Cognoms, Nom UD (*) Correu electrònic
Aguilà Artal, Anton Francesc PT afaguila@tauli.cat
Amilibia Cabeza, Emilio GTiP emilioamilibia@gmail.com
Bonilla Parra, David VH bonhomi@msn.com
Comas Julià, Jaume PSM jcomas@parcdesalutmar.cat
Fontané Ventura, Juan PSM jfontane@hospitaldelmar.cat
Fuentes Cabrera, Juan Fdo. VH jfuentes@vhebron.net
García Arumí, Ana María VH anamgarc@vhebron.net
Hijano Esque, Rafael PSM rafa.hijano@gmail.com
León Vintró, Xavier SP xleon@santpau.cat
Lorente Guerrero, Juan VH jlorente@vhebron.net
Naches Solsona, Sílvia VH snaches@vhebron.net
Ortiz Laredo, Nuria VH nortiz@vhebron.net
Orús Dotú, César José SP corus@santpau.cat
Pellicer Sarasa, Marc VH mpellicer@vhebron.net
Piñas Massó, Joan VH jpinas@gmail.com
Pumarola Segura, Félix VH 19798fps@comb.es
Quer Agustí, Miquel SP mquer@santpau.cat
Roca-Ribas Serdà, Francisco GTiP francescrocaribas@gmail.com
Rosell Ferrer, Maria Rosa PT rrosell@tauli.cat
Vila Martín, Javier VH 29477jvm@gmail.com

(*) Abreviatures UD (Unitats Docents):

- GTiP = Germans Trias i Pujol
- PSM = Parc Salut Mar
- PT = Parc Taulí
- SP = Sant Pau
- Vall d'Hebron
Documents i normatives Principals documents i normatives del Departament a la teva disposiciķ

 

Butlletí Oficial UAB Informaciķ sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plānols i accessos El mapa del Departament i els plānols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Cirurgia
Facultat de Medicina - Unitat Docent Vall d'Hebron
Tel. 93 428 25 19 - Fax 93 428 27 10
web

d.cirurgiaarrobauab.cat

 

 

 

 

2019 Universitat Autōnoma de Barcelona