Tècnics de Suport a la Recerca


 
Cognoms, Nom Correu electrònic
Marc Christina Brundelius MarcChristian.Brundelius@uab.cat
Anna Casellas Grau anna.casellas@uab.cat
Rosaura Devalle Santacruz rosaura.delvalle@uab.cat
Gloria Pilar Escotorin Soza pilar.escotorin@uab.cat
Virtudes Gomariz Peñalver virtudes.gomariz@uab.cat
José Tomás Mejías Riquelme josetomas.mejias@uab.cat
Joan Pons Bauzá Joan.Pons.Bauza@uab.cat
Mara Santa mara.santa@uab.cat
Maria Soler Rodríguez maria.soler@uab.cat
Butlletí Oficial UAB Informació sobre acords i resolucions de la UAB

 

Plànols i accessos El mapa del departament i els plànols i accessos al Campus

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

Departament de Psicologia Bàsica, Evolutiva i de l'Educació
Edifici B
08193 Bellaterra
(Cerdanyola del Vallès)
Horari d'atenció a la secretaria:
De dilluns a dijous: Matí de 10:00h a 13:30h. Tardes de 15:00h a 16:30h.
Divendres: Matí de 10:00 a 14:00h. Tarda tancat
Estiu: Matí de 10:00h a 14:00h
TEL +34 93 581 13 77

d.psic.basicaarrobauab.cat

 

 

 

 

2020 Universitat Autònoma de Barcelona