Associats A33      
Cognoms, Nom Especia-
litat (*)
UD
(**)
Correu electrònic
Caballero Mestres, Ferran SIM SP ferrancaballero@ono.com
Hernández Hermoso, José A. COT GTiP jahernandezh.germanstrias@gencat.cat
Joshi Jubert, Nayana COT VH njoshi@vhebron.net
Lamas Gómez, Claudia M. COT SP clamasg@santpau.cat
Minguell Monyart, Joan COT VH jminguell@vhebron.net
Moral Duarte, Antonio GRAL SP amoral@santpau.cat
Palou Redorta, Joan URO SP jpalou@fundacio-puigvert.es
Pellise Urquiza, Ferran COT VH fpellise@vhebron.net
Roca-Ribas Serdà, Francisco ORL GTiP francescrocaribas@gmail.com
Rodríguez Conde, Nivardo GRAL VH nirodrig@vhebron.net
Troya Díaz, José GRAL GTiP 30145jtd@gmail.com
Valldeperas Belmonte, Francesc Xavier OFT GTiP xvalldeperas@gmail.com
       
Associats Mèdics      
Cognoms, Nom Especia-
litat (*)
UD
(**)
Correu electrònic
Aguilà Artal, Anton Francesc ORL PT afaguila@tauli.cat
Aguiló Espases, Rafael CVAS PSM RAguilo@parcdesalutmar.cat
Aguirre Canyadell, Màrius COT VH maguirre@vhebron.net
Alberti Fitó, Glòria COT GTiP 30642gaf@gmail.com
Aliaga Orduña, Francisco COT GTiP faliaga.germanstrias@gencat.cat
Alier Fabregó, Alberto FIS PSM aalier@parcdesalutmar.cat
Almenara Fernández, Marta COT SP malmenara@santpau.cat
Alonso Alonso, Tirso OFT VH tirso13@gmail.com
Alonso Gonçalves, Sandra MAX PSM 94982@parcdesalutmar.cat
Amilibia Cabeza, Emilio ORL GTiP emilioamilibia@gmail.com
Anglada Escalona, José Ramon OFT GTiP 27073jae@comb.cat
Areal Calama, Juan José URO GTiP jarealcalama@gmail.com
Arzoz Fàbregas, Montserrat URO GTiP montsearzoz@hotmail.com
Barret Nerín, Joan Pere PLAS VH jpbarret@vhebron.net
Bellmunt Montoya, Sergi VAS VH sbellmunt@vhebron.net
Bermejo Martínez, Sílvia ANE PSM sbermejo@parcdesalutmar.cat
Biarnés Suñé, Alfonso ANE VH alfonscorreu@gmail.com
Bilbao Aguirre, Itxarone I. GRAL VH ibilbao@vhebron.net
Blanco Guillermo, Ignacio GRAL GTiP ignacio.blanco.guillermo@gmail.com
Blay Aulina, Lidia GRAL GTiP lydia.blay@gmail.com
Bonilla Parra, David ORL VH bonhomi@msn.com
Brun Lozano, Núria CPED PT nbrun@tauli.cat
Buil Calvo, José Antonio OFT SP jbuil@santpau.cat
Buxó Masip, Xavier FIS PSM xavier.buxo@uab.cat
Carballo Garcia, Alejandro COT PT Acarballo@tauli.cat
Carrera Calderer, Lluís COT VH lcarrera@vhebron.net
Casbas Ferrarons, Jordi GRAL PSM jordi.casbas@uab.cat
Cassart Masnou, Elisa COT GTiP elisacassart@gmail.com
Castellet Feliu, Enric COT VH encastel@vhebron.net
Castellví Gil, Antonio CPED GTiP acastellvi.germanstrias@gencat.cat
Castro Boix, Sandra GRAL VH scastro@vhebron.net
Català Puigbò, Elena ANE SP ecatala@santpau.cat
Caubet Busquet, Enric GRAL VH ecaubet@vhebron.net
Cebamanos Celma, Juan COT PSM jcebamanos@parcdesalutmar.cat
Cecchini Rosell, Lluís URO PSM lcecchini@parcdesalutmar.cat
Cerdán Riart, Gemma GRAL SP gcerdan@santpau.cat
Cladellas Ponsa, Josep Maria NEU GTiP jmclade@hotmail.com
Clarà Velasco, Alberto CVAS PSM aclara@hospitaldelmar.cat
Clavé Civit, Pedro GRAL HSPM pclave@csdm.cat
Comas Julià, Jaume ORL PSM jcomas@parcdesalutmar.cat
Conesa Bertran, Gerard NEU PSM 18419gcb@comb.cat
Cremades Pérez, Manel GRAL GTiP lolo_cremades@hotmail.com
Crusi Sererols, Xavier COT SP xcrusi@santpau.cat
Cugat Andorra, Esteban GRAL GTiP esteban.cugat@gmail.com
De Caso Rodríguez, Julio COT SP jcaso@santpau.cat
Del Bas Rubia, Marta GRAL HSPM martadelbas@hotmail.com
Del Campo Carrasco, Zoraida OFT SP zcampo@santpau.cat
Díaz Cascajosa, Jesús OFT SP jdc32182@hotmail.com
Domínguez Guillamón, Olga GRAL PSM 86@pamem.org
Dopazo Taboada, Cristina GRAL VH cdopazo@vhebron.net
Escolano Villen, Fernando ANE PSM fescolano@parcdesalutmar.cat
Escuder de la Torre, Òscar MAX PT oescuder@tauli.cat
Escudero Rodríguez, José R. CVAS SP jescuderor@santpau.cat
Espín Álvarez, Francisco José GRAL GTiP franespin3@gmail.com
Fernández Ananin, Sonia GRAL SP sfernandeza@santpau.cat
Fontané Ventura, Juan ORL PSM jfontane@hospitaldelmar.cat
Francés Comalat, Albert URO PSM afrances@hospitaldelmar.cat
Fuentes Cabrera, Juan Fdo. ORL VH jfuentes@vhebron.net
Fumadó Ciutat, Lluís URO PSM 98578@hospitaldelmar.cat
García Arumí, Ana María ORL VH anamgarc@vhebron.net
García Borobia, Francisco J. GRAL PT fjgarcia@tauli.cat
García Cuyàs, Francisco GRAL GTiP 31557fgc@comb.cat
García Monforte, M. Nieves GRAL PT ngarcia@tauli.cat
García Rojo, Darío URO PT dgarcia@tauli.cat
Garsot Savall, Elisenda GRAL GTiP egarsot1974@gmail.com
Gelber Ghertner, Pablo E. COT SP pgelber@santpau.cat
Gili Cirera, Gabriel COT PT GGili@tauli.cat
González López, José Antonio GRAL SP jgonzalezl@santpau.cat
González Posada, Miguel Ángel SIM VH miagonzap@gmail.com
González Suárez, Susana ANE VH susagonz3@gmail.com
Gracia Alegría, Isidro COT SP igracia@santpau.cat
Guirao Garriga, F. Xavier GRAL PT fjguirao@tauli.cat
Guzman Ahumada, Juan Martín GRAL PSM jumagua20@hotmail.com
Hannaoui Hadi, Naim URO PT nhannaoui@tauli.cat
Hijano Esque, Rafael ORL PSM rafa.hijano@gmail.com
Hinarejos Gómez, Pedro A. COT PSM phinarejos@parcdesalutmar.cat
Hueto Madrid, Joan Antoni MAX VH jahueto@vhebron.net
Iborra González, Miquel COT GTiP miborra.germanstrias@gencat.cat
Igual Barceló, Alberto GRAL VH aigual@vhebron.net
Leal Blanquet, Juan FIS PSM jleal@parcdesalutmar.cat
Llagostera Pujol, Secundino CVAS GTiP sllagostera.germanstrias@gencat.cat
López de Castro Alujes, Pedro Enrique CCAR GTiP plopezdecastro.germanstrias@gencat.net
López Paredes, Manuel CPED VH manuel.lopez@vhebron.net
Lorente Poch, Leyre GRAL PSM lorentepoch@live.com
Luna Aufroy, Alexis L. GRAL PT Aluna@tauli.cat
Maeso Lebrun, Jordi CVAS VH jmaeso@vhebron.net
Martí Garin, David COT PT Dmarti@tauli.cat
Martínez Castillo, Vicente J. OFT VH 31756vmc@gmail.com
Martínez Palmer, Ana Rosa OFT PSM 90441@parcdesalutmar.cat
Martínez Pastor, Juan Carlos COT GTiP jcpastor@gmail.com
Martínez Sánchez, M Carmen GRAL SP mmartinezsa@santpau.cat
Martínez Téllez, Elisabeth CTOR SP emartinezt@santpau.cat
Matheu Fabra, Ana Matilde OFT PSM amatheu@parcdesalutmar.cat
Melero Mascaray, Alícia ANE GTiP aliciameleromas@gmail.com
Membrilla Fernández, Estela GRAL PSM 94934@parcdesalutmar.cat
Méndez Prieto, Bàrbara ANE PT bmendez@tauli.cat
Molina Santos, Víctor GRAL SP vmolina@santpau.cat
Montes Pérez, Antonio ANE PSM amontes@parcdesalutmar.cat
Montiel Serrano, José CCAR SP jmontiels@santpau.cat
Montmany Vioqué, Sandra SIM PT sandra.montmany@gmail.com
Mora López, Laura GRAL PT lmora@tauli.cat
Moret Ruiz, Enrique ANE GTiP emoret.germanstrias@gencat.cat
Muñoz Guijosa, Christian CCAR GTiP chrmunozg@gmail.com
Naches Solsona, Sílvia ORL VH snaches@vhebron.net
Nadal Clanchet, Míriam de ANE VH minadal@vhebron.net
Navinés López, Jordi GRAL GTiP drnavines@gmail.com
Nohales Taurines, M. Gloria URO PSM 90313@parcdesalutmar.cat
Núñez García, Bernardo CPED PT bgarcia@tauli.cat
Ortiz Laredo, Nuria ORL VH nortiz@vhebron.net
Orús Dotú, César José ORL SP corus@santpau.cat
Pacha González, Miguel Ángel GRAL GTiP 33956mpg@gmail.com
Pardo Aranda, Fernando GRAL GTiP fpardoaranda@gmail.com
Pascual Damieta, Marta GRAL PSM mpascual@parcdesalutmar.cat
Pascual Miguel, Maria Icíar GRAL GTiP irizarp@gmail.com
Pellicer Sarasa, Marc ORL VH pellicer.marc@vhebron.net
Pérez Prieto, Daniel FIS PSM dperezprieto@hospitaldelmar.cat
Piñas Massó, Joan ORL VH jpinas@gmail.com
Poca Pastor, M. Antònia NEU VH pocama@neurotrauma.net
Poves Prim, José Ignacio GRAL PSM ipoves@parcdesalutmar.cat
Prats López, Joan URO PT jprats@tauli.cat
Puig Verdié, Luis COT PSM lpuig@parcdesalutmar.cat
Pulido García, Mari Carmen COT SP mpulido@santpau.cat
Pumarola Segura, Félix ORL VH 19798fps@comb.es
Quintana Schmidt, Cristian José NEU SP cquintana@santpau.cat
Raventós Busquets, Carles X. URO VH cravento@vhebron.net
Rebasa Cladera, Pere GRAL PT prebasa@tauli.cat
Rodríguez Blanco, Manuel GRAL SP mrodriguezb@santpau.cat
Rodríguez Rodríguez, Alfredo URO PSM 99882@parcdesalutmar.cat
Roig Santamaria, Lluís M. CVAS PSM 88403@parcdesalutmar.cat
Romero Vielva, Laura CTOR VH lromero@vhebron.net
Rosas Lario, Mercedes ANE PT mrosas@tauli.cat
Rosell Ferrer, Maria Rosa ORL PT rrosell@tauli.cat
Ruiz Macarrilla, Leonard COT GTiP ruizma08@gmail.com
Sabala Llopart, Antoni OFT GTiP asabala.germanstrias@gencat.cat
Saló Bru, Guillem COT PSM gsalo@parcdesalutmar.cat
Sánchez Cabús, Santiago GRAL SP sanchez.cabus@gmail.com
Sánchez García, José Luis GRAL VH jlsanchez@vhebron.net
Sellarès Fabrés, M. Teresa OFT PT tsellares@tauli.cat
Tarascó Palomares, Jordi SIM GTiP jtarasco.germanstrias@gencat.cat
Toboso Casado, José María GRAL GTiP jmtoboso.germanstrias@gencat.cat
Torner Pifarré, Pere COT PT ptorner@tauli.cat
Torrens Cánovas, Carlos COT PSM 86925@parcdesalutmar.cat
Trilla Herrera, Enrique URO VH etrilla@vhebron.net
Unzueta Merino, M. Carmen ANE SP munzueta@santpau.cat
Valera Pertegaz, Marius COT SP mvalera@santpau.cat
Vallribera Valls, Francesc GRAL VH 20412fvv@comb.cat
Vázquez Rodríguez, Antonio MAX GTiP a29516avr@wanadoo.es
Vela Bernal, Sandra GRAL GTiP sandravela1@gmail.com
Vila Martín, Javier ORL VH 29477jvm@gmail.com
Vilallonga Puy, Ramon GRAL VH vilallongapuy@hotmail.com
Villalba Martínez, Glòria GRAL PSM gvillalba@parcdesalutmar.cat
Villalba Modol, Jordi COT PT jvillalba@tauli.cat
Visa Nasarre, Josep OFT PT jvisa@tauli.cat
       
(*) Abreviatures Especialitats:

ANE = Anestèsia
CCAR = Cirurgia Cardíaca
COT = Cirurgia Ortopèdica i Traumatologia
CPED = Cirurgia Pediàtrica
CTOR = Cirurgia Toràcica
CVAS = Cirurgia Vascular
FIS = Fisoteràpia
GIN = Ginecologia
GRAL = Cirurgia General
MAX = Cirurgia Maxil·lofacial
NEU = Neurocirurgia
OFT = Oftalmologia
ORL = Otorinolaringologia
PLAS = Cirurgia Plàstica
SIM = Simulació
URO = Urologia

(**) Abreviatures UD (Unitats Docents):

HSPM = Hospital de Mataró
GTiP = Germans Trias i Pujol
PSM = Parc Salut Mar
PT = Parc Taulí
SP = Sant Pau
VH = Vall d'Hebron
Documents i normatives Principals documents i normatives del Departament a la teva disposiciķ

 

Butlletí Oficial UAB Informaciķ sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plānols i accessos El mapa del Departament i els plānols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Cirurgia
Facultat de Medicina - Unitat Docent Vall d'Hebron
Tel. 93 428 25 19 - Fax 93 428 27 10
web

d.cirurgiaarrobauab.cat

 

 

 

 

2019 Universitat Autōnoma de Barcelona