Professorat


Cognoms i nom Despatx1 Despatx2 Telèfon1 Telèfon2 Correu  electrònic
Aránega Español, Susana G6/264   2679   Susana.Aranega@uab.cat
Argelagués Besson, Meritxell G6/257   4074   meritxell.argelagues@uab.cat
Armengol Asparó, Carme G6/244   2265   carme.armengol@uab.cat
Ballesteros Ventura, Neus G6/256   4077   neus.ballesteros@uab.cat
Barrera Corominas, Aleix G6/247   1619   Aleix.Barrera@uab.cat
Belvis Pons, Esther G6/257   4074   Esther.Belvis@uab.cat
Bosco Paniagua, Alejandra   G6/266   2635   Alejandra.Bosco@uab.cat
Burriel Manzanares, Cesca G6/256   4077   Francesca.Burriel@uab.cat
Cabrera Cuadros, Valeska Lisbeth G6/249   1075   Valeska.Cabrera@uab.cat
Castell Escuer, Maria Antònia G6/250   1764   tona.castell@uab.cat
Castro Ceacero, Diego  G6/244   2265   diego.castro@uab.cat
Colorado Ramírez, Sara G6/217   4836   Sara.Colorado@uab.cat
Comellas Carbó, M. Jesús  G6/217   4836   MariaJesus.comellas@uab.cat
Díaz Vicario, Anna G6/248   2630   anna.diaz@uab.cat
Dilmé Clavaguera, Dolors G6/217   4836 8201 dolors.dilme@uab.cat
Duran Bellonch, M. Mar G6/245   2707   mariadelmar.duran@uab.cat
Essomba Gelabert, Miquel Àngel  G6/257   4074   miquelangel.essomba@uab.cat
Fortuny Guasch, Rosa G6/255   1677   rosa.fortuny@uab.cat
Gairín Sallán, Joaquín G6/247   1619   joaquin.gairin@uab.cat
Garcia López, Empar G6/256   4077   amparo.garcia@uab.cat
Garcia  Vallès, Xenia G6/255   1677   xenia.garcia@uab.cat
Gaspar Pellín, Carme G6/250   1764   mariadelcarme.gaspar@uab.cat
Gimeno Soria, Xavier G6/268   3197   xavier.gimeno@uab.cat
González Fernández, Henar G6/261   4075   henar.gonzalez@uab.cat
Iglesias Vidal, Edgar G6/257   4074   Edgar.Iglesias@uab.cat
Ion, Georgeta G6/248   2630   georgeta.ion@uab.cat
Jariot Garcia, Mercè G6/265 GL/207.1 3198 4340 Merce.Jariot@uab.cat
Jurado de los Santos, Pedro G6/267   1417   pedro.jurado@uab.cat
Laborda Molla, Cristina  G6/269   3196   cristina.laborda@uab.cat
Llansana González, Joan Josep G6/261   4075   JoanJosep.Llansana@uab.cat
López Crespo, Saida GL/212   8227   saida.lopez@uab.cat
Marqués Graells, Pere G6/217   4836 8201 pere.marques@uab.cat
Martínez Melo, Montserrat G6/249   1075   montserrat.martinez.melo@uab.cat
Martínez Muñoz, Màrius  G6/265 GL/207.1 3198 4340 marius.martinez@uab.cat
Martínez Roca, Carme G6/265   3198   carme.martinez.roca@uab.cat
Mas Torelló, Óscar  G6/264   2679   oscar.mas@uab.cat
Mercader Juan, Cristina G6/245   2707   cristina.mercader@uab.cat
Minguella Porredón, Lourdes G6/261   4075   lourdes.minguella@uab.cat
Miro Martí, Eva G6/243   3191   eva.miro@uab.cat
Moll Ferré, Blanca G6/217   4836 8201 blanca.moll@uab.cat
Montané Capdevila, Josep GL/207.1   4340   josep.montane@uab.cat
Moreno Oliver, Francesc Xavier G6/250   1764   FrancescXavier.Moreno@uab.cat
Mozo Llusia, Marta G6/248   2630   marta.mozo@uab.cat
Muñoz Moreno, José Luís G6/267   1417   JoseLuis.Munoz@uab.cat
Navío Gámez, Antonio G6/264   2679   antoni.navio@uab.cat
Olmos Rueda, Patricia G6/255   1677   Patricia.Olmos@uab.cat
Orta Trepat, Mariona G6/256   4077   Maria.orta@uab.cat
Ortega Ortigoza, Daniel G6/256   4077   Daniel.Ortega@uab.cat
Pagès Mimó, Adrià G6/265   3198   Adria.Pages@uab.cat
Pallarès Mercader, Rosa M.  G6/256   4077   RosaMaria.Pallares@uab.cat
Parera Garcia, Mònica G6/217   8201   monica.parera@uab.cat
París Mañas, Georgina  G6/266   2635   georgina.paris@uab.cat
Pérez Maldonado, Cristina GL/212   8227   cristina.perez.maldonado@uab.cat
Pérez Romero, Antonio G6/255   1677   Antonio.perez.romero@uab.cat
Pont Barceló, Esteve G6/269   3196   esteve.pont@uab.cat
Pozos Pérez, Katia Verònica G6/257   4074   katiaveronica.pozos@uab.cat
Quesada Pallarès, Carla G6/249   1075   carla.quesada@uab.cat
Ramírez Serrano, Joan Ramón G6/261   4075   juanramon.ramirez@uab.cat
Reguant Álvarez, Mercedes G6/249   1075   mercedes.reguant@uab.cat
Rodríguez Gómez, David  G6/243   3191   David.Rodriguez.Gomez@uab.cat
Rodríguez Parrón, Montserrat G6/249 GL/207.1 1075 4340 Montserrat.Rodriguez@uab.cat
Ruiz Bueno, Carme G6/246   1750   Carmen.Ruiz.Bueno@uab.cat
Salat Llorente, Esther G6/247   1619   esther.salat@uab.cat
Sanahuja Gavaldà, Josep M. G6/255   1677   josep.sanahuja@uab.cat
Sánchez Marín, Sebastián G6/250 GL/207.1 1764 4340 sebastia.sanchez@uab.cat
Sanjuan González, Carme  G6/217   8201   Carme.Sanjuan@uab.cat
Santiveri Papiol, Noemí G6/261   4075   Noemi.Santiveri@uab.cat
Silva Galán, Josep Maria G6/266   2635   josemaria.silva@uab.cat
Suárez, Cecilia Inés G6/243   3191   ceciliaines.suarez@uab.cat
Tarrés Vallespí, Anna G6/257   4074   anna.tarres@uab.cat
Tejada Fernández, José G6/246   1750   jose.tejada@uab.cat
Tello Sánchez, José Ramon G6/250   1764   jose.tello@uab.cat
Tolosana Cidon, Carme G6/217   4836 8201 carme.tolosana@uab.cat
Tomàs Folch, Marina G6/268   3197   marina.tomas@uab.cat
Vázquez Carrasco, Dolors G6/217   4836   mariadolores.vazquez.carrasco@uab.cat
Vicén Jové, Carles G6/250   1764   carles.vicen@uab.cat

Per a més informació sobre el professorat del Departament, visiti el directori de la UAB clicant aquí.

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Pegagogia Aplicada
Edifici G6 porta 242
Pl. del Coneixement
Campus de la UAB
08193 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)
d.ped.aplicada@uab.cat
TEL +34 93 581 1620
      +34 93 581 3117

Ubicaciˇ

 

 

 

 

2019 Universitat Aut˛noma de Barcelona