Llistat alfabètic 
Llistat per Unitats Docents
Llistat per Àrees
Llistat per Categories

Dades de contacte


Cognoms, Nom Correu electrònic UD (*)
Aguilà Artal, Anton Francesc AFaguila@tauli.cat PT
Aguiló Espases, Rafael RAguilo@parcdesalutmar.cat PSM
Aguirre Canyadell, Màrius maguirre@vhebron.net VH
Alberti Fitó, Glòria 30642gaf@gmail.com GTiP
Aliaga Orduña, Francisco faliaga.germanstrias@gencat.cat GTiP
Alier Fabregó, Alberto aalier@parcdesalutmar.cat PSM
Almenara Fernández, Marta malmenara@santpau.cat SP
Alonso Alonso Tirso tirso13@gmail.com VH
Alonso Gonçalves, Sandra 94982@parcdesalutmar.cat PSM
Amilibia Cabeza, Emilio emilioamilibia@gmail.com GTiP
Anglada Escalona, José Ramon 27073jae@comb.cat GTiP
Areal Calama, Juan José jarealcalama@gmail.com GTiP
Armengol Carrasco, Manuel marmengol@vhebron.net VH
Arzoz Fàbregas, Montserrat montsearzoz@hotmail.com GTiP
Balagué Ponz, María Carmen cbalague@santpau.cat SP
Balibrea del Castillo, José María balibrea@gmail.com VH
Barret Nerín, Joan Pere jpbarret@vhebron.net VH
Bellmunt Montoya, Sergi sbellmunt@vhebron.net VH
Bermejo Martínez, Sílvia sbermejo@parcdesalutmar.cat PSM
Biarnés Suñé, Alonso alfonscorreu@gmail.com VH
Bilbao Aguirre, Itxarone Izaskun ibilbao@vhebron.net VH
Blanco Guillermo, Ignacio ignacio.blanco.guillermo@gmail.com GTiP
Blay Aulina, Lidia lydia.blay@gmail.com GTiP
Bonilla Parra, David bonhomi@msn.com VH
Brun Lozano, Núria nbrun@tauli.cat PT
Buil Calvo, José Antonio 16080jbc@comb.es SP
Buxó Masip, Xavier xavier.buxo@uab.cat PSM
Caballero Mestres, Ferran ferrancaballero@ono.com SP
Carballo García, Alejandro Acarballo@tauli.cat PT
Carrera Calderer, Lluís lcarrera@vhebron.net VH
Casbas Ferrarons, Jordi jordi.casbas@uab.cat PSM
Cassart Masnou, Elisa elisacassart@gmail.com GTiP
Castellet Feliu, Enric encastel@vhebron.net VH
Castellví Gil, Antonio acastellvi.germanstrias@gencat.cat GTiP
Castilla Céspedes, Miguel Ramón mcastilla@parcdesalutmar.cat PSM
Castro Boix, Sandra sandracastro73@hotmail.com VH
Català Puigbò, Elena ecatala@santpau.cat SP
Caubet Busquet, Enric ecaubet@vhebron.net VH
Cebamanos Celma, Juan jcebamanos@parcdesalutmar.cat PSM
Cecchini Rosell, Lluís lcecchini@parcdesalutmar.cat PSM
Cerdán Riart, Gemma gcerdan@santpau.cat SP
Clarà Velasco, Alberto aclara@hospitaldelmar.cat PSM
Clavé Civit, Pedro pclave@csdm.cat HSP M
Comas Julià, Jaume jcomas@parcdesalutmar.cat PSM
Conesa Bertran, Gerard 18419gcb@comb.cat PSM
Cremades Pérez, Manel lolo_cremades@hotmail.com GTiP
Crusi Sererols, Xavier xcrusi@santpau.cat SP
Cugat Andorra, Esteban esteban.cugat@gmail.com GTiP
De Caso Rodríguez, Julio jcaso@santpau.cat SP
Del Bas Rubia, Marta martadelbas@hotmail.com HSP M
Del Campo Carrasco, Zoraida zcampo@santpau.cat SP
Díaz Cascajosa, Jesús jdc32182@hotmail.com SP
Domínguez Alonso, Carlos cdominguez.germanstrias@gencat.cat GTiP
Domínguez Guillamon, Olga 86@pamem.org PSM
Dopazo Taboada, Cristina cdopazo@vhebron.net VH
Escolano Villen, Fernando fescolano@parcdesalutmar.cat PSM
Escuder de la Torre, Òscar oescuder@tauli.cat PT
Escudero Rodríguez, José Ramón jescuderor@santpau.cat SP
Espín Álvarez, Francisco José franespin3@gmail.com GTiP
Espín Bassany, Eloi eespin@vhebron.net VH
Fernández Ananín, Sonia sfernandeza@santpau.cat SP
Fdez-Llamazares Rodríguez, Jaume jfllamazares.germanstrias@gencat.cat GTiP
Fontané Ventura, Juan jfontane@hospitaldelmar.cat PSM
Francés Comalat, Albert afrances@hospitaldelmar.cat PSM
Fuentes Cabrera, Juan Fdo. jfuentes@vhebron.net VH
Fumadó Ciutat, Lluís 98578@hospitaldelmar.cat PSM
Gallart Gallego, Lluís lgallart@parcdesalutmar.cat PSM
García Arumí, Ana María anamgarc@vhebron.net VH
García Arumí, José jgarcia.arumi@gmail.com VH
García Borobia, Fco Javier fjgarcia@tauli.cat PT
García Cuyàs, Francisco 31557fgc@gmail.com GTiP
García Monforte, María Nieves ngarcia@tauli.cat PT
García Rojo, Darío dgarcia@tauli.cat PT
Garsot Savall, Elisenda egarsot1974@gmail.com GTiP
Gelabert Mas, Antoni agelabert@parcdesalutmar.cat PSM
Gelber Ghertner, Pablo Eduardo pgelber@santpau.cat SP
Gili Cirera, Gabriel GGili@tauli.cat PT
González López, José A. jgonzalezl@santpau.cat SP
González Posada, Miguel Ángel miagonzap@gmail.com VH
González Suárez, Susana susagonz3@gmail.com VH
Gracia Alegría, Isidro Ángel igracia@santpau.cat SP
Grande Posa, Luis LGrande@parcdesalutmar.cat PSM
Guirao Garriga, Francesc Xavier fjguirao@tauli.cat PT
Guzmán Ahumada, Juan Martín jumagua20@hotmail.com PSM
Hannaoui Hadi, Naim nhannaoui@tauli.cat PT
Hernández Hermoso, José Antonio jahernandezh.germanstrias@gencat.cat GTiP
Hijano Esque, Rafael rafa.hijano@gmail.com PSM
Hinarejos Gómez, Pedro Ángel phinarejos@parcdesalutmar.cat PSM
Hueto Madrid, Joan Antoni jahueto@vhebron.net VH
Iborra González, Miquel miborra.germanstrias@gencat.cat GTiP
Igual Barceló, Alberto aigual@vhebron.net VH
Joshi Jubert, Nayana njoshi@vhebron.net VH
Julián Ibáñez, Juan Francisco 21127jji@gmail.com GTiP
Lamas Gómez, Claudia Mariana clamasg@santpau.cat SP
Leal Blanquet, Juan jleal@parcdesalutmar.cat PSM
León Vintró, Xavier xleon@santpau.cat SP
Llagostera Pujol, Secundino sllagostera.germanstrias@gencat.cat GTiP
López Cano, Manuel mlpezcano@gmail.com VH
López de Castro Alujes, Pedro E. plopezdecastro@germanstrias@gencat.cat GTiP
López Paredes, Manuel manuel.lopez@vhebron.net VH
Lorente Guerrero, Juan jlorente@vhebron.net VH
Lorente Poch, Leyre lorentepoch@live.com PSM
Luna Aufroy, Alexis Ludovico Aluna@tauli.cat PT
Maeso Lebrun, Jordi jmaeso@vhebron.net VH
Martí Garin, David Dmarti@tauli.cat PT
Martínez Castillo, Vicente Jesús 31756vmc@comb.es VH
Martínez Palmer, Ana Rosa anarosa.martinez@uab.cat PSM
Martínez Pastor, Juan Carlos jcpastor@gmail.com GTiP
Martínez Sánchez, Mª del Carmen mmartinezsa@santpau.cat SP
Martínez Téllez, Elisabeth emartinezt@santpau.cat SP
Masià Ayala, Jaume jmasia@santpau.cat SP
Matheu Fabra, Ana Matilde amatheu@parcdesalutmar.cat PSM
Melero Mascaray, Alícia amelero.germanstrias@gencat.cat GTiP
Membrilla Fernández, Estela 94934@parcdesalutmar.cat PSM
Méndez Prieto, Bàrbara bmendez@tauli.cat PT
Minguell Monyart, Joan jminguell@vhebron.net VH
Mir Bulló, Francesc Xavier xavier.mir@icatme.com VH
Molina Santos, Víctor vmolina@santpau.cat SP
Monllau Garcia, Juan Carlos jmonllau@parcdesalutmar.cat PSM
Montes Pérez, Antonio amontes@parcdesalutmar.cat PSM
Montiel Serrano, José jmontiels@santpau.cat SP
Montmany Vioqué, Sandra sandra.montmany@gmail.com PT
Mora López, Laura lmora@tauli.cat PT
Moral Duarte, Antonio amoral@santpau.cat SP
Moret Ruiz, Enrique emoret.germanstrias@gencat.cat GTiP
Morote Robles, Juan jmorote@vhebron.net VH
Muñoz Guijosa, Christian chrmunozg@gmail.com GTiP
Naches Solsona, Sílvia snaches@vhebron.net VH
Nadal Clanchet, Míriam de minadal@vhebron.net VH
Navarro Soto, Salvador snavarro@tauli.cat PT
Navinés López, Jordi drnavines@gmail.com GTiP
Nohales Taurines, Mª Gloria 90313@parcdesalutmar.cat PSM
Núñez García, Bernardo bgarcia@tauli.cat PT
Ortiz Laredo, Nuria nortiz@vhebron.net VH
Orús Dotú, César José corus@santpau.cat SP
Pacha González, Miguel A. 33956mpg@gmail.com GTiP
Palou Redorta, Joan jpalou@fundacio-puigvert.es SP
Pardo Aranda, Fernando fpardoaranda@gmail.com GTiP
Parés Martínez, David dapares@gmail.com GTiP
Pascual Damieta, Marta mpascual@parcdesalutmar.cat PSM
Pascual Miguel, Maria Icíar irizarp@gmail.com GTiP
Pellicer Sarasa, Marc pellicer.marc@vhebron.net VH
Pellisé Urquiza, Ferran fpellise@vhebron.net VH
Pera Román, Manuel Ramón pera@parcdesalutmar.cat PSM
Pera Román, Miguel mpera@parcdesalutmar.cat PSM
Pérez Prieto, Daniel dperezprieto@hospitaldelmar.cat PSM
Piñas Massó, Joan jpinas@gmail.com VH
Poca Pastor, Maria Antònia pocama@neurotrauma.net VH
Poves Prim, José Ignacio ipoves@parcdesalutmar.cat PSM
Prats López, Joan JPrats@tauli.cat PT
Puig Verdié, Luis lpuig@parcdesalutmar.cat PSM
Pulido García, Mari Carmen mpulido@santpau.cat SP
Pumarola Segura, Fèlix 19798fps@comb.es VH
Quer Agustí, Miquel mquer@santpau.cat SP
Quintana Schmidt, Cristian J. cquintana@santpau.cat SP
Raventós Busquets, Carles Xavier cravento@vhebron.net VH
Rebasa Cladera, Pere Prebasa@tauli.cat PT
Rius Cornadó, Xavier xrius@santpau.cat SP
Roca-Ribas Serdà, Francisco francescrocaribas@gmail.com GTiP
Rodríguez Blanco, Manuel MRodriguezB@santpau.cat SP
Rodríguez Conde, Nivardo nirodrig@vhebron.net VH
Rodríguez Rodríguez, Alfredo 99882@parcdesalutmar.cat PSM
Roig Santamaria, Lluís Miquel Luismiguel.roig@uab.cat PSM
Romero Vielva, Laura lromero@vhebron.net VH
Rosas Lario, Mercedes mrosas@tauli.cat PT
Rosell Ferrer, Maria Rosa Rrosell@tauli.cat PT
Ruiz Macarrilla, Leonard ruizma08@gmail.com GTiP
Sabala Llopart, Antoni asabala.germanstrias@gencat.cat GTiP
Sahuquillo Barris, Joan sahuquillo@neurotrauma.net VH
Saló Bru, Guillem gsalo@parcdesalutmar.cat PSM
Sánchez Cabús, Santiago sanchez.cabus@gmail.com SP
Sánchez García, José Luis jlsanchez@vhebron.net VH
Sancho Insenser, Joan Josep jsancho@parcdesalutmar.cat PSM
Sellarès Fabrés, Maria Teresa Tsellares@tauli.cat PT
Serra Aracil, Xavier jserraa@tauli.cat PT
Sitges Serra, Antonio 8534asitges@hospitaldelmar.cat PSM
Tarascó Palomares, Jordi jtarasco.germanstrias@gencat.cat GTiP
Targarona Soler, Eduard Maria etargarona@santpau.cat SP
Toboso Casado, José María 26357jtc@comb.cat GTiP
Torner Pifarré, Pere Ptorner@tauli.cat PT
Torrens Cánovas, Carlos 86925@parcdesalutmar.cat PSM
Trilla Herrera, Enrique etrilla@vhebron.net VH
Troya Díaz, José 30145jtd@gmail.com GTiP
Unzueta Merino, María del Carmen munzueta@santpau.cat SP
Valera Pertegaz, Marius mvalera@santpau.cat SP
Valldeperas Belmonte, F. Xavier xvalldeperas@gmail.com GTiP
Vallribera Valls, Francesc 20412fvv@comb.cat VH
Vázquez Rodríguez, Antonio M. a29516avr@wanadoo.es GTiP
Vela Bernal, Sandra sandravela1@gmail.com GTiP
Vila Martín, Javier 29477jvm@gmail.com VH
Vilallonga Puy, Ramon vilallongapuy@hotmail.com VH
Villalba Martínez, Glòria gvillalba@parcdesalutmar.cat PSM
Villalba Modol, Jordi jvillalba@tauli.cat PT
Visa Nasarre, Josep Jvisa@tauli.cat PT


(*) Abreviatures UD (Unitats Docents):

GTiP = Germans Trias i Pujol
HSP M = Hospital de Mataró
PSM = Parc Salut Mar
PT = Parc Taulí
SP = Sant Pau
VH = Vall d'Hebron

Documents i normatives Principals documents i normatives del Departament a la teva disposició

 

Butlletí Oficial UAB Informació sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plànols i accessos El mapa del Departament i els plànols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Cirurgia
Facultat de Medicina - Unitat Docent Vall d'Hebron
Tel. 93 428 25 19 - Fax 93 428 27 10
web

d.cirurgiaarrobauab.cat

 

 

 

 

2021 Universitat Autònoma de Barcelona