Coordinador de grau i professorat

Coordinador del Grau en Prevenció i Seguretat Integral


César Torrero
66 309 09 24
cesar.torrero@uab.cat

Professorat de l'Escola de Prevenció i Seguretat Integral:

Si voleu conèixer el perfil acadèmic i professional del nostre professorat cliqueu aquí.
Podeu contactar amb els professors a través del seu correu electrònic:

Cognoms, Nom Assignatura Correu electrònic UAB
Ballbe Malloll, Manuel Models de seguretat manuel.ballbe@uab.cat
Beas Ballesteros, Mª Belén Normativa sobre riscos laborals belen.beas@uab.cat
Cañabate Pérez, Josep Informàtica josep.canabate@uab.cat
Del Pino Santiago, Manuel Seguretat Laboral manuel.delpino@uab.cat
Dominguez Garcia, Ferran Metod. Red. de projectes I i II fernando.dominguez@uab.cat
Duran Cardo, Ana Belén Seguretat informàtica i documental anabelen.duran@uab.cat
Equeter Leva, Armando M. int. gest: qualitat i seg. corp. armando.equeter@uab.cat
Farreny Gaya, Ramon M. integrats gestió: medi ambient ramon.farreny@uab.cat
Fernández Nuñez, Fernando Estadística, Projecte I i II, Sistemes de protecció fernando.fernandez@uab.cat
Figuerola Garreta, Jordi Història de la seguretat jordi.figuerola@uab.cat
Font Fabra, Montse Metod. Red. de projectes II montserrat.font.fabra@uab.cat
Garcia Cestona, Miguel Angel Economia de les organitzacions miguel.garcia.cestona@uab.cat
García González, Baudilio Gestió privada de la seguretat baudilio.garcia@uab.cat
Gardó Huerta, Héctor Gestió de les organitzacions hector.gardo@uab.cat
Garrido Gaitán, Elena Criminologia i criminalística elena.garrido@uab.cat
Gavarró Buscà, Pau Plans recuperac. desastres i asseg. pau.gavarro@uab.cat
Gómez de Hinojosa Guerrero, Alicia Direcció RRHH en seguretat privada alicia.gomezdehinojosa@uab.cat
Gómez Macià, Francesc Tècniques d’investigació social francesc.gomez.macia@uab.cat
González Salvany, MªCinta Protecció civil mariacinta.salvany@uab.cat
Grinyó Mo, Carles Seguretat ciutadana carles.grinyo@uab.cat
Horta Faja, Esther Higiene i salut esther.horta@uab.cat
Iglesias-Lucia, Montserrat Gestió pública de la seguretat montserrat.iglesias@uab.cat
Isturitz Perez, Jose Julián Models integrats gestió: seguretat josejulian.isturitz@uab.cat
Jiménez Tello, Pilar M. int. gest: qualitat i seg. corp. pilar.jimenez@uab.cat
Landín López, Eligio Gestió privada de la seguretat eligio.landin@uab.cat
Lozano Morcillo, José Antonio Tècniques d'investigació social, Practicum Investigació Privada joseantonio.lozano@uab.cat
Martínez Blanco, Julia M. integrats gestió: medi ambient julia.martinez@uab.cat
Martínez Gasol, Carles M. integrats gestió: medi ambient carles.martinez@uab.cat
Martinez Hernandez, Andreu Joan Organització i comp. Seg. Pública andreujoan.martinez@uab.cat
Martinez Quirante, Roser Dret de la Seguretat, Investigació i autoregulació roser.martinez@uab.cat
Medina Martínez, Maria del Carmen Gestió pública de la seguretat, Models integrats gestió: seguretat i medi ambient, Normativa sobre riscos laborals mariadelcarmen.medina@uab.cat
Montero Viñuales, Eduardo Models integrats gestió: seguretat eduardo.montero@uab.cat
Nadal Ribas, Rafael Plans recuperac. desastres i asseg. rafael.nadal@uab.cat
Pagés Aguilera, Josep Tecnologia de la seguretat -
Pérez Pérez, Jorge Normativa sobre riscos laborals jorge.perez@uab.cat
Pérez Pérez, Jose Eduardo Projecte IV joseeduardo.perez@uab.cat
Perona Gomez, Alfonso Seguretat de transports i infraest. alonso.perona@uab.cat
Piferrer Rodríguez, Just Direcció i gestió de l'empresa just.piferrer@uab.cat
Planeta Robles, Sílvia Dret de la seguretat privada silvia.planeta@uab.cat
Pons Porta, Joan Psicosociologia i ergonomia, Higiene i salut joan.pons.porta@uab.cat
Ramos Manjarín, Simón Projecte IV simon.ramos@uab.cat
Robles Llorente, Miguel Angel Investigació privada miguelangel.robles@uab.cat
Rodríguez Álvarez, Joaquín Metod. Red. de projectes I, Anàlisi del risc, Pràctiques externes joaquin.rodriguez@uab.cat
Rodríguez Lumbiarres, Jordi Models sectorials de risc, Direcció dels serveis de prevenció jordi.rodriguez.lumbiarres@uab.cat
Serrano Sánchez, Cristina Seguretat informàtica i documental cristina.serrano@uab.cat
Serrat Julià, Miquel Angel Models sectorials de risc, Direcció dels serveis de prevenció miguelangel.serrat@uab.cat
Torrero Fernández, César Tècniques d'investigació social, Treball de fi de grau cesar.torrero@uab.cat
Trinidad Cascudo, Carmen Resol. conflictes i sociologia risc, Gestió de Riscos (Comunitat) carmen.trinidad@uab.cat
Vecino Cubero, Miquel Gestió de projectes i equips humans miquel.vecino@uab.cat
Velazquez Moreno, Pedro Direcció de Seguretat pedro.velazquez@uab.cat
Ysas Solanes, Maria Regulació de les organitzacions, Ampliació del dret de la seguretat maria.ysas@uab.cat