Personal acadŔmic


Unitat Psicologia MŔdica
UD Sant Pau
UD Vall d'Hebron
 UD Parc taulÝ 
UD Germans Trias i Pujol
UD Parc de Salut Mar

Cardoner Alvarez, Narcís
ncardoner@tauli.cat

Cobo Gómez, Jesús Vicente
jcobo@tauli.cat

Galtés Vicente, Joan Ignasi
ignasigaltes@gmail.com

García Gibert, Lidia
lidia.garcia@uab.cat

Labad Arias, Javier
jlabad@tauli.cat

Monreal Ortiz, José Antonio
jmonreal@tauli.cat

Palao Vidal, Diego José
dpalao@tauli.cat

Pamias Massana, Montserrat
mpamias@tauli.cat

Parra Uribe, Isabel
isabel.parra@uab.cat

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Psiquiatria
i de Medicina Legal


Facultat de Medicina UAB
Avinguda de Can Domènech.
08193 Bellaterra
(Cerdanyola del Vallès). Barcelona

Per realitzar tràmits presencialment, cal demanar cita prèvia
Tel.: 93 581 23 81 / 12 25

d.psiquiatriaarrobauab.cat

 

 

 

 

2021 Universitat Aut˛noma de Barcelona