Despatx Telèfon Correu electrònic Horaris d'atenció
Arroyo Prieto, Lidia
               
B5/032: 935811979 lidia.arroyo@uab.cat  
Blanch Ribas, Josep Mª
B5/042 935811326 josepmaria.blanch@uab.cat  -
Cantera Espinosa, Leonor B5/040
 
935812189 Leonor.Cantera@uab.cat dll 9:00-10.00 dm 12:00-14:00
Carracedo Gil, Irene B5/062 935811979 irene.carracedo@uab.cat  
Cubells Serra, Jenny B5/028 935811798 jenny.cubells@uab.cat dll 12:00 - 14:00 i hores a convenir
Domènech Argemí, Miquel B5/046b 935812353 Miquel.domenech@uab.cat dll 10:00 -12:00
Elejabarrieta Olabarri, Francisco B5/030 935811725 Francisco.elejabarrieta@uab.cat  
Faucha Hernández, Mireia B5/056 935811723 mireia.faucha@uab.cat  
Feliu Samuel-Lajeunesse, Joel B5/054 935814502 Joel.feliu@uab.cat dv15:00 a 17:00
Fernández Llano, Cesar B5/032 935811723 cesar.fernandez@uab.cat  
González Díaz, Inmaculada B5/032 935811723 inma.gonzalez@uab.cat dm 10:30 - 12:30 con cita previa
Íñiguez Rueda, Lupicinio B5/034 935812874 Lupicinio.iniguez@uab.cat  
Lara Vila, Teia B5/028 935811798 teia.lara@uab.cat dm 12:00 - 14:00
Martínez Martínez, Luz Mª B5/036 935814454 luzmaria.martinez@uab.cat  
Montenegro Martínez, Marisela B5/028
 
935811798 marisela.montenegro@uab.cat dm 10:30 - 12:30
Mora Martínez, Martín B5/050 935811704 martin.mora@uab.cat dm. 12:00-14:00
Moreno Gabriel, Eduard B5/034 935812874 eduardo.moreno@uab.cat dm 10:30 - 12:30
Muñoz Justicia, Juan
B5/034 935812874 Juan.Munoz@uab.cat dmc 12:00 - 13:00 i dv 16:30 - 17:30
Olivella Quintana, Maria MB5/022 935814503 maria.olivella@uab.cat  
Pallarés Parejo, Susana B5/060 935811979 susana.pallares@uab.cat dmc 10:30 - 12:30
Pascual Cuadras, Rita MC-MUTUAL   rpascual@mc-mutual.com  
Pellicer Cardona, Isabel B5/060 935811979 Isabel.Pellicer.Cardona@uab.ca dm 12:00 - 14:00
Porcar Becker, Ingeborg
B5/020 935811980 ingeborg.porcar@uab.cat dll 10:30 -11:30 i 15:30 a 16:30
Pujal Llombart, Margot
B5/020 935811980 Margot.Pujal@uab.cat dm 15:30 - 17:30
Pujol Tarrés, Joan B5/036 935814454 Joan.Pujol@uab.cat dm 9:30 - 11:30
Rojas Arredondo, Jesús B5/022 93581450 jesus.rojas.arredondo@uab.cat dll 10:30 - 12:30
San Román Sobrino, Beatriz B5/032 935811174 beatriz.sanroman@uab.cat  
Serrano González, Sergi B5/058 935814501 sergi.serrano.gonzalez@uab.cat dm 19:15 a 20:15 i dv. 19:00 a 20:00
Tirado Serrano, Francisco B5/046b 93581263 franciscojavier.tirado@uab.cat dll 12:00 - 14:00
Vázquez Sixto, Félix B5/026 935811909 felix.vazquez@uab.cat dj 12:30 - 13:30 i dv 16:30 - 17:30
Vinyals Ros, Albert B5/056 935811723 albert.vinyals@uab.cat dmc 12:00 - 13:00 i 15:00 - 16:00

    

CONTACTA AMB NOSALTRES

Contacte
Dep. de Psicologia Social
Fac. de Psicologia, Edifici B
Campus de Bellaterra
08193 Bellaterra
935813831

d.psic.socialarrobauab.cat

 

 

 

 

2018 Universitat Autònoma de Barcelona