 - Fax 93 428 27 10
web

d.cirurgiaarrobauab.cat

 

 

 

 

2019 Universitat Autōnoma de Barcelona