Personal acadčmic


Unitat Psicologia Mčdica
UD Sant Pau
 UD Vall d'Hebron 
UD Parc taulķ
UD Germans Trias i Pujol
UD Parc de Salut Mar

Alcaraz Peñarrocha, Rosa Maria
pigat74@gmail.com

Casas Brugué, Miquel
mcasas@vhebron.net

Collazos Sánchez, Francisco
francisco.collazos@uab.cat

Ferrer Vinardell, Marc
mferrervinardell@gmail.com

Grau López, Lara
lgrau@vhebron.net

Lusilla Palacios, Pilar                                    
mariapilar.lusilla@uab.cat

Navarro Sanchís, José Antonio                     
janavarro@vhebron.net

Parramon Puig, Gemma                                
gemma.parramon@uab.cat

Ramos Quiroga, José Antonio
jaramos@vheron.net

Sánchez Pérez, Manel
msanchez.hsagratcor@hospitalarias.es

Tortosa López, José Manuel
josemaunel.tortosa@xij.gencat.cat

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Psiquiatria
i de Medicina Legal


Facultat de Medicina UAB
Avinguda de Can Domènech.
08193 Bellaterra
(Cerdanyola del Vallès). Barcelona

Per realitzar tràmits presencialment, cal demanar cita prèvia
Tel.: 93 581 23 81 / 12 25

d.psiquiatriaarrobauab.cat

 

 

 

 

2021 Universitat Autņnoma de Barcelona