Comissió de docència


Equip de coordinació
Coordinadora:
Cristina Palet Ballús (Química)
Sots-coordinadors Montserrat López Mesas (Química) i Ernest Marco Urrea (ETSE, DEQBA)
Si voleu contactar amb l'equip de coordinació, podeu enviar un correu electrònic a l'adreça coordinacio.grau.ccaa@uab.cat

Altres càrrecs
Mobilitat: Montserrat López Mesas 
Horaris Grau CCAA: Ernest Marco Urrea
TFG: Xavier Font (Enginyeria Química, Biològica i Ambiental)
Pràctiques en empresa: Jordi Garcia Orellana (Física)

Delegats

Ciències Ambientals

- 1r curs: Helen Conesa Bernat (helen.conesa@e-campus.uab.cat) i Albert Delgado (albertdelgadoruiz@gmail.com)
- 2n curs: Yaiza Álvarez (yaizaalvarezcerrato@gmail.com) i Aitor Idiondo (aitor.idiondo@e-campus.uab.cat)
- 3r curs: Alicia Antolin (antolinalicia11@gmail.com) i Antonio Carrasco (tonicarrascotc@gmail.com i antonio.carrascoa@e-campus.uab.cat)
- 4t curs: Sergio Alcalá (sergio.alcala@e-campus.uab.cat) i Jessica Ozoekwe Bendehane (jbendehan@gmail.com)

CCAA + Geologia
- 1r curs:
Mónica Allué Moreno (monica.allue@e-campus.uab.cat)
- 2n curs: Eloi Batalla Coca (eloi.batalla@e-campus.uab.cat) i Joep Martijn Lambertus van Noort (joepmartijnlambertus.vannoort@e-campus.uab.cat)
- 3r curs: Judit Casanovas i Edgar Botero Campabadal (edgarent93@gmail.com)
- 4t curs: Marc Martínez Mendoza (marc.martinezme@e-campus.uab.cat)
- 5è curs: Marta Henrich (marta.henrich@gmail.com)
- 6è curs: Marta López Saavedra (se4amartalopez@gmail.com)


Professors tutors
1er semestre:

1er curs: Pere Ara (Matemàtiques) - Pere.Ara@uab.cat
2on curs: Pere Serra (Geografia) - Pere.Serra@uab.cat
3er curs: Marc Parés (Geografia) - marc.Pares@uab.cat
4rt curs: Daniel Campos (Fisica) - Daniel.Campos@uab.cat

2on semestre:
1er curs: Elena Druguet (Geologia) - Elena.Druguet@uab.cat
2on curs: Jordi Garcia Orellana (Física) -  Jordi.Garcia@uab.cat
3er curs: Mariona Ferrandiz (BAVE) - Mariona.Ferrandiz@uab.cat
4rt curs: Mario Zarroca (Geologia) - Mario.Zarroca.Hernandez@uab.cat

Altres professors de la Comissió de Docència

Xavier Font (ETSE, DEQBA)
Carolina Olid (Física)
Oriol Costa (Dret Públic i Ciències Historicojurídiques)
Claudio Cattaneo (Economia i Història Econòmica)
Angel Cebollada (Geografia)
Olga Margalef (Geologia)

Facultat de Ciències Informació d'interès per als estudiants de Ciències

 

Facultat de Biociències Informació d'interès per als estudiants de Biociències

 

Biblioteques Web de les biblioteques de la UAB

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Grau de Ciències Ambientals Cristina Palet +34 93 581 3475

coordinacio.grau.ccaaarrobauab.cat

 

 

 

 

2020 Universitat Autònoma de Barcelona