Titulars d'Universitat      
Cognoms, Nom Especia-
litat (*)
UD
(**)
Correu electrònic
Castilla Céspedes, Miguel Ramón OFT PSM mcastilla@parcdesalutmar.cat
Espín Bassany, Eloi GRAL VH eespin@vhebron.net
León Vintró, Xavier ORL SP xleon@santpau.cat
Lorente Guerrero, Juan ORL VH j.lorenteguerrero@telefonica.net
Mir Bulló, Francesc Xavier COT VH xavier.mir@icatme.com
Monllau Garcia, Juan Carlos COT PSM jmonllau@parcdesalutmar.cat
Sahuquillo Barris, Joan NEU VH sahuquillo@neurotrauma.net
Sancho Insenser, Joan Josep GRAL PSM jsancho@parcdesalutmar.cat
Targarona Soler, Eduard Maria GRAL SP etargarona@santpau.cat
       
Agregats      
Cognoms, Nom Especia-
litat (*)
UD
(**)
Correu electrònic
Gallart Gallego, Lluís ANE PSM lgallart@parcdesalutmar.cat
Navarro Soto, Salvador GRAL PT snavarro@tauli.cat
       
Agregats interins      
Cognoms, Nom Especia-
litat (*)
UD
(**)
Correu electrònic
Balagué Ponz, María Carmen GRAL SP cbalague@santpau.cat
Balibrea del Castillo, José Mª GRAL VH balibrea@gmail.com
Julián Ibáñez, Juan Francisco GRAL GTiP 21127jji@gmail.com
López Cano, Manuel GRAL VH mlpezcano@gmail.com
Masià Ayala, Jaume PLAS SP jmasia@santpau.cat
Parés Martínez, David GRAL GTiP dapares@gmail.com
Pera Román, Miguel GRAL PSM mpera@parcdesalutmar.cat
Serra Aracil, Xavier GRAL PT jserraa@tauli.cat

(*) Abreviatures especialitats:

ANE = Anestèsia
COT = Cirurgia Ortopèdica i Traumatologia
CTOR = Cirurgia Toràcica
GRAL = Cirurgia General
NEU = Neurocirurgia
ORL = Otorinolaringologia
PLAS = Cirurgia Plàstica
URO = Urologia

(**) Abreviatures UD (Unitats Docents):

GTiP = Germans Trias i Pujol
PSM = Parc Salut Mar
PT = Parc Taulí
SP = Sant Pau
VH = Vall d'Hebron
Documents i normatives Principals documents i normatives del Departament a la teva disposiciķ

 

Butlletí Oficial UAB Informaciķ sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plānols i accessos El mapa del Departament i els plānols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Cirurgia
Facultat de Medicina - Unitat Docent Vall d'Hebron
Tel. 93 428 25 19 - Fax 93 428 27 10
web

d.cirurgiaarrobauab.cat

 

 

 

 

2019 Universitat Autōnoma de Barcelona