UD PARC TAULÍ    
Cognoms, Nom Correu electrònic Especialitat
Aguilà Artal, Anton Francesc AFaguila@tauli.cat Otorinolaringologia
Brun Lozano, Núria nbrun@tauli.cat Cirurgia Pediàtrica
Carballo García, Alejandro Acarballo@tauli.cat Traumatologia
Escuder de la Torre, Òscar oescuder@tauli.cat Cirurgia Maxil·lofacial
García Borobia, Fco Javier fjgarcia@tauli.cat Cirurgia General
García Monforte, Mª Nieves ngarcia@tauli.cat Cirurgia General
García Rojo, Darío dgarcia@tauli.cat Urologia
Gili Cirera, Gabriel GGili@tauli.cat Traumatologia
Guirao Garriga, F. Xavier fjguirao@tauli.cat Cirurgia General
Hannaoui Hadi, Naim nhannaoui@tauli.cat Urologia
Luna Aufroy, Alexis L. Aluna@tauli.cat Cirurgia General
Martí Garin, David Dmarti@tauli.cat Traumatologia
Méndez Prieto, Bàrbara bmendez@tauli.cat Anestesia
Montmany Vioqué, Sandra sandra.montmany@gmail.com Simulació
Mora López, Laura lmora@tauli.cat Cirurgia General
Navarro Soto, Salvador snavarro@tauli.cat Cirurgia General
Núñez García, Bernardo bgarcia@tauli.cat Cirurgia Pediàtrica
Prats López, Joan JPrats@tauli.cat Urologia
Rebasa Cladera, Pere Prebasa@tauli.cat Cirurgia General
Rosas Lario, Mercedes mrosas@tauli.cat Anestèsia
Rosell Ferrer, Maria Rosa Rrosell@tauli.cat Otorinolaringologia
Sellarès Fabrés, Mª Teresa Tsellares@tauli.cat Oftalmologia
Serra Aracil, Xavier jserraa@tauli.cat Cirurgia General
Torner Pifarré, Pere Ptorner@tauli.cat Traumatologia
Villalba Modol, Jordi jvillalba@tauli.cat Traumatologia
Visa Nasarre, Josep Jvisa@tauli.cat Oftalmologia
Documents i normatives Principals documents i normatives del Departament a la teva disposiciķ

 

Butlletí Oficial UAB Informaciķ sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plānols i accessos El mapa del Departament i els plānols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Cirurgia
Facultat de Medicina - Unitat Docent Vall d'Hebron
Tel. 93 428 25 19 - Fax 93 428 27 10
web

d.cirurgiaarrobauab.cat

 

 

 

 

2019 Universitat Autōnoma de Barcelona