Psicologia Bàsica 
Psicologia Evolutiva i de l'Educació (Facultat de Psicologia)
Psicologia Evolutiva i de l'Educació (Facultat de Ciències de l'Educació)

Psicologia Bàsica


Coordinador de l'Àrea de Psicologia Bàsica

Sílvia Edo Izquierdo

Despatx: B5b-041
Telf.: 93 581 2187
A/e: Silvia.Edo@uab.cat

Professorat

NOM COGNOMS DESPATX TELEFON E-MAIL CATEGORIA
Saül Alcaraz García B5-108 935811487 saul.alcaraz@uab.cat Associat
Maria Álvarez Moleiro B5-106 935811104 Maria.Alvarez@uab.cat Agregada
Melina Aparici Aznar B5b-039 935814442 Melina.Aparici@uab.cat Interina
Sergi Arenas Guarch   935811377 Sergi.Arenas@uab.cat  
Mònica Balltondre Pla B5-142.1 935812365 Monica.Balltondre@uab.cat Interina
Josep Baqués Cardona B5-162 935811329 Josep.Baques@uab.cat Titular
Tomás Blasco Blasco B5-104 935811584 Tomas.Blasco@uab.cat Titular
Francesc  Xavier Borràs Hernández B5-104 935811584 Xavier.Borras@uab.cat Titular
Marta Borrueco Carmona B5-135 935812408 marta.borrueco@uab.cat Investigadora predoctoral
Eva Brunat Parra B5-114 935868465 eva.brunat@uab.cat Associada
Alondra Camus Torres B5b-077 935812910 alondra.camus@uab.cat Associada
Maria Ines Caño Melero B5-160 935813106 MariaInes.Cano@uab.cat Associada
Lluís Capdevila Ortis B5-102 935812501 Lluis.Capdevila@uab.cat Catedràtic
Judit Castellà Mate B5-166 935813053 Judit.Castella@uab.cat Agregada Interina
Carmina Castellano Tejedor B5-144 935868395 Carmina.Castellano@uab.cat Associada
Andrés Chamarro Lúsar B5-107 935811426 Andres.Chamarro@uab.cat Agregat
Berta Conill Purgimon B5-160 935813106 Berta.Conill@uab.cat Associada
Albert Feliu Soler B5-112 935814498 albert.feliu@uab.cat Associat
Jordi Fernández Castro B5b-043 935811469 Jordi.Fernandez@uab.cat Catedràtic
Antoni Font Guiteras B5b-073 935814448 Antonio.Font@uab.cat Titular
Elena Garrido Gaitan B5-114 935868465 Elena.Garrido@uab.cat Associada
María José Gómez Romero B5-145 935811427 MariaJose.Gomez@uab.cat Associada
Oriol Granados Bartrons B5-114 935868465 oriol.granados@uab.cat Associat
Sergi Grau Torras B5-154 935813140 sergi.grau@uab.cat Associat
Anna Jordana Casas B5-135 93581408 anna.jordana.casas@uab.cat Investigadora predoctoral
Silvia Lévy Lazcano B5-162 935811329 silvia.levy@uab.cat Associada
Joaquín Timoteo Limonero García B5-145 935811427 Joaquin.Limonero@uab.cat Titular
Joana Moix Queraltó B5-110 935813176 Jenny.Moix@uab.cat Titular
Oscar Montero Pich B5-154 935813140 oscar.montero@uab.cat Associat
Sergio Mora Montserrat B5-166 935813053 Sergio.Mora@uab.cat Associat
Guillermo Parra Lorenzo B5-140 935812365 guillermo.parra@uab.cat Associat
Eva Parrado Romero B5-144 935868395 Eva.Parrado@uab.cat Agregada Interina
Adrián Pérez Aranda B5-112 935814498 adrian.perez@uab.cat Associat
Rocio Pina Rios B5-142.1 935812365 Rocio.Pina@uab.cat Associada
Joan Pons Bauzá B5-142 935813153 Joan.Pons.Bauza@uab.cat Associat
Jesús Portillo Morillas B5-114A 935811434 jesus.portillo@uab.cat Associat
Yago Ramis Laloux B5-142 935813153 Yago.Ramis@uab.cat Interí
Tatiana Rovira Faixa B5b-045 935813136 Tatiana.Rovira@uab.cat Titular
Dolors Saiz Roca B5-164 935812357 Dolors.Saiz@uab.cat Titular
Antoni Sanz Ruiz B5b-045 935813136 Antonio.Sanz@uab.cat Agregat
Mayte Serrat López   935812357 mayte.serrat@uab.cat Associada
Olga Soler Vilageliu B5-109 935811408 Olga.Soler@uab.cat Titular
Miquel Torregrossa Álvarez B5-141 935813005 Miquel.Torregrossa@uab.cat Agregat
Francisco Villamarin Cid B5-112 935814498 Francisco.Villamarin@uab.cat Catedràtic
 

 

 

2021 Universitat Autònoma de Barcelona